Zlot LKP 15-17 LIPIEC 2016 - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja będę miał popołudniówki więc przyjadę dopiero w sobotę i tylko na sobotę ale najprawdopodobniej na cały dzień
  
 
Cytat:
2016-07-02 19:19:05, michalwlo pisze:
Zabraliby mnie Panowie za opłatą w postaci gotówki za paliwo ? Do kiedy planujecie być ?



A kto pisze? jak dokulejesz do trasy przejazdu to pewnie. Dzwoń przed: 604646285
  
 
Pisze Michał z pod Warszawy.
  
 
Ja urywam się w piątek wcześniej z pracy i jadę do Cezarego, do Mińska. Powinniśmy zameldować się jeszcze w piątek późnym wieczorem na miejscu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Witam,
jechałbym z Zielonej Góry ze znajomym, załatwiać sobie namiot w razie czego czy da radę się ulokować w środku na spokojnie? Czy robić zakupy przed wyjazdem czy da radę nabyć tam wszystko co potrzebne?
Łukasz
  
 
polscykl - będziesz przejeżdżał przez Częstochowę - na pewno coś znajdziesz.
  
 
Ja będę w sobote od rana do ok 15:30. Do której planujecie siedziec w niedziele bo moze przyjechał bym na troche z kobietką i z małym
  
 
Teren jest naprawdę bardzo atrakcyjny turystycznie. Spacery, skały, żródła, dolinki, wzgórza, jaskinie, zamki. Polecam zobaczyć odrestaurowane, bliźniacze z Mirowem Bobolice. Doskonałe trasy rowerowe szutrowe, polne i asfaltowe (wąskie asfalty zamknięte dla ogólnego ruchu). Wszystko dostaniecie na miejscu np. w graniczącym ze Złotym Potokiem Janowie (mini markety, sklepiki). Super warunki pod namiot. Miejsca nie zabraknie. Jak ktoś woli kwatery, to w prawie co trzecim domu wynajmują lub pytać. Są tabliczki. Polecam na więcej niż 2 dni. Na miejscu większy hotel. Jest też klimatyczny hotelik (knajpka, pstrągi) w Ostrężniku jak ktoś może parę zł więcej zapłacić. Stamtąd zaczynają się ciekawe pętle rowerowe. Rancha konne np. w Siedlcu Piekło (też możliwość noclegu). Sporo ciekawych miejsc tylko trzeba chcieć i wiedzieć. Jak mnie pogoda zmusi po tygodniu do przemieszczenia się z zachodu na wschód, to zajrzę na pewno.

[ wiadomość edytowana przez: klema_young dnia 2016-07-09 10:56:27 ]
  
 
...Jak ja Wam zazdroszczę, chętnie bym się wybrał na taki zlot, tym bardziej że bliziutko-150 parę kilosków. Niestety praca. Miłych wrażeń życzę
  
 
Mirów Bobolice pierwszy zlot LKP na jakim byłem
  
 
ja przyjeżdzam w komplecie
ale jeszcze nie wiem czy w sobotę rano czy w piątek wieczorem
ktoś przez Opole przejeżdża ?
  
 
W komplecie? Tz ty i dwie skrzynki piwa?
  
 
Mnie nie będzie. Do końca się łudziłem ale nie dam rady:/
  
 
Będe z dwójką znajomych w piątek koło południa/popołudnia.


-----------------------------------------
Niva 2006r. 1.7mpi
  
 
Jutro około 13-stej, przyjeżdżają do mnie Estończycy, lecimy potem prosto do Mińska do Cezarego i Igora a stamtąd w konwoju na trzy Łady prosto na zlot.

Bezpiecznej podróży i do zobaczenia na miejscu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja wyjeżdżam w sobotę z samego rana
  
 
Ja tez nie wiem czy będę jechał jutro na późny wieczór czy w sobotę wcześnie rano. Niestety będę wolny jutro dopiero grubo po 17-tej

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
A ja skopałem parę witraży w pracy i od dwóch dni poprawiam błąd. Chciałem być w piątek, a nawet nie wiem czy w ogóle będę. A montaż witraży w poniedziałek, w Leżajsku.
  
 
ja będę pewnie dopiero koło 17tej w sobotę, mam nadzieję że nie wszyscy będą już pijani jak świnie
  
 
Bierze ktoś grilla? Ew. będzie jakieś miejsce na ognisko + kije i opał?
Bo od tego zależy jakie jedzenie brać


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986