Regulacja gaźnika w 1500 śląsk

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie, kto by mi ogarnął (wiadomo za opłatą) regulację gazniczka w mojej 2107 ? Śląsk Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2015-04-17 12:34:01, DJ_Turn pisze:
Panowie, kto by mi ogarnął (wiadomo za opłatą) regulację gazniczka w mojej 2107 ? Śląsk Pozdrawiam



pytanie..
odpowiedź: Szokolada.. Legnica
  
 
za daleko kolego. Chętnie bym jechał ale za daleko... :/ Chyba ze kolega Szokolada prowadzi usługi "mobilne"
  
 

nifigasiebie :O

nikt Ci lepiej nie zrobi.. warto...
goń brykę do Władka.

Dla mnie daleko to 300-500 km a nie to co masz Ty
  
 
no panie, do wrocka mam setkę legnica to ze 60 za wrockiem lekko będzie Pomyślimy
  
 

poważnie.. napewno wyniknie szlifowanie podstawy gaźnika. wymiana uszczelek, może membrana przyśpieszacza ..
samo pokręcenie śrubkami to za mało.
Dlatego nie kombinuj i dzwoń do Szokolada...
przy okazji zrób zawory.. ustaw zapłon... i będzie ci bzyczał motorek jak pszczółka...
  
 
sorry 180 do wrocławia + 60 do legnicy
Jest co bakać tłoki
  
 

Pryszcz nie odległość.. ja do rodziców robię 1300km za jednym zamachem.
A do dziadków żony 1600 km.
To już jest odległość... jeszcze nie duża, ale odczuwalna. Zależnie, kto w jakiej skali żyje
  
 
Dj jak byś chciał u mnie w Radomsku jest fachowiec który się ładami zajmuje w miarę dobrze.
  
 
No to masz jeszcze serwis Autolada inż. Czecha w Modlnicy przed Krakowem jak jedziesz od Olkusza - ja osobiście polecam

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Masz jeszcze dwie ręce i książkę. Za kasę zaoszczędzoną na podróżach kupisz zestaw naprawczy i 3 browary.
  
 
Hej,

Kolego jak dobrze widzę to posiadasz jeszcze 125 i 126. I szukasz kogoś kto Ci gaźnik ustawi. Tu ktoś dobrze powiedział, książka jedna czy druga i samemu - a satysfakcja bezcenna i wiedza Ci zostanie. Jak Ci się w drodze zrypie to sobie sam poradzisz - to jest ten fan. Pozdrawiam. Tomek
  
 

Książka nie jest skuteczna w 100%.. nie mówi na przykład o prostowaniu podstawy gaźnika, która zawsze jest wygięta, bo za mocno dokręcamy nakrętki... itp.

Co do gaźnika to tak sugeruje podejść do sprawy :

DAAZ Ozon



Soleks


Szokolada zrobi tak samo dobrze.. a jak inni nie wiem.
  
 
Chodzi mi o to, że nie wyobrażam sobie że ktoś w dzisiejszych czasach jeździ Ladą, Kantem czy Maluchem i nie umie doprowadzić do porządku gaźnika.

A że Szoko da radę w to nie wątpię😃
  
 
Cytat:
2015-04-17 19:50:51, Astro2107 pisze:
Dj jak byś chciał u mnie w Radomsku jest fachowiec który się ładami zajmuje w miarę dobrze.



Proszę o adres.
Pozdrawiam,
Tomek,