[125p] - zajechana 2-litrowka bimbra :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Opis auta:
Fso 1500 z 1990r kolor granatowy, Silnik 2.0 dohc z fiata 131 wraz ze skrzynia pionowa Vtka i wałem, dyfer polonezowski (był wcześniej szeroki ze 131 ale się ukręcił).Sprężyny twardsze z poloneza trucka diesla ścięte 2.5 zwoja, resory 3 pióra przeklepane (za mało) amory niestety seryjne delphi. w środku dla kierowcy kubeł i pasy szelkowe, drugi fotel i kanapa z fiata 131. kierownica sportowa, brak wygłuszeń, dywaników (zakładane tylko na zimę) i konsoli środkowej, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, centralny zamek, zegary od łady. Z zewnątrz dwa halogeny wesem z pozycyjnymi i dwa okrągłe przeciwmgielne. Na lato felgi ATS classic 7 cali, tył et 3 przód ok 20 opony 195/55R13 (175/50 okazały się na miasto za niskie:/) zima zwykle stalówki z jakimiś tam zimówkami, Wydech przelotowy - zamiast środkowego strumienica łuskowa, końcowy Michael

a teraz mniej szczegółowo. auto przywiozłem z Poznania, kupione od jednego z byłych klubowiczów fso-ak któremu już zabrakło czasu i chęci do zajmowania się nim. fiat służy mi jako "dupowóz", w ciągu dwóch lat zrobiłem nim ponad 25tys,nie mogę niestety powiedzieć ze mnie nigdy nie zawiódł ale przy takiej ilości km i przy moim stylu jazdy to i tak całkiem nieźle sie spisuje z lepszych numerów jakie mi zrobił to po przejechaniu ok 3 tyś w 2 tygodnie w wakacje z przyczepa campingowa ukręciła się pompa olejowa dzień po powrocie dwa dni wcześniej by się to stało i były by nieźle kłopoty a tak to auto sobie tylko postało trochę pod blokiem. auto jest stylizowane na rajdówke, marzy mi się taki kant jak ma mar i blady, ale z faktu tego ze to auto na codzien to nie ma takiej możliwości choć myślę ze to się niedługo zmieni bo w planach jest nowy dupowoz. Teraz kilka fotek:

Zdjęcia z ogłoszenia i z dnia zakupu auto w poznaniu:






Pierwsze spotkanie z klubowiczami nowym fiatem (zlot w wielkiej wsi)



Pierwsze stylistyczne zmiany (felgi, klosze, itp)








Wyprawa na wakacje:



A obecnie fiacik tak wyglada:









Dla przypomnienia kilka zdjec poprzednika





  
 
nice
  
 
Ale i tak dostawczaki go wyprzedzają
Bardzo fajny
  
 
nie wyprzedzaja tylko ide równo do 170 km/h a tak serio to mi sie wtedy glupio zrobilo
  
 
w sumie to by mi takie cudo stykneło
  
 
Dla mnie bomba!

Ladne auto w ladnym stanie z ladnym silnikiem
  
 
fajny furak taki milicyjny kolorek
  
 
fajny ten facik jeszcze tylko tył troche posadzić i wystarczy.
  
 
Cytat:
2007-03-29 11:18:02, CEHU pisze:
fajny furak taki milicyjny kolorek



sam jestes milicyjny
  
 
ty a może zbudujesz replikę radiowozu 125p
  
 
Stwierdzilem ze za duzo tych swiatelek z przodu bylo

  
 
teraz to z przodu wyglada jak zastava
  
 
Bimber, ale z ta stylizacja na radiowoz to jest pomysl
  
 
Fajny ten fiat czesto Cie na miescie mijam ..albo Ty mnie
  
 
Twój kant jest po prostu niezwyczajny,stan wizualny jak i halogeny z ats-ami miodny,tego kanta mógłbym całować po blacharce bo jest jak nowa dziewczyna-trzeba się nacieszyć i docenić to co się ma.

2.0 w budzie kanta...wiem co potrafi zwojować zdrowe 1.5ohv ale 2.0 to już coś wspaniałego,autostrad się zapewne nie boi z tą skrzynią

Gratuluje Ci tego rodzynka bo jest naprawde godny tego klubu
  
 
jak jesteś zainteresowany to na allegro są koguty milicyjne i te sprawy
  
 
Ja juz bimbrowi dawno powiedzialem ze kanta ma w pyte i tyle
  
 
nie wiedziałem ze kupiony był z 2.0.spoko sprzęt,kolor,felgi i silnik jak dla mnie extra.za duzo światełek o te halogeny dolne przynajmniej.popieram i zazdroszczę nawet heh.
  
 
eee tam, dobry jest, komplet haluxów spoko
  
 
To taki bardziej kolor ZOMO niż milicji Fajny sprzęcior