Spojler pod przedni zderzak do 01-07. Zamówienie. - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jest Dudaa.
  
 
Jest Emde.
  
 
Zlecenie gotowe do realizacji, ale brakuje jeszcze wpłat od:

Robertsonj
Gregoryj
Blazi88
Marjan555

Chłopaki, trzeba się pospieszyć, bo blokujecie realizację.
  
 
jeśli to zamówienie do bartka to zaczekacie jeszcze ? będę chciał zamówić wiele elementów zawieszenia
  
 
Cytat:
2015-07-23 01:06:35, rafal125p pisze:
jeśli to zamówienie do bartka to zaczekacie jeszcze ? będę chciał zamówić wiele elementów zawieszenia



Nie, to nie do Bartka.
  
 
Trzymam kciuki za Was Panowie z nadzieją, że jeszcze w tym roku zamontuje ten spojler

Cytat:
2015-07-22 11:59:08, SzokoLada pisze:
Zlecenie gotowe do realizacji, ale brakuje jeszcze wpłat od: Robertsonj Gregoryj Blazi88 Marjan555 Chłopaki, trzeba się pospieszyć, bo blokujecie realizację.

  
 
Jest możliwość załatwienia takiej żaluzji na tylna szybę ?
  
 
Cytat:
2015-07-24 00:11:35, Ciumciok pisze:
Jest możliwość załatwienia takiej żaluzji na tylna szybę ?


Zadzwoń podpod ten numer, gość jakiś czas temu sprzedawał to hurtowo:506-025-009
  
 
Chłopaki ruszcie szanowne cztery litery i wpłaćcie kasę. Nie pomyśleliście, że ktoś chciałby zamontować spoiler i pojeździć jeszcze w tym sezonie ?
  
 
Jest Robertsonj. Dziękuję za na piwko.
  
 
Cytat:
2015-07-26 12:19:58, emde pisze:
Chłopaki ruszcie szanowne cztery litery i wpłaćcie kasę. Nie pomyśleliście, że ktoś chciałby zamontować spoiler i pojeździć jeszcze w tym sezonie ?



jeśli ktoś się rozmyślił lub ... cokolwiek to też dajcie znać ! ja juz przebieram nogami ...
  
 
Jesteście mega niepoważni !
  
 
Jest kontakt z Gregoryj i blazi88, wszystko jest uzgodniono, ale brak kontaktu z MarJan555.
  
 
Będziesz czekał na niego ? Czy wskakuje na listę następna osoba, która będzie w stanie wpłacić kasę ?
  
 
Chętnych chyba już brak. Zamówienie zrobione, zapłacone, jest w trakcie realizacji. Najwyższej zostanie mi do sprzedania na wolnym rynku spojler.
  
 
Mam info. W okolicach 20tych dni sierpnia planowana jest wysyłka spojlerków.
  
 
Dostałem info, że paczka spakowana i gotowa do wysylki.
  
 
to bardzo dobre wieści
  
 
Fajnie fajnie. Czekamy z niecierpliwością
  
 
Gregoryj, jest wpłata. Jak obiecałeś, tak zrobiłeś. Cenie wartość słowa. Dziękuję.