Zlot LKP 2015r - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jest miejsce na ognisko, jest murowany grill ale jeśli ktoś chce awaryjnie to można zabrać we własnym zakresie. Tak, widzimy się za tydzień.
  
 
Się poniewczasie obudziłem, ale mały update. Wstępnie miało być +1, a będzie tylko jeden, czyli Ja.
Przepraszam za perturbacje.
Do zobaczenia w sobotę.
Ahoj!

Cezary: 5-7;
Djmarkus: 6-7;
emde: 6-7;
Nowy_ : 6-7
andrzej_krakow: 5-6-7 (wstępnie)
morphio 5-6 (może 7 )
gregoryj 5-7 (wstepnie)
igiers 6-7
Valery 6-7 (może 5)
Astro - wbije 7 na pare godz.
  
 
Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami:

Cezary: 5-7;
Djmarkus: 6-7;
emde: 5-7;
Nowy_ : 6-7
andrzej_krakow: 5-6-7 (wstępnie)
morphio 5-6 (może 7 )
gregoryj 5-7 (wstepnie)
igiers 5-7
Valery 6-7 (może 5)
Astro - wbije 7 na pare godz.
  
 
Qrcze fajnie byłoby spotkać się w LADAczniczym gronie, ale niestety praca... w niedzielę znowu wyjeżdżam. Eh do czego to doszło, że człowiek musi pracować za granicą aby godnie żyć w Polsce.
  
 
Ja tam pracuje w Polsce. Nie zarabiam dużo, ale raczej normalnie. Nie ciągnie mnie do pracy za granicą. Moim zdaniem ma to sens, jak za kasą wyjedzie cała rodzinka, na kilka lat z celem kupna w pl na przykład domu.
  
 
dajcie jeszcze raz namiary na punkt docelowy
  
 
Legenda głosi, że tutaj: 51.3174175,19.1288996,

Józefina 2
97-420 Szczerców
woj. łódzkie
  
 
Cytat:
2015-05-27 23:05:28, igiers pisze:
Acha , co pijemy pierwszego dnia????





Nie mogłem się powstrzymać.
  
 
Nie udzielam sie na forum od dłuższego czasu ale bacznie obserwuję co się tutaj dzieje. Chciałbym pojawić się na tegorocznym zlocie lecz...Ze względów nie do końca zależnych ode mnie nie mogę zjawić się w piątek jak również nie mogę przyjechać własnym samochodem (kumulacja imprez w ten weekend) w związku z tym mam pytanie i prośbę zarazem.
Czy znalazłby się ktoś chętny do podwiezienia mnie na miejsce zlotu w sobotę po południu z Pabianic k.Łodzi (ok 60 km) i odstawienia w niedzielę? Oczywiście pokrywam wszelkie koszty z tym związane plus atrakcyjny załącznik za dobre serce w zależności od preferencji dobroczyńcy.
Jeśli znajdzie sie ktoś taki to prosze o info na priv.



pzdr
CHIO
  
 
Jadę tam najprawdopodobniej w niedziele a jestem z radomska do Pabianic mam + - 70 KM ale zobaczę jak bd miał załadowany samochód.
  
 
Bardziej zależy mi na sobocie ale dzięki za dobre chęci.
Jeśli nie znajdzie się nikt chętny na pewno się nie obrażę i może coś wymyślę we własnym zakresie...




pzdr
CHIO
  
 
Igiers - daj nr. kom do siebie na priv. Ja wysłałem Cezaremu mój.

Wyjadę około 13:00 z Łomży i na spokojnie do was dojadę.

Jeszcze jedno - będzie tam paręnaście metrów krótko ściętej trawy ? Mam możliwość wzięcia piłki cobyśmy sobie trochę pokopali.
  
 
Bierz na wszelki jak masz pod ręką.
  
 
Cytat:
2015-06-03 23:04:55, chio pisze:
Czy znalazłby się ktoś chętny do podwiezienia mnie na miejsce zlotu w sobotę po południu z Pabianic k.Łodzi (ok 60 km) i odstawienia w niedzielę?


Ja wybieram się w sobotę po południu, o bliżej nieznanej godzinie (raczej późniejszej niż wcześniejszej). Lecę przez Łask, mógłbym podskoczyć i Cię zabrać. Ale wracam tego samego dnia wieczorem, nie mogę zostać do niedzieli...
Jeśli Cię to urządza, wyślij mi na priv swój numer tel.
  
 
Ilu was tam w końcu będzie docelowo?
  
 
Ja startuje dziś ok.17-tej z Żor, będę miał ok. 200km do przejechania.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja, emde, i Cezary 84 startujemy około 17:00 mamy 187 km.

Emde juz pewnie wyjechał w naszym kierunku.
  
 
Za niecałą godzinę wyjeżdżam.
  
 
A ja juz pisalem do Cezarego ze prawdopodobnie przyjade a tu jednak lipa.
Na 1ym SKP - tlumiki sie gosciowi nie podobaly
na 2im SKP - tuleje wahaczy przednich
na 3im SKP (najlepsze) - brak tabliczki znamionowej na haku ( a rejestrowalem tak przez 2 lata i nikt nic nie widzial)
Takze poddaje sie, bawcie sie dobrze. Moze na nastepny zlot zdaze, jak nie sprzedam zloma wczesniej
  
 
Cytat:
2015-06-05 15:26:24, gregoryj pisze:
A ja juz pisalem do Cezarego ze prawdopodobnie przyjade a tu jednak lipa. Na 1ym SKP - tlumiki sie gosciowi nie podobaly na 2im SKP - tuleje wahaczy przednich na 3im SKP (najlepsze) - brak tabliczki znamionowej na haku ( a rejestrowalem tak przez 2 lata i nikt nic nie widzial) Takze poddaje sie, bawcie sie dobrze. Moze na nastepny zlot zdaze, jak nie sprzedam zloma wczesniej


No to nie masz jakiegoś dupowoza? Ważne żeby się spotkać. Ja rok temu bylem Pugiem.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986