Koło zębate regulowane 2105 1300 na pasek. Zamówienie.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Obiecałem kiedyś Morphio, że mu załatwie regulowane koło rozrządu do jego silnika 1300 na pasek. Więc czas spełnić obietnice.
Zbieram zamówienie na takie koła, chętnych zapraszam.

Cena takiego koła powinna się zmieścić w okolicach 35-40 $ za szt z wysyłką. Bardziej obstawiam 40$. Myślę, żeby to miało sens, powinno być kupione min 5 kół.

Przypominam również, że takie koło jest bardzo potrzebne w naszych klasyka, żeby to chodziło tak jak trzeba i miało większą moc, z mniejszym spalaniem benzyny.

1.Morphio
  
 
1.Morphio
  
 
1. Morphio

2. Patrx - Rzeszów

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-02-26 18:42:51 ]
  
 
W związku z minimalnym zainteresowaniem tematem, może napisze parę linijek dla nie świadomych użytkowników ład. Takie koło jest nie do załatwienia u Bartka i w całej Rosji. Dzięki mojej znajomości z chłopakami na Ukrainie, mogę załatwić takie koła.
Często piszecie na forum, co zrobić, żeby nic nie robić, a mieć więcej mocy? Między innymi właśnie takie koło idzie z pomocą. Dzięki temu możemy idealnie wystawić fazy rozrządu, co korzystnie wpłynie na pracę silnika (lepsze napełnianie, lepsze spalanie, elastyczność silnika i td) Każde planowanie głowicy, długość paska, ma wpływ na ustawienie znaków. Często bywa tak, że znak nie zgrywa się że znakiem około 2-5 mm, nie spotkałem się nigdy w swojej karierze żeby znak był w 0.
  
 
1. Morphio
2. Patrx - Rzeszów
3. Kamil (kamikadzedriver)
  
 
1. Morphio
2. Patrx - Rzeszów
3. Kamil (kamikadzedriver)
4. Bartcom

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-03-06 17:07:05 ]
  
 
Zamykam listę.
  
 
jak tam z realizacją zamówienia ?
  
 
W sumie było bardzo słabe zainteresowanie tematem. Ale myślę, żeby znowu zrobić zapytanie. Ktoś chętny? Lista aktualna?
  
 
dowiedz się, daj info, zrobimy listę
  
 
Ja właśnie przymierzam się do wymiany paska rozrządu i rolki akurat zakupiłem swierzo z Ukrainy to może bym się pokusił na taki kółko ale ile taka zabawka kosztuje?
  
 
Cytat:
cycat z lutego : Obiecałem kiedyś Morphio, że mu załatwię regulowane koło rozrządu do jego silnika 1300 na pasek. Więc czas spełnić obietnice. ... Cena takiego koła powinna się zmieścić w okolicach 35-40 $ za szt z wysyłką. Bardziej obstawiam 40$. ...

  
 
Ogarnalbym chciałem kupic ostatnio chromy na zderzaki ale sprzedają w komplecie ze z derzakam za 150 na Ukrainie orginal bo chinczyki same chromy za 120 i pono
ć długi nie trzymaja