[126p] jakas taka padaka..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moja przygoda z fiatami sie zaczela od tej oto padaki ktora mialem przyjemnosc jezdzic cale 9 miesiecy....


pozniej urodzil sie ten:




ktoremu po niedlugim uzytkowaniu zrobilem maly remoncik tj nowy lakier i jakies tam poprawki fabryki







jak widac autko mialo kiepski lakier ogolnie bylo strasznie zapuszczone pod wzgledem utrzymania

a tak sie prezetowalo zaraz po lakierze :]



niestety "lekko" wydzwonilem i autko muslao bys prostowane


po zrobieniu go stal ok 3 -4 miesiace w garage praktycznie nie wyjezdzajac na drogi bo to jeszcze bylo do zrobienia to tamto i tak sie ciaglo... swoja zasluge mial ciagly brak czasu a czasem juz checi... aczkolwiek udalo sie i znow wrocil na drogi... gdzie z czasem przechodzil rozne zmiany heh minn


az w koncu zszedl raczej w dobrym kierunku i poszedl na glebe ( tu wielkie dzieki dla -malego- wielkiego czlowieka ktory pomogl i sluchal mojego narzekania ze wciaz za wysoko ;] ale jako wierna dziffffka znosil dzielnie wszystko tylko kota ma prawie shttp://img175.imageshack.us/img175/7439/szymon0011viub3.jpgamobujce hahahah )












i takie jakies fotki uwiecznione przez pituska ;]















Silnik: "seryjna" jednostka aczkolwiek smiga az milo.

Nadwozie: felgi z cc (lato) i z bisa/zastawy(zima) oponki 145/70 z zewnatrz raczek klasyczny maluszek

Wnętrze: kierownica monza sport OBR, dwa fotele kubełkowe Patko model B ( takie jak bimarco B) wyrzucone z wnetrza zbędne elemety wyposazenia tj kanapa dywaniki boczki itp Zawieszenie: resor sklepany na 8 cm + dodatkowe pióro, tył sprezyny obciete o 3/4 zwoja + gumy, 4 utwardzane amortyzatory


w tym momencie autko czeka hmm na wiosne kiedy mam nadzieje jesli wszystko dobrze pojdzie bedzie robione od poczatku ;]


i to chyba na tyle bo co wiecej pisac :]


aaa nie bijcie za wielkosc fotek ... ja poprostu nie umiem wstawiac tych miniaturek na forum
  
 
calkiem dobrze sluzy jako stolik na poranne sniadanie, pozatym malec jak malec
  
 
autko widziałem na żywo w Dobczycach, fajny odcień lakieru
jak dla mnie chromy i klapa z tyłu czarny mat chromy mogą byc pomalowane na czarno, nie zakładaj czarnych felg bo jak kupa wygląda, białe do tego biała na klejka na numer startowy i bedize git

p.s. w co dzwoniłes? ciezko było to wyciągnac?
  
 
jesli beda chromy to dopiero po lakierze :]
czarne felgi to w sumie byly na probe... na poczatku mi sie podobaly ale teraz jakos nie bardzo....
a wydzwonilem w ikarusa heh czy ciezko wyciagnac latwo nie bylo ale jakos poszlo i co wazne obeszlo sie bez wymiany dachu ;] hmmm moze zacytuje blacharza co to robil jak zobaczyl na nastepny dzien po dzwonie: "o zesz kurwa.... postaramy sie zrobic z tego auto" heh w sumie 2 tyg go robil
  
 
no jeszcze pomarancza pokazales hehe pamietasz akcje "pali się" ?

Co do niebieskiego to myśle że doczeka się zmiany imagu na wiosne:> w kazdym razie trzymam kciuki kuzynie
  
 
pamietam pamietam ;] lepsza jeszcze byla z wyjazdem cosmy pojechali i nie dojechali... heh

oby sie wszystko udalo i na wiosne ruszyly prace ;]
  
 
no powiem że autko wyjątkowo zasłużone, tyle co km zrobiło woząc wszędzie taką wielka dziffke a tak powaznie to jak dla mnie własnie na czarnych felach z sc wyglądał baja- taki niepozorny.. jeszcze ci trza w silniku podłubac ibedzie malinka
  
 
Zapodaj jakieś historyjki może być ciekawie
  
 
generalnie ze zmiana mandaryny na iebieskiego historyjki typu wsiadam jade i nie dojade sie skonczyly. ogolnie tym to sie nie boje jechac kilka set km bo wiem ze dojade ;]
  
 
ogolnie to pomaranczowy sie zapalil, poczym scigal nas wielki tirolo, pozniej sie zjebal i wracalismy do domu, aaa jeszcze jak z tata szymona jechalem to omal aku nie wybuchl z przeladowania....wszyscy mysleli ze ma na dlugich jedziemy a to zwykle zaroweczki R3? czy jak sie tam zwa....
  
 
A pokazał taką padake i zadowolony oby tylko tej wiosny wyjechał jakiś fajny a nie jak ta lipa, dupowóz astra bierz sie za malara i zrealizuj toco obiecałeś kiedys
  
 
mały Up




  
 
Ile ci dali za niego na szrocie?
  
 
co sie stao temu misiu?
  
 
pewnie jedziepo nowy lakierek,kolor bardziej wyjściowy niż do tej pory ? ?
  
 
do lakieru to jeszcze troche czasu jest musze skonczyc ta bude :]

mar cos ci sie moj niebieski kolorek nie podobal :> no wiesz cooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Widzę że to chyba jest już inna buda, Sajmon nie myślałem ze jeszcze wrócisz do korzeni
  
 
Cytat:
2008-05-11 22:02:43, ISO-lator pisze:
Widzę że to chyba jest już inna buda,



po czym wnosisz :>
Cytat:
2008-05-11 22:02:43, ISO-lator pisze:
Sajmon nie myślałem ze jeszcze wrócisz do korzeni




kiedy ja nigdy z nich nie zrezygnowalem.... tylko nie bylo czasu ale jeszcze zobaczycie!!
  
 
Na srodkowym zdjeciu widac ze nadal za wysoko stoi. Na glebe go!
  
 
hehe juz jest na glebie.... a raczej na deskach hahaha