Spojler pod przedni zderzak do 01-07. Zamówienie. - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zamawiacie przez bartka czy bezpośrednio ? bo coś ostatnio nie mogę się z nim skontaktować
  
 
Ja załatwiam to.
  
 
Cytat:
Gregoryj, jest wpłata. Jak obiecałeś, tak zrobiłeś. Cenie wartość słowa. Dziękuję.



Nie ma sprawy. Staram sie zawsze nie rzucac słów na wiatr. To ja dziekuje, ze zgodziles sie na takie zalatwienie sprawy.

  
 
W jakim terminie przewidujesz przyjście paczki ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja nic nie przewiduje. Czekam na info. Jak tylko cos takiego dostaje, informuje was. Ostatnia informacja, ze juz paczka gotowa. Napisałem do nich, żeby już wysłali, bo już niedługo będzie koniec sezonu. Jak do tej pory cisza. Może Putin puścił rakiete i trafił w magazyn, gdzie leżą te spojlery? A może zostały skonfiskowane przez wojska Putina i zamontowane do czołgów? Kto to wie? Sam potrzebuje takowy i nie mam. Za miesiąc planuje wyjazd, wiec musi przyjść ta paczka.
  
 
www.ebay.com/itm/VIHUR-VFTS-Fiberglass-Front-Spoiler-Lip-LADA-2101-2103-2104-2105-2106-2107-/331487015841

Dzięki uprzejmości Morphio, jest alternatywa dla moich spojlerków. Jeżeli komuś się pali, to z konieczności można zamówić tutaj. Ale myślę, że raczej każdy woli poczekać.
  
 
No i jak z tymi spojlerkami? Czyżby bracia ze wschodu załadowali nas w kakałko?
  
 
Spokojnie, spokojnie. Dostałem już numer przesyłki, ale nic nie pisałem, bo nie wiem kiedy paczka będzie w PL. TERAZ przyjdzie z UC wezwanie, wtedy to juz tylko moment i spojlerek będzie u was.
  
 
Paczka jest w drodze. W piątek opuściła Kijów. Jest tylko mały problem, bo 19.10 wyjeżdżam i być może nie zdążę wysłać do was. Ale w grudniu wracam, więc wtedy bym wysłał. Jeżeli ktoś potrzebuje pilnie, to dajcie znać, poproszę o to żonę, chociaż nie ukrywam, wolę tego uniknąć.
  
 
u mnie się nie pali ... poczekam cierpliwie
  
 
Mi też się teraz nie śpieszy. Udanej podróży.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Spojlery są u mnie. Więc spokojnie możecie zrobić uff.

  
 
yaaay
  
 
Ufff
  
 
no i gitarra
  
 
Dawajcie na priva adresy do wysyłki. Pomału to ogarniemy. I numer telefonu dla kuriera.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-10-26 09:14:40 ]
  
 
Czy ktos juz cos dostal? Czy Szokolada odpisuje na wiadomosci?
  
 
Cytat:
2015-12-11 20:11:51, Waikiki pisze:
Czy ktos juz cos dostal? Czy Szokolada odpisuje na wiadomosci?



A z czym masz problem? Z czytaniem, czy zrozumieniem?
  
 
Dostales odenie wiadomosc z adresem do wysylki?
  
 
Oczywiście.