Espero muuuuuułek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
korzystając z kawałka suchego asfaltu porobiłem dzisiaj sobie przóby mojego esperaka w przyśpieszeniu od 0 do 100km/h
Pomiar przeprowadzony w jedną osobe przy użyciu stopera.....

I tak na LPG
1 przejazd 12,6s
2 przejazd 12,2
3 przejazd 12,1

Za pierwszym razem gumki były jeszcze nie rozgrzane i długo mieliłem zanim ruszyłem.

Trzeba przyjac że mam ok 12 s do 100km/lpg

Pomiar na benzynce troszke mnie pocieszył
1 przejazd 10,8
2 przejazd 11,0
3 przejazd 11,1

Tak wiec na paliwku mam ok sekunde mniej.

Jednak i tak jest kiszka w porównaniu z 9 s które jeszcze pół roku temu miał mój zagassowany potwór...

Z drugiej sttrony ma osiągi teraz tak jak fabryka przykazała
już nie jest "wyjątkowy"

AHA! miałem mało gassu wiec to mogło zakłócic pomiar - w LPG nie ma pompy i im mniej gasssu tym mniejsze cisnienie....im mniejsze ciśnienie tym autko wolniej jedzie
  
 
Gratulacje !!! moj tez na gasie ma cos kolo 12 s do setki i co ty na to ? i to z obciazeniem w postaci Jaca!!! ktory jak wiadomo jest poteznym gosciem

Ps. wczoraj urwalem tlumik a dzis padl mi rozrusznik

Ps.2. podobno pompa paliwa nie musi byc od espero wazne zeby miala 0,7 MPa jak sprawdze od czego pasuje to dam znac
  
 
Cytat:
Ps. wczoraj urwalem tlumik...


Pycel, więc może od razu zamówimy hortem dwa, powinno wyjść taniej
  
 
Tomku skoro Ty piszesz ze masz muuuuuuuuuuuuuła to co ja mam powiedziec gdy proby drogowe wykazaly odpowiednio:

0-100 km/h-gass

1. 14.7
2. 14.2
3. 14.2

0-100 km/h-benzyna

1.13.8
2.13.4
3.13.2
  
 
Petersen to i tak dobrze bo chyba 1,5 ma do setki 12,9sek wiec na benzynce tracisz tylko 0,3 sekundu.
  
 
tego nie wiedzialem, jedynie pociesz mnie predkosc max jaka osiagnalem wracajac z Torunia to bylo 175 na gazie i 180 ( z groszami) na benzynie, mysle ze jak na 1.5 to i tak bardzi dobrze
  
 
Cytat:
2003-10-15 22:05:35, RICO__ pisze:
Petersen to i tak dobrze bo chyba 1,5 ma do setki 12,9sek wiec na benzynce tracisz tylko 0,3 sekundu.



RICO - 1,5 16V ma 12,8 katalogowe...
12,9 to ja zmierzyłem na gassie
V-max z gassem w dwie osoby 180 km/h - też na gassie ( wracałem z Katowiców ze zlotu )
  
 
[cytat]
2003-10-16 06:09:25, DeeJay pisze:
12,9 to ja zmierzyłem na gassie
V-max z gassem w dwie osoby 180 km/h - też na gassie (

DeeJay Ty masz jakas wersje sportowa czy co-na gazie w 12,9??? Nie wiem jak to zrobiles chłopie, a v-max to moze i masz racje, mi sie nie chcialo go bujac w nieskonczonosc az osiagnie 180 na gazie, byc moze i moj tyle pojdzie....ale przyspieszenie to mnie zaskoczyłeś
  
 
Stoperem Panowie to mozna sobie zmierzyc, ale dlugosc stosunku

Tylko G-tech, Godula
  
 

hehehe
żna powiedzieć że przez takie twoje teksty Zoltar aż chce się przeglądać forum