Jadę straszyć do ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...Lublina i Zamościa, w najblizszą sobotę (03.06)...prawdopodobnie...jak złomiak się nie rozpadnie
  
 
O ktorej planujesz byc w Lublinie i jak dlugo bedziesz?
  
 
Właśnie. Coś zorganizujemy tylko wcześniej daj znać dokładny plan wycieczki.
  
 
Lublin tylko przejazdem, ale może wygospodaruje trochę czasu.
Będe jechał od strony Siedlec, Łukowa...
Czas przybycie do Lublina jeszcze nieznany...ale napisze jak się coś wyklaruje.
W poniedziałek powrót
  
 
Polecem zajebistą karczme 17km przed Lublinem koło Bogucina nazywa sie BIDA Zarełko na 5 +
  
 
Panowie z Lublina...stacja shell'a przy Spłódzielczosci Pracy po której jest stronie? Jak będe wjeżdżał do Lublina to dam radę zatankować?
  
 
stacja jest po lewej ale dasz rade
przed stacja sa switla i skret w lewo i tamtedy mozna wjechac na stacje
na przeciwko shela bedziesz mial orlen jako punkt nawidacyjny
wiec jak zobaczysz galerie handlowa po prawej i zaraz za nia orlen to znak ze masz skrecac w lewo na swiatlach
generalnie jak miniesz gielde rolna na elizowce to trzyaj sie lewej a napewno trafisz
  
 
Cytat:
2006-06-01 20:01:57, cezariusz pisze:
stacja jest po lewej ale dasz rade przed stacja sa switla i skret w lewo i tamtedy mozna wjechac na stacje na przeciwko shela bedziesz mial orlen jako punkt nawidacyjny wiec jak zobaczysz galerie handlowa po prawej i zaraz za nia orlen to znak ze masz skrecac w lewo na swiatlach generalnie jak miniesz gielde rolna na elizowce to trzyaj sie lewej a napewno trafisz


Dzięki Cezar.
Co do godziny to może wieczorem , bo jeszcze nic nie planowałem, ale myślę, że przed południem powienienem być w Lublinie...swoim terenowcem
  
 
No i odwiedziłem po drodze Lublin..no i Navi'ego udało mi się namówić na spotkanie-krótkie ale na żywo.
Navi , w niedziele byłem w Lublinie przed 18, ale spieszyłem się do domciu.
  
 
Co by nie zkladac nowego tematu dopisze sie tutaj a co mi tam

Tak wiec wyruszam na urlop do czech 5 dni i polska 5 dni.

Start sobota 15.07.2006 Szczecin najpierw za Stargard Szczeciński na balange sobotnia i poprawke niedzielna ( WESELE ) potem w poniedzialek 17.07.2006 wyruszamy 3 autami ( 2 sie nie licza mondeo i renowa 21 ) a trasa jest taka moze ktos mnie gdzies spotka

SZCZECIN --> STARGARD SZCZECIŃSKI --> 17.07.06 CHOSZCZNO --> DOBIEGNIEW --> DREZDENKO --> SKWIERZYNA --> MIĘDZYRZECZ --> ŚWIEBODZIN --> SULECHÓW --> obok ZIELONA GÓRA --> obok NOWA SÓL --> NOWE MIASTECZKO --> POLKOWICE --> obok LUBIN --> obok LEGNICA --> BOLKÓW --> KAMIENNA GÓRA --> LUBAWKA --> TEPLICE ( CZECHY )


Tak to mniej wiecej wyglada. Czyli trasa E65 i E261 czy jakos tak


Pozdrawiam i do zobaczyska jak ZS 4757F to bede ja hiehie mrugac trabic zuczac kamykami ( nie cegłówka )

  
 
Ja proponuje ominąć choszczno drezdenko itd bo droga niefajna jest tylko ze stargardu wrócić do pyrzyc i jechać cały czas trójką, albo bardziej ekstremalnie - przejechać na południe przez niemieckie autostrady.
  
 
Ja dzisiaj jadę straszyć do Krakowa...
Będę w trasie białym Renault Trafic na rejestracjach SCI...

Ostatnio takim pojazdem straszyłam na Wybrzeżu, w Warszawie i Częstochowie ale żadnego Klubowicza nie spotkałam...
  
 
Ruszam na Szczytno w sobote ok 400km w jedną niezna ktos jakiegos miejsca na nocleg do poniedziałku???
  
 
A ja znowu jade sobie straszyć do Krakowa...
Tymrazem Toyotą Celicą...
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-08-22 09:28:29, Amissu pisze:
A ja znowu jade sobie straszyć do Krakowa



Przez Łolkósh?
  
 
Cytat:
2006-08-22 09:48:05, piotr_ek pisze:
Przez Łolkósh?



dokładnie!! około 12:00 wyruszam...
  
 
Cytat:
2006-08-22 09:50:06, Amissu pisze:
dokładnie!! około 12:00 wyruszam...



Dobrze, że w Krakowie siedzę... oczywiście dla Ciebie dobrze

PS. Uważaj na miśków przed Łolkushem i w Łolkushu na górce za hipernovą... w Zedermanie i w Jerzmanowicach.

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2006-08-22 09:56:23 ]
  
 
Cytat:
2006-08-22 09:55:07, piotr_ek pisze:
Dobrze, że w Krakowie siedzę... oczywiście dla Ciebie dobrze PS. Uważaj na miśków przed Łolkushem i w Łolkushu na górce za hipernovą... w Zedermanie i w Jerzmanowicach.



Okey... Dzięki za info...
Ale piotr_ek ja jadę do Krakowa, więc czemu dla mnie dobrze??
Tam masz mniejsze możliwości niż w Olkuszu??
  
 
od 29.08 - 06-09 latam po Warszawie tak wiec uwaga

znowu ponad 1000km w dwie manki, ale firma placi i wymaga, a szkolic sie trzeba
  
 
Cytat:
2006-08-22 18:16:36, netpro pisze:
od 29.08 - 06-09 latam po Warszawie tak wiec uwaga znowu ponad 1000km w dwie manki, ale firma placi i wymaga, a szkolic sie trzeba


Dlatego my uciekamy na zlot