Utwardzenie 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, posiadam lade 2107 z ściętymi sprężynami, wszystko fajnie ale pływa jak kajak po ulicy, jak usztywnić zawieszenie lub od czego będą pasować sprężyny? Niva posiada twardsze ?
  
 
- sportowe obniżane od Bartka
- eksperyment na sprężynach z Niwa ....
- nie zapomnij o amorach
  
 
Zawsze zaczynamy od amorów
Sprężyny to dalszy temat.
  
 
to skąd mogę kupić amorki ?
  
 
najprościej i najtaniej przód Vw t4 tył renault master.
  
 
A tak się jakoś składa, że ja wkrótce będę miał do sprzedania tanio nowe amortyzatory T4 i używane Bilsteiny B6 na tył, o sprężynach przód -70 nie wspomniawszy
  
 
morphio jestem tu nowy i byś mógł mi powiedzieć kto to jest Bartek? I skąd załatwia sprężyny i w jakiej cenie
  
 
Sprezyny u Bartka to ooło 360 pln na caly samochód

Amory wychodzą mega drogo zrobienie calego zawieszenia na -40mm jakies 1500 pln. Ale pewnie wychodzi dobrze i tak jak nalezy
  
 
,,Bartek" sam robi te sprężyny czy załatwia za granicy?
  
 
Cytat:
2015-07-19 22:11:11, Ciumciok pisze:
,,Bartek" sam robi te sprężyny czy załatwia za granicy?



Zadajesz śmieszne pytania, jesteś nowy. Ja jako "mlody" przeczytałem połowę postów na tym forum zanim zadałem pierwsze pytanie. Bartek, to nie coś, tylko ktoś. Mieszka w Moskwie i pomaga nam sprowadzać części do naszych ład. Nie kręci tych sprężyn, tylko je kupuje w RU i wysyła do PL. Musisz być grzecznym, bo dostaniesz od Bartka bana, i wtedy nici z fajnych zabawek z Rosji. Tyle na początek.
  
 
Spokojnie, chciałem tylko się dowiedzieć kto to jest. Niestety nie posiadam tyle czasu aby przewałkować całe lub chociaż połowę forum. Widzę że tu ludzie się denerwują jeśli ktoś jest nowy, wiec ograniczę liczbę postów do minimum.
Z góry przepraszam za głupotę i dziękuje za info
  
 
Słuchaj, Łada to tak prosty wóz, że nic nowego nie można już odkryć. Było o tym już mitryliob razy. I za każdym razem tłumaczyć nowemu, co i jak, już się nudzi. Wystarczy skorzystac z wyszukiwarki, wszystko znajdziesz i nie trzeba zakładać nowego tematu. Każdy u nas na forum jest życzliwy, kazdy pomoże jak może, wiec śmiało korzystaj z tego forum. Tylko każdy z nas ma mało czasu i nie każdy ma ochotę robić wywody dla każdego nowego. Szanujmy czas.
  
 
Rozumiem, temat do zamknięcia.
  
 
Cytat:
2015-07-19 22:32:07, SzokoLada pisze:
Zadajesz śmieszne pytania, jesteś nowy. Ja jako "mlody" przeczytałem połowę postów na tym forum zanim zadałem pierwsze pytanie. Bartek, to nie coś, tylko ktoś. Mieszka w Moskwie i pomaga nam sprowadzać części do naszych ład. Nie kręci tych sprężyn, tylko je kupuje w RU i wysyła do PL. Musisz być grzecznym, bo dostaniesz od Bartka bana, i wtedy nici z fajnych zabawek z Rosji. Tyle na początek.



Szoko jestem zawiedziony Twoją postawą. Przyszedł nowy klubowicz i go brukasz od razu, nigdzie nie pisał o Bartku 'coś', fajnie że jesteś taki super i czytasz pół forum zanim sie odezwiesz, ale jak ktoś inaczej postępuje, a Tobie już, jak to określiłeś, nudzi się tłumaczyć innym wszystko od początku, to może lepiej po prostu się nie wypowiadać w takich tematach? I jeszcze to 'musisz być grzeczny'... Nie dziwie się, że na forum takie pustki, bo po przeczytaniu kilku takich postów się odechciewa tutaj wracać.
  
 
No to nie wracaj, Twoja sprawa. Ja zawsze staram się tłumaczyć każdemu, jak tylko potrafię. Akurat temat obniżenia łady, to temat topowy, więc nie ma co tu już tłumaczyć. Kolega nie ma czasu poszukać, poczytać, a ja mam marnować swój, bo komuś się nie chce? Wybacz, skoro jesteś taki pomocny, to weź i wytłumacz koledze, kto, co, i gdzie.
Jeżeli ktoś pisze imię "Bartek" w nawiasie, to ja uważam to za pisanie o czymś, a nie o kimś. A co do grzecznosci w stosunku do Bartka, to był tylko i wyłącznie żart. Prawie każdy wie jaki jest na prawdę Bartek.
  
 
Napisałem imię Bartek w cudzysłowie, ponieważ nie wiedziałem czy to jest osoba ,sklep a może tak nazywa się zakład obróbki metali ?
  
 
Tu masz link do tematu zakupowego u Bartka- Bartixr
Link

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2015-07-20 11:22:08 ]
  
 
Dzięki za linka
  
 
Drobna informacja - mam założone na tyl sprężyny przednie z poloneza kombi - siadły od ręki, mimo ze krótsze to auto wiele nie poszło dół ale się ładnie utwardziło - polecam

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
tu masz link do "sklepu", z któego Bartek może nam załatwić chyba wszystko i jeszcze trochę