Spojler pod przedni zderzak do 01-07. Zamówienie. - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-04-30 11:01:50, Konriii pisze:
Pany a takie poszerzenia na ranty ..... da rade ściągnąć?



w polsce napewno takich nie ma ?

jak nie to:
1. 50mm
2. 90 mm
3. 120 mm
  
 
Pewka, że są!
http://ala-plast.com/
  
 
Szoko, które Ty brałeś, krótsze czy dłuższe?
Krótsze ---- Dłuższe

Jeśli wszystkie są krótsze to troszke lipton, ale jeśli jest jakaś dłuższa to ja proszę o te dłuższą
  
 
Dłuższe brałem, są do 07. Krótsze do 01-03. Cena spojlera na tej stronie jest jakaś nie wiarygodne niska. Ale fajna stronka ogólnie. Być może nawet, że mój kolega brał stąd. Dużo tuningu jest do łady.
  
 
Aha no to spoko Właśnie tak przeglądam te stronkę i widzę, że jeszcze kiedyś jakieś zamówienie będzie trzeba zrobić na coś
  
 
Dziś idą 2 paczki. Dwóch różnych kurierów. Kex i dpd. Zobaczymy jak to będzie i czy będzie jakąś kara. Wybranych zostało 2 osoby, Pereira i chomik, według kolejności wpłat. Jedna osoba jeszcze nie wpłaciła. Czekam.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-05-06 11:53:34 ]
  
 
To pewnie chodzi o mnie, odezwę się na pw
  
 
Nie Aron, nie chodzi o ciebie. Twoje zamówienie nie jest realizowane. Dopiero przy drugim zamówieniu. Trzeba nazbierać 10 szt, a jest tylko 4 szt.
  
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa już rozumiem
  
 
Na początku chciałbym się powitać ze wszystkimi.
Jako jeden z uczestników pierwszego zamówienia grupowego dostałem już dwoją dokładkę Przyszła do mnie DPD.
  
 
Do mnie przesyłka dotarła dziś, dopiero teraz mam chwilę by pójść rozpakować i obejrzeć
  
 
DPD 19 zł, Kex 43. Kex dowalił gabaryt. Już przysłał dopłate. Poczekam parę dni na dpd i jeżeli nic nie doliczą, to nim wysyłam każdemu resztę.
  
 


DPD potrafi gabaryt dowalić i po 2 tygodniach.
Nie było nigdy wcześniej gabarytów nigdy!!! drą z nas złotówki w biały dzień.
  
 
Wrzuci ktoś zdjęcie jak to wygląda po odbiorze przesyłki.
  
 
Zdjęcie postaram się zrobić jutro, nie miałem nawet czasu dokładnie się przyjrzeć. Na pierwszy rzut oka wydaje się być lepiej wykonany, niż zestaw Pescha grupy 2 do Golfa mk1, jaki w zeszłym roku kupiłem.
Oczywiście, to nie poziom Kamei, żeby było jasne. Ale to chyba oczywiste.
  
 
generalnie pasuje całkiem fajnie, jest dość sztywny dlatego odpada montaż na sam klej, trzeba go złapać kilkoma śrubkami. Mój jest już wstepnie dopasowany, jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu go pomaluję i zamontuje
  
 
Szokolad, dziękuję bardzo jesteś mega mocny
  
 
Dziękuję Adam.

Jutro wysyłam resztę spojlerków. Niestety, jeden nie pójdzie, bo to tej pory brak kontaktu i wpłaty od ostatniej osoby. Wysłał bym bez kasy, ale skoro nie ma żadnych oznak życia, to nie będę wysyłać w ciemno. Może wyjechał ten ktoś z kraju?
  
 
Chłopaki, ponawiam prośbę o fotkę spojlera, chcę wrzucić na nasz fan-page, niech innym ślinka cieknie.
  
 
prosze taka przymiarka na kilka nitów