Czechosłowacki wiosenny zlot Łady 22.-24.5.2015

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześś!
Chcialbym wszystkich milosnikow Łady zaprosic na nastepny zlot w Czechach! Jak juz zwykle, znow u miasta Mnichovo Hradiště

Tutaj informacje na naszym forum: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=430307#p430307
albo sie pytajcie tutaj mnie. Co wiem, to powiem

Zaproszenie: http://postimg.org/image/acvkvgc63/
  
 
I co chlopaki? Ja mam ochote tam pojechac jeszcze raz. Byłem tam raz, bardzo dobrze to wspominam, dla tego chcę jeszcze. Co prawda dupa troche mi zmarzła wtedy,ale i tak było super. Ja raczej jadę.
  
 
W sumie można kombinować. Ostatnio w Czechach było bardzo sympatycznie.

Więc jeżeli byłby / byliby chętni od nas to chyba wolałbym zrzucić się na wachę i pojechać razem. Niestety zagraniczne wyjazdy Ładą na PB szybko odchudzają mój portfel i to dosłownie.

Muszę pogadać z kim trzeba w robocie.
  
 
Wstępny plan jest taki jak dwa lata temu: jadę do Walerego, do Częstochowy. Tam wsiadamy w Ładę i jedziemy w stronę Legnicy. W Legnicy dosiada się Szokolada i jedziemy już wspólnie we trójkę na zlot.
  
 
Gdyby ktos z Polski mial jakas nieznana dla mnie piwa, najlepiej z minibrowarow, to byl bym chetny poprobować
  
 
No to w drogę ! Na Częstochowę i dalej na Czechy. Powinno być fajnie.
  
 
widzimy sie jutro
  
 
Zdjęcia róbcie!! Duuużo zdjęć
  
 
Bedom. Duszo
  
 
było bardzo fajnie



Szokolad, dzięki za namówienie Val, Emde, było spoczko
kilka moich zdjęć, niestety z telefonu







  
 
Ahoj!


Chtěl jsem poděkovat polskou posádku:
Emde, Szokolada, Morphio...
a samozřejmě autochtonom

Valery

  
 
Więcej fotek, więcej fotek + relacja stronkę klubową

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
[img=http://s13.postimg.org/whvcs3k6r/DSC04272_kopie.jpg]

Máte v Polsku taky hezké Lady
  
 
Ode mnie tradycyjnie: kto nie był, niech żałuje.

Naprawdę było na co popatrzeć i na czym "oko zawiesić":







To tylko niektóre "strzały" kolegi z Czech.

Jakie ekipy się pojawiły ?

Tradycyjnie gospodarze, Słowacy, silna ekipa z Niemiec, spora grupka Austriaków, kolega ze Słowenii (szacuneczek dla niego, że przejechał taki kawał) i czterech sympatycznych panów w dwóch sympatycznych autkach z Polski.

Ja, wraz z dojazdem do Walerego zrobiłem łącznie grubo ponad 1000 km w obydwie strony, zahaczyłem jeszcze "przypadkiem" o kopalnię w Bełchatowie. Fajny, postindustrialny klimat w niektórych miejscach.

Do następnego !


PS
Czekajcie cierpliwie, będziemy dodawać fotki. Jeśli ktoś nie może na prawdę wytrzymać niech wejdzie w ten link:
forum.ladaklub.com/viewtopic.php?f=22&t=21467
  
 
Dzieki za piwa!
  
 
Smakowało?
  
 
Nie wiem jak to się dokładnie stało ale podczas powrotu z miasta na kemping wycieczka rozdzieliła się i przez chwilę prowadziliśmy z Walerym peleton kilkunastu - kilkadziesiąt aut.
  
 
Szokolada zabiera się za obieranie ziemniaków



ta Austryjacka wersja namiotu bardzo przypadła mi do gustu

  
 
Ten namiot dachowy wart tyle co ta łada
  
 
Coś tam jeszcze wygrzebałem: