Zlot LKP 2015r - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-06-05 15:26:24, gregoryj pisze:
A ja juz pisalem do Cezarego ze prawdopodobnie przyjade a tu jednak lipa. Na 1ym SKP - tlumiki sie gosciowi nie podobaly na 2im SKP - tuleje wahaczy przednich na 3im SKP (najlepsze) - brak tabliczki znamionowej na haku ( a rejestrowalem tak przez 2 lata i nikt nic nie widzial) Takze poddaje sie, bawcie sie dobrze. Moze na nastepny zlot zdaze, jak nie sprzedam zloma wczesniej



To Kolega poprosi o czasowe dopuszczenie do ruchu. Na 7 dni chyba wydają. W każdym razie wydawali.
  
 
... w drogę. Do zobaczenia na miejscu.
  
 
Jesteśmy na miejscu. Uwaga dotycząca dojazdu !!! Jadąc od Szczerców mijamy znak Józefina 1 2 w lewo i jedziemy dalej kilkaset metrów do znaku "Józefina" w lewo i skręcamy w lewo. Ostry zakręt w prawo a my odbijamy w lewo w wąską dróżkę, kilka dołków i jesteśmy na miejscu.
  
 
Panowie udało mi się załatwić transport na jutro więc też do Was dołączę. Prawdopodobnie ok.15




pzdr
CHIO
  
 
ja przepraszam ale nie dojadę, bynajmniej nie na ten zlot

Szokolad, dzięki za dobre słowo
  
 
Cytat:
2015-06-05 23:01:29, morphio pisze:
ja przepraszam ale nie dojadę, bynajmniej nie na ten zlot Szokolad, dzięki za dobre słowo




Nie wal w tràbe. Dasz radę!!! Liczymy na ciebie.
  
 
Przegląd zrobiony
Czekamy.



[ wiadomość edytowana przez: Cezary_84 dnia 2015-06-06 11:02:58 ]
  
 
Ja panowie wyruszam za około 30 minut Naklejeczki zlotowe już spakowane Może zrobimy małą live relację na shoutbox, na stronie klubowej?
  
 
Wątpię, że uda mi się do was przyjechać jadę na Śląsk do rodzinki no i muszę jeszcze chrzciny opanować tzn zacząć organizować.
  
 
Cytat:
2015-06-06 22:10:35, Astro2107 pisze:
Wątpię, że uda mi się do was przyjechać jadę na Śląsk do rodzinki no i muszę jeszcze chrzciny opanować tzn zacząć organizować.



Hehe.
  
 
Byłem, wpadłem jak z pokrywką po ogień i wróciłem
Mimo zapisania sobie wskazówek dojazdu podanych przez Cezarego i tak zabłądziłem, ale okazało się, że wszyscy inni też
Miło było poznać ekipę, za rok postaram się być dłużej.

Jak wracałem, to zaczęły się problemy z elektryką. Ale nie z tym tajemniczym modułem, który chcieliście zbadać, tylko z czymś innym. Palił się non stop bezpiecznik (w biegu nie zapamiętałem, który to z kolei jest). Przestawał wtedy działać obrotomierz, wskaźniki, migacze... Jak podejrzewam, także ładowanie i wentylator chłodnicy.
Mimo to jakoś przejechałem zdrowo depcząc te 60 kilometrów do kolegi, u którego parkuje Łada. Tam szybka przesiadka w Wołowinę i ogień dalej, następne sto parę kilosów.
Ładą zajmę się w przyszłym tygodniu, a Wy bawcie się dobrze
  
 
Jest plan, ażeby zacząć się zawijać w okolicy 12-14, tak informacyjnie dla tych, którzy planowali się dzisiaj pojawić.
  
 
Panowie, wielkie dzięki za bardzo mile spędzony czas. Do następnego razu.
Pozdrawiam.



  
 
dzień ki za zlot. Dotarłem do domu - leczę się już
  
 
O, to byliśmy z Emde u mnie chwilę po Tobie. Dzięki dzięki, było świetnie. Wielki blask bije od tych którzy się pokazali chociaż na chwilę. Oby na następnym było nas więcej. Album ze zdjęciami z mojej strony.


[ wiadomość edytowana przez: Cezary_84 dnia 2015-06-07 19:17:09 ]
  
 
Dotarłem bez problemów, Tomek, dzięki za kawę

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja także nie będę oryginalny...
Dzięki Koledzy za naprawdę udane spotkanie w świetnym gronie!

W telegraficznym skrócie:
Wesoła przyczepa, straszny młyn, rejs na rzece, pościgi ciągnikiem, wyjazd jednokołowcem po opał, godzina policyjna we wiosce, wesołe zające, czterokołowce, komisja ds badania 'jakości' pokryw bagażników i bukaszki w natarciu
Kto nie był to... nie widział

P.S.
Dowiedziałem się, że jestem 'dinozaurem', więc postanowiłem pozbawić konkurencję pojazdu z nagrodą za najŁADniejszą maszynę zlotu.

Marku - co do sprawy - nie zejdziesz jednak nic z ceny?
  
 
Panowie dzięki za podwiezienie do domu, wreszcie czas zakończyć "dzień pieszego pasażera"



pzdr
CHIO
  
 
Chio, największy twardziel wśród Ładziarzy- szacun, dotarł na zlot stopem i na butach👍


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2015-06-07 23:43:18 ]
  
 
Szacun na całej linii.