Kultowe Auta PRL-u i Złota Kolekcja - 2016 - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wołga M22 i Żuk A03 znikly ze strony ZK, pojawily sie wczoraj na chwile.



 
 
Zawsze wstawiali "A" w nazwie Żuka, nagle zdecydowali się na samo "03", czyżby powód zniknięcia ze strony? : )
  
 
IKARUS 620, kolejne wydanie specjalne ...



















  
 
Też dziś dostałem ikarusa ☺bardzo ładny ☺
  
 
Najnowsze wyd. specjalne pięknie się prezentuję. Ale mam pytanie do Was, bo widzę, że niektórzy zamówili Ikarusa przez Deagostini i tutaj moje pytanie, ile czekaliście na Ikarusa od zamówienia?
Zamówienie złożyłem właśnie dzisiaj.
  
 
Do 4tyg. max . Chyba tyle wynosi wysyłka. Ja jak coś zamawiałem z archiwalnych to przeważnie przychodziło w ciągu 2tyg.
  
 
Ikarusa zamówiłem w pierwszym dniu gdy się ukazał i szybko otrzymałem ☺
  
 
Chyba nie było tu o tym, że na stronie Złotej Kolekcji jest info o zakończeniu możliwości prenumeraty, a więc i całej serii(np. na nr 60). Ciężko powiedzieć co tam się dzieje, bo zniknęła chociażby strona kolekcji Dinozaury i przyjaciele, natomiast prenumeratę tej kolekcji można nadal niby zamówić jeśli wejdziemy na stronę samej prenumeraty...
  
 
I dobrze niech się kończy ta złota kolekcja. Jest po głębszym przemyśleniu bez większego sensu.
  
 
Sprzedaż archiwalnych numerów KAP została zakończona.
  
 
Usunięcie starych serii o których już nikt nie pamiętał to ja rozumiem, ale zlikwidowanie archiwalnych KAP'u, serii która niedawno się skończyła to niezrozumiałe posunięcie. Elementy Warszawy czy Garbusa to rzeczy, których można nie kupić, ale każdy numer KAP'u to jakiś gotowy produkt. A kończenie z ZKAP i KWP i teraz usunięcie archiwalnych KAP powoli zaczyna wyglądać tak, jakby DeAgostini zaczynało się zwijać z rynku polskiego
Czyżby wina dobrej zmiany?
  
 
Cytat:
2016-06-13 21:59:49, Hardcore pisze:
Usunięcie starych serii o których już nikt nie pamiętał to ja rozumiem, ale zlikwidowanie archiwalnych KAP'u, serii która niedawno się skończyła to niezrozumiałe posunięcie. Elementy Warszawy czy Garbusa to rzeczy, których można nie kupić, ale każdy numer KAP'u to jakiś gotowy produkt. A kończenie z ZKAP i KWP i teraz usunięcie archiwalnych KAP powoli zaczyna wyglądać tak, jakby DeAgostini zaczynało się zwijać z rynku polskiego Czyżby wina dobrej zmiany?



Spokojnie, pewnie niedługo wypłyną w koszach z różnymi "pierdołkami" w Media, Saturnie czy Kiku po 9-15 zł bez gazetek
  
 
A czy ktoś może skanował gazety KAP i wysłał je do internetu?
  
 
Sprzedaz archiwalnych numerow Zlotej Kolekcji wznowiona.
 
 
Szukałem sobie dzisiaj Fiata 4x4 i Fiata wszędzie brak. Teraz się dowiaduję, że ze strony zniknęła data z publikacją. Też fajnie...
  
 
Cytat:
2016-06-15 17:07:46, Skuderia pisze:
Sprzedaz archiwalnych numerow Zlotej Kolekcji wznowiona.



A była wstrzymana ?
  
 
Tak, bylo pare dni przestoju.
 
 
Na stronie złotej kolekcji jest informacja, że Fiat 125p 4x4 ukaże się 24.06.2016.
Data wydania kolejnych numerów, nie zmieni się.
  
 
Na profilu fb informowali również o opóźnieniu w innej kolekcji (dla dzieci), więc to na pewno problemy logistyczne.
  
 
Koledzy czy ktoś z Was chce sprzedać gazetki od Autolegendy Cccp i Automobil na służbie? Listę brakujących numerów podam na priv. Proszę o kontakt osoby zainteresowane.
Czy wiadomo już coś na temat Kultowych autobusów PRL?