Dziś rano pierwsze skrobanie szybek :))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wychodze przed 7-mą rano z pracy, patrze, a tu auto lekko białe z lodu, próba otwarcia zamka, ale udało się ) mocniejsze włożenie kluczyka i kluczy wszedł i drzwi otwarte ( trza kupić odmrażacz ), Próba rozruchu, wpierw postanowiłem pobudzić akumulator, włączając na kilka sekund swiatła drogowe, po czym wyłączyłem je, zaciągnąłem ssanie, i odpaliłem z guzika, tzn kręcił mi rozrusznik wolniej niż zwykle przez 3 sek, i odpalił bez problemów.
Potem papierosek, i skrobanie dookoła auta szybek, i szybciutko do domciu pod cieplutką kołderke ),
A jak to wygląda u was w mroźny poranek?|
  
 
Ja póki co (niestety) nie mam problemu z nadchodzącymi morzami Mam nadzieję że od stycznia się to zmieni hehe
  
 
TU FILIP

Sobota, 25 pazdziernik, godzina 07.00

Wychodze z domu zeby jechac do szkoly, jestem na parkingu, patrze a nasz "borewicz" bialy . Podobnie jak Arti: odpalilem, fajeczka, skrobanka.
Niestety na stacji benzynowej okazalo sie ze przymarzł zamek pokrywy korka wlewy paliwa. Dmuchałem, grzałem i sie udalo
Chyba tej zimy bez odmrażacza nie da rady, bo w zeszla zimę czesto zdarzały sie takie hisorie...
  
 
nie tylko wam to sie przybarzylo ja to na butach do szkoly musialem isc o 6.30 ale pizdziło
  
 
hehe, na szczescie nie bede mial problemu ze skrobaniem szybek

Pozdrawiam
  
 
oprócz srobania szybek pojawił sie problem z wkładaniem kluczyka do zamka w drzwiach i jego przekręcanie ale na szczęście w kieszonce w kurtce nosze niezbędnik, czyli mały odmrażacz dio zamków i jest ok.
Po przekręceniu kluczyka, pojawia sie problem jak odkleićdrzwi od uszczelek , pazurki w sczeline i rwanie
  
 
No takie są niestety uroki zimy..oprocz smigania bokiem na kazdym winklu to rano niestety trzeba zrobic skrobanke

Mnie tez dopadło ale troche ruchu na swierzym powietrzy to nie tragedia
  
 
a ja dzisiaj to nigdzie nie pojechalem bo mi korek od wlewu paliwa przymarzl i suszylem suszarka