Zlot LKP 15-17 LIPIEC 2016 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2016-04-22 20:03:16, SzokoLada pisze:
No i elegancko. Mi pasuje bardzo.


Mi mniej ale spróbuję chociaż w niedzielę podlecieć do Was.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
mam nadzieje że uda mi się wpaść chociaż na jeden dzień
  
 
Cytat:
2016-03-28 21:10:13, Valery pisze:
Lista nie jest sztywna. Do ostatniej chwili jest możliwość dołączenia!



Jak się zgłoszę tydzień przed zlotem to będzie szansa na miejsce?
  
 
Czy jest szansa że dla mnie i znajomego będzie miejsce?
Pozdrawiam
  
 
Każda Łada mile widziana

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
przypomnij ktoś adres
  
 
Wysłałem na PM.
  
 
Pytanie: czy ktoś z Was bierze dzieci na zlot? Nie mam co zrobić z 5 letnią córką i jestem ciekaw czy ktoś z Was też bierze dzieciaki żeby mogły się razem pobawić.
  
 
Cytat:
2016-06-30 14:37:27, Broda240z pisze:
Pytanie: czy ktoś z Was bierze dzieci na zlot? Nie mam co zrobić z 5 letnią córką i jestem ciekaw czy ktoś z Was też bierze dzieciaki żeby mogły się razem pobawić.



Jeszcze nie wiem na 100% czy się pojawię, ale jeśli tak to z 6 latkiem i 2 latką więc towarzystwo będzie
  
 
Cytat:
2016-06-30 15:07:17, felype pisze:
Jeszcze nie wiem na 100% czy się pojawię, ale jeśli tak to z 6 latkiem i 2 latką więc towarzystwo będzie



Pytanie do organizatora: czy będą warunki dla dzieciaków czy to raczej męski zlot?
  
 
plan był chyba na męski zlot
  
 
Jak wcześniej pisałem warunki będą skromne, więc pewnie dla większości będzie to standard rasowego trapera
Co do rezerwacji to takich nie ma, ale wiadomo - pojemność zawsze, nawet w warunkach podobnych jak u Czechów jest ograniczona.
Miło by było jeśli osoba z listy, która wie że na 100% nie przybędzie poinformowała o tym przed naszym spotkaniem
Spotkanie trwa 3 dni więc na dobrą sprawę interesuje nas jedna góra dwie noce więc warto przygotować sobie śpiwór i jakąś matę na podkładkę oraz niezbędniki kulinarne
Tak jak na campingach - zapewnione są: woda prąd i gaz.
  
 
Cytat:
2016-07-01 22:11:15, Valery pisze:
Jak wcześniej pisałem warunki będą skromne, więc pewnie dla większości będzie to standard rasowego trapera Co do rezerwacji to takich nie ma, ale wiadomo - pojemność zawsze, nawet w warunkach podobnych jak u Czechów jest ograniczona. Miło by było jeśli osoba z listy, która wie że na 100% nie przybędzie poinformowała o tym przed naszym spotkaniem Spotkanie trwa 3 dni więc na dobrą sprawę interesuje nas jedna góra dwie noce więc warto przygotować sobie śpiwór i jakąś matę na podkładkę oraz niezbędniki kulinarne Tak jak na campingach - zapewnione są: woda prąd i gaz.


Czyli ew garnki +sztućce i talerze też we własnym zakresie?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Jeśli tylko mogę to biorę ze sobą butlę gaz turystyczną + czajnik i garnek + wodę zawsze ile mam tylko możliwość. Istnieje mały promil szansy, że teraz będzie inaczej, ale nie biorę go pod uwagę. Służę pomocą.
  
 
Cytat:
2016-07-01 23:52:13, Cezary_84 pisze:
Jeśli tylko mogę to biorę ze sobą butlę gaz turystyczną + czajnik i garnek + wodę zawsze ile mam tylko możliwość.


Potwierdzam. Nic tak dobrze nie działa na zmęczonego trasą Emdeszka jak kubek gorącej kawy gdzieś na polu, w okolicach Budapesztu.
  
 
Kto ma zamiar być już w piątek? Rozważam taką możliwość.
  
 
Mam zamiar być w piątek wieczorem około 18-20. Mam nadzieje ze Cezary ruszy D... i się ogarnie do piątku.
  
 
Cytat:
2016-07-02 16:39:12, igiers pisze:
Mam zamiar być w piątek wieczorem około 18-20. Mam nadzieje ze Cezary ruszy D... i się ogarnie do piątku.


Zabraliby mnie Panowie za opłatą w postaci gotówki za paliwo ? Do kiedy planujecie być ?
  
 
Ja będę w sobote rano
  
 
Ja chyba będę dopiero w sobote popoludniu