Kupię/Sprzedam/Zamienię

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tutaj możemy zamieszczać drobne oferty i ogłoszenia związane tylko i wyłącznie z modelarstwem.

By ułatwić nam wszystkim nawigację oraz zachować porządek w wątku, każdy post powinien zaczynać się od tytułu w zależności od treści oferty lub ogłoszenia:

[K] - Kupię
[S] - Sprzedam
[Z] - Zamienię

Przykłady ogłoszeń:

[K] Poloneza MR'89 z kolekcji KAP
[S] Żuka A-07 ze Złotej Kolekcji
[Z] części do modeli DeA

W przypadku sprzedaży przedmiotu obowiązkowo należy podać cenę, zamieścić dokładne i wyraźne zdjęcia oraz dać namiary na kontakt w celu ustalenia szczegółów transakcji (PW, email, telefon).

Można też zamieszczać linki jeśli przedmiot został wystawiony w sieci.

Mam nadzieję że temat będzie pożyteczny dla nas wszystkich, życzę udanych transakcji.

Pozdrówki!

[ wiadomość edytowana przez: skuderia dnia 2016-04-04 15:10:30 ]
 
 
[Z] Podstawki do modeli ZK

Chetnie zamienie podstawki ze Złotej Kolekcji na jakis model KAP lub ZK.
Moze ktos ma duble w swojej kolekcji a potrzebuje podstawek?
Jesli dojda nowe, ktorych nie widac na zdjeciu, oczywiscie dorzuce.



Prosze o PW w celu zamiany na konkretny model.

Pozdrowki!

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-04-16 13:04:44 ]
 
 
[K] Matchbox - Skip Truck

Kupie samochodzik firmy Matchbox, model Skip Truck.

Nizej fotka resoraka, ktorego szukam. Chodzi konkretnie o ten kolor. Nie zalezy mi na opakowaniu, wystarczy ze samochodzik bedzie zadbany i kompletny.

Oferty prosze kierowac poprzez PW lub email.

Pozdrawiam i dzieki z gory.
 
 
[S] kompresory - silniki do lodówek


Sprzedam silniki do lodówek czyli kompresory - używane, ale sprawne silniki pochodzące z lodówek marek: "Mińsk" i "Polar".

Do pomalowania całego auta się nie nadają (za małe ciśnienie), ale jako modelarskie kompresory już tak, albo do pompowania opon...

W zestawie nie ma zbiorników - tylko same silniki.

Cena 25zł/szt

PS - taniej nie mogę, bo tyle płacą na skupie



[ wiadomość edytowana przez: Historyk1985 dnia 2016-05-12 02:10:45 ]
  
 
[S] Amerykańskie auta policyjne 1/43

Witam! Mam kilka modeli amerykańskich wozów policyjnych na zbyciu. Zbieram amerykany, ale muszę pozbyć się wersji policyjnych, bo brak mi miejsca na wozy cywilne. Mogę zamienić na brakujące mi Cadillaki, inne amerykany lub BMW w skali 1:18. Mam ich bodaj 9 szt.
Są to:
1.Plymouth Fury 1960 czarno-biały z firmy Dimension 4
2.Plymouth Fury 1978 niebiesko-szary też z Dimension 4
3.PlymouthFury 1969 biało-niebieski firma White Rose
4.Chevrolet Caprice Classic srebrny 1988 White Rose / tego sprzedam, gdy trafię wersję cywilną np. z Neo Models/
5.Ford Fairlane 500XL biały z zielonymi drzwiami / tego chętnie wymienię na wersję cywilną lub podobnie jak poprzednio, sprzedam po zakupie modelu o numerze YMC 09-M Dinky Matchbox/
6.Ford Fairlane 1957 biały Road Champs
7.Chevrolet Caprice 1994 czarny z białym dachem Road Champs
8.ChevroletCaprice 1996 biały Road Champs
9.Ford Crown Victoria 1994 szary Road Champs.

Podałem marki i firmy, by ktoś zainteresowany looknął, jak one wyglądają np. na Ebay'u, ponieważ mam niejakie trudności w zamieszczaniu zdjęć na forum. W razie zainteresowania postaram się jakoś uzupełnić post zdjęciami. Do niektórych modeli mam oryginalne opakowania. Najlepiej kontakt na priv lub telefonicznie 600-303-255.
Pozdrawiam Krzysztof


[ wiadomość edytowana przez: Cadi dnia 2016-05-17 20:19:38 ]
  
 
Cytat:
2016-05-17 20:09:44, Cadi pisze:
[S] Amerykańskie auta policyjne 1/43 Witam! Mam kilka modeli amerykańskich wozów policyjnych na zbyciu...



Cadi jesli sprzedajesz modele to musisz podac ceny, bo tego wymaga watek.

Pozdr.

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-05-18 12:26:12 ]
 
 
[K] Gzetki KAP...
Warszawa 223 Taxi
UAZ 469 Milicja
Fiat 126p pomoc drogowa
ZAZ 966 Zaporożec
Renault Estafette
[Z] lub zamienię na trzy modele...
ARO 243
Renault 4CV
Peugeot 505 z taksowek
  
 
[K]Kupie samochodziki Matchbox i Majorette.

Nie zalezy mi na pudelkach, byle autka byly zadbane bez wiekszych ubytkow lakieru.

1978 - #37 - Skip Truck

1979 - #38 - Ford Camper Truck

1981 - #5 - Peterbilt Shell Tanker

???? - #241/245 - Ford Cargo Shell Tanker Truck

Oferty prosze kierowac poprzez PW lub email.

Pozdrawiam i dzieki z gory.

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-06-06 13:11:28 ]
 
 
Kolego Skuderia.

Przestań proszę robić z motonewsa kolejne motoshow.
Nie ma to w ogóle sensu. Nie rozumiem po co to robisz. Wyjaśnij mi to łaskawie. Motonews to motonews. Motoshowminiatura to motoshowminiatura.
  
 
autofan500 - Kolego, z calym szacunkiem ale jesli nie masz zadnej oferty to nie wiem po co ten komentarz tutaj i w tym watku? Boli Cie to ze daje oferte kupienia czegos co mnie interesuje tutaj i na innych forach?

Zalozylem watek kupna/sprzedazy i jakos inni koledzy sie w nim udzielaja. Gdyby niespodobalo sie to adminowi, pewnie by go zamknal.

Jesli cos nie podoba to zwroc sie prosze do administracji a nie zwracaj mi uwagi ani mnie nie pouczaj - nie zycze sobie tego. Nie robie nic co moze wychodzic poza regulamin.

Pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Skuderia dnia 2016-06-09 16:35:49 ]
 
 
Panowie

jeszcze słowo i wywalę was obu! Od pouczeń i "prania brudów" macie priv a nie forum publiczne. To nie piaskownica!

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Kupię w przyzwoitej cenie gazetki od testowego wydania Kultowych autobusów PRL. Info na priv proszę.
  
 
SPRZEDAM

MAZ 503B NashAvtoprom (Żółta kabina i kiper)
Model wyjęty z pudełka i trzymany w gablotce, jest oryginalne opakowanie oczywiście
70zł



GAZ 69 (T3) Rat Rod
Model bazuje na Avtomobil na Służbie, został kompleksowo przerobiony na pojazd w stylu Rat/rost
Propozycje cenowe na pw



Diorama z Nysą N61
Model nie jest przytwierdzony, można go dowolnie ustawić na podstawce
Propozycje cenowe na pw

  
 
[S]/[Z] Trabant 601 - atrapa do 69-roku Kultowe auta PRL

Cena 27zł/szt.

Przesyłka od 5 zł (list polecony InPost)

Przedmiotem sprzedaży/zamiany jest atrapa Trabanta 601 w wersji do 1969 roku. Atrapa przeznaczona jest do zabudowy w modelu Trabanta 601 w skali 1:43 z serii Kultowe auta PRL lub Auta PRL Złota Kolekcja. Atrapa wykonana jest w technologii wydruku 3d na potrzeby własnej konwersji. Uwaga. Prezentowany model Trabanta nie stanowi przedmiotu licytacji. Służy tylko w celu zaprezentowania efektu finalnego. Przedmiotem licytacji jest tylko i wyłącznie atrapa.

Zainteresowanych proszę o kontakt na Priv.
  
 
Kupię gazety od czasopisma rosyjskiego pt. Automobil na służbie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
  
 
Witam. Mam do sprzedania kilka modeli z KAP i Złota Kolekcja Aut PRL, ANS
Cena wysyłki od 13 ZŁ

Przy zakupie 5 modeli przesyłka gratis !!!

BARKAS B 1000 ZK Cena 25 ZŁ
GAZ VOLGA M21 CCCP Cena 15 ZŁ
ŁADA SAMARA 2109 ZK Cena 25 ZŁ
WARTBURG 353 TRANS KAP Cena 20 ZŁ
FIAT 131P Cena KAP Cena 20 ZŁ
TRABANT P50 KOMBI KAP Cena 20 ZŁ
TRABANT 601 LIMOUSINE ZK Cena 25 ZŁ
TATRA 603 ZK Cena 25 ZŁ
TATRA 613 ZK Cena 25 ZŁ
WOŁGA GAZ M-22 ZK Cena 20 ZŁ
ŠKODA 1000 MB ZK Cena 25 ZŁ
AWZ P-70 COUPÉ Cena 15 ZŁ
AWZ P-70 KOMBI Cena 15 ZŁ
AWZ P-70 LIMOUSINE Cena 15 ZŁ
ŠKODA 120 LS 25 ZŁ.
GAZ-M20V Pobeda Cena 10 ZŁ.
WARTBURG 313 SPORT Cena 15 ZŁ
WARTBURG 311 COUPÉ Cena 15 ZŁ
MERCEDES-BENZ W 110 Cena 20 ZŁ.
DACIA 1300 Cena 10 ZŁ.
DACIA 1310 Cena 10 ZŁ.
MERCEDES-BENZ W 120 Cena 20 ZŁ.
OPEL REKORD 2100D Cena 15 ZŁ.
OPEL CORSA Cena 20 ZŁ.
PEUGEOT 404 Cena 20 Zł.
PEUGEOT 504 Cena 20 ZŁ.
PEUGEOT 505 Cena 20 ZŁ.
OPEL KADETT D Cena 20 ZŁ.
ŁADA 1500 Cena 25 ZŁ.
ŁADA 2108 SAMARA Cena 20 ZŁ
ŁADA 2109 SAMARA Cena 20 ZŁ.
SEAT 850 Cena 20 ZŁ
SIMCA ARONDE A90 Cena 10 ZŁ
ŁADA 2105 Czerwona Cena 20 ZŁ
MOSKWICZ 408 Cena 25 ZŁ
ŁADA 2102 Cena 15 ZŁ
ŁADA 2101 Cena 15 ZŁ.
FIAT 132 P Cena 10 ZŁ.
VOLKSWAGEN GOLF I Cena 5 ZŁ. Model ma pęknięty przedni zderzak.
SYRENA BOSTO Cena 25 ZŁ
WARSZAWA 201 F ZK Cena 25 ZŁ
SACHSENRING P240 Cena 15 ZŁ
MELKUS RS 1000 Cena 20 ZŁ
TARPAN 237 Cena 20 ZŁ
FIAT 125 P Straż Cena Daffi Cena 10 ZŁ.
ARO 240 z kogutem mojego autorstwa Cena 30 ZŁ.
YUGO 45 Cena 15 ZŁ
BARKAS B 1000 Cena 15 ZŁ
BARKAS B 1000 HP Cena 20 ZŁ
ŁADA 2107 Brak lewego lusterka Cena 10 ZŁ
ŁADA 2104 Cena 20 ZŁ
IFA F 8 Cena 15 ZŁ
IFA F8 CABRIO Cena 15 ZŁ
IFA F 9 Cena 15 ZŁ
IFA F9 CABRIO Cena 15 ZŁ
Mercedes W 115 Cena 20 ZŁ
SYRENA 102 Cena 20 ZŁ
SYRENA 105 ZK Cena 25 ZŁ
WARSZAWA 223 KOMBI ZK Cena 25 ZŁ
WARSZAWA 223 SEDAN ZK Cena 25 ZŁ
POLONEZ COUPE Cena 20 ZŁ
POLONEZ MR 87 z hakiem ZK Cena 25 ZŁ
WOŁGA GAZ M 24 ZK Cena 25 ZŁ
GAZ 24-10 WOŁGA Cena 20 ZŁ
WOŁGA GAZ 3102 Cena 20 ZŁ
RENAULT 4 CV Cena 20 ZŁ
RENAULT DAUPHINE Cena 20 ZŁ
RENAULT 10 Cena20 ZŁ
REANULT 16 Cena 25 ZŁ
REANULT ESTAFETTE Cena 25 ZŁ
WOŁGA M 21 Cena 20 ZŁ
WOŁGA M21 MILICJA ANS Cena 10 ZŁ

Modele z ANS z gazetkami po rosyjsku.

GAZ 66 Pogotowie Górnicze Cena 55 ZŁ
GAZ 3110 (tаxi) Cena 10 ZŁ
Iż 2715 (pogotowie naprawcze) Cena 10 ZŁ
GAZ 24-02 (eskorta lotnisko) 25 ZŁ
GAZ М21Т - (taxi) Cena 10 ZŁ
GAZ M21 ( Milicja) Cena 10 ZŁ
WARSZAWA M20 DAFFI ( MO) Cena 5 ZŁ
FORD CROWN WICTORIA ( MILICJA GAI ) Cena 20 ZŁ
GAZ 3302 (bankowóz) Cena 15 ZŁ
GAZ 24-03 (pogotowie ratunkowe) Cena 10 ZŁ
GAZ SeMAR 3234 - (Ambulans) Cena 25 ZŁ
ZIŁ 118 K ( MILICJA ) CENA 15 ZŁ
GAZ 332121 Gazela (bus szkolny) Cena 10 ZŁ
GAZ 2705 ( Służba więzienna) Cena 25 ZŁ
ZIŁ 118 A - (karetka) Cena 35 ZŁ
ZIŁ 130 Polewaczka ANS Cena 60 ZŁ
МАZ-5335 / ТZA-7,5 (Cysterna) Cena 80 ZŁ

Propozycje zakupu proszę kierować na mojego priva. Zapraszam do zakupów. Pozdrawiam.



  
 
Taka drobna uwaga... Jak się wystawia propozycję i ktoś napisze w jej sprawie pw, to przydałoby się po jej przeczytaniu odpowiedzieć, nawet jak nie chce się czegoś komuś z jakiegoś powodu sprzedać. To tyle.
  
 
Czy ktoś byłby zainteresowany gazetkami Kultowych aut PRL-u? Nie mam kompletu, bo nie kupowałem wszystkiego, a część doszła do mnie bez, po zakupach przez internet, ale mam sporo. Wszystko raczej w całości, ale jeśli ktoś wysyłał zgniecione, to mogą się takie trafić. Z dwóch chyba były wycięte jakieś zdjęcia, plakat. Na upartego mogę sprawdzić dokładnie. Do tego znajdzie się kilka z ZKAP. Najchętniej bym się tego pozbył w całości, a w zasadzie nie chcę się pozbywać na sztuki. 2,50 zł za gazetkę + przesyłka ewentualna. Widzę, że tak chodzą pomiędzy 2 a 5 zł, więc te 2.50 chyba ok. Bez negocjacji. Za mniej się nie opłaca tego ruszać, w sumie może leżeć w szufladzie.

To tak piszę ogólnie, jeśli będzie ktoś chętny, to mogę spojrzeć dokładniej itd.

Mam też do sprzedania modele:

DACIA 1310 z Kultowych Aut PRL. Za cenę sklepową bez groszy, czyli 26 zł. Chyba dobrze pamiętam.

Dwa modele ŁADA 2104 z KAP. Z tym, że one nie mają wad (zdjęcia jak coś) poza jednym szczegółem, który można nazwać wadą. Zostały zakupione jako dawca kół do Łady Samary i (o ile dobrze pamiętam) jedna stoi teraz na kołach od IŻa 2715, czyli jest ok, nawet nie wiem, czy to nie są dokładnie te same, a druga stoi właśnie na kołach Samary. Na tylnych stoi dosłownie i jeszcze elementy felgi dotykają, czyli tylne koła się nie kręcą. Widzę, że brakuje jednego chlapacza z tyłu, może pożyczyłem do innego, może nie było, a może gdzieś leży... Nie pamiętam. Łatwe do dorobienia. Do pewnych celów, to nie ma znaczenia, więc... No złom modelarski, to jeszcze nie jest. Za tą z normalnymi kołami 30 zł, za tą z nienormalnymi 19 zł.

Wartburg 312 KAP, któremu brakuje lusterek, antenki i ma drobną wadę lakierniczą na grilu (a może ktoś próbował wycieniować, czyli średnia wada, szczególnie jak i tak ktoś to zrobi) i nad zderzakiem. Cena 20 zł.

Jutro postaram się wrzucić zdjęcia.

Czy do modeli znalazłaby się gazetka, to musiałbym poszukać, ale to w cenie jak coś. Chyba, że ktoś się znajdzie chętny tylko na gazetki, czyli kto pierwszy.

Aha, mam jeszcze dosłownie kilka sztuk gablotek z Kolekcji Ikarusa (sprzedane!) i Opla - 3 sztuki: Vetra A, Vectra B Kadett E, i czegoś tam jeszcze, ale to musiałbym poszukać. Jakby kogoś interesowało. Niech będzie, że chcę 7zł. Muszę sprawdzić jeszcze stan, wiec tak w celach informacyjnych na razie.

Aha i nie zawyżam sztucznie cen, czyli bez negocjacji. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Mam mały problem ze zrobieniem zdjęć, mniejsza o powód, ale daję takie i myślę, że widać co trzeba

https://photos.app.goo.gl/cEnrh5uysZmRczVD6

Wszystko o czym pisałem jeśli chodzi o jakieś uwagi widać. Poza tym typowy KAP, jakieś tam drobnostki, najpoważniejsza, to tylna wycieraczka w Ładzie do poprawki, co widać (w tej terenowej )
Gablotka jak gablotka i szuflandia dla żartu. Jak widać jest tam wszystko.

AKTUALIZACJA: Gablotki z kolekcji Ikarusa sprzedane. Przy przeszukiwaniu szafek znalazłem jeszcze:

Dwa pudełka z ciężarówek Atlas 1:43, z tym że bez blistrów (a o ile pamiętam były ). Niech będzie, że jak komuś zależy, to 10 zł chyba nie będzie za dużo za jedno. Leżą złożone razem z gazetkami, więc mogą sobie leżeć.

Z gablotek znalazłem jeszcze gablotkę z Porsche 901, które było dołączane jako prezent do kolekcji Ikarusa. Za nie 7 zł. Mam też jedną gablotkę z SSM po ZIL 130, z napisem na podstawce ZIL 130, i z pudełkiem z napisem ZIl 130 chassis new radiator grill. Zastanawiam się, czy w przyszłości nie będę chciał sprzedać tego modelu (na razie na 100% nie), ale jeśli ktoś da 20 zł za samą gablotkę, to sprzedam samą. Nie wiem jak tam wyglądało z mocowaniami, ale nie widzę nic takiego, śrubek też nie, nie wiem czy nie były wkręcane bezpośrednio w model.



[ wiadomość edytowana przez: Tomek125 dnia 2020-12-14 19:31:14 ]
  
 
Jeśli chodzi o ofertę wyżej, to nic się nie zmieniło, bo nie szukałem kupca gdzie indziej, a tu nikt się nie zgłosił, ale doszedł jeden model, czyli Star 20 Stonka, z Kultowych autobusów PRL.

Dokładnie ten z tego filmu Star 20 Stonka do sprzedania

Informowałem już o tym w komentarzu pod filmem, więc tutaj go tylko skopiuję:

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to modelik z filmiku jest do kupienia, ale raczej interesowałby mnie odbiór osobisty na terenie Zabrza. Nie chcę na nim zarobić, czyli chcę za niego 50 zł, bo tyle na niego wydałem, licząc kupione bilety autobusowe na wyprawę w jego poszukiwaniu. Ewentualnie mogę wysłać, ale to najpierw wpłata na konto, czyli 50 zł plus wybrana forma przesyłki. Sprzedaję, bo przypadkiem wszedłem w posiadanie drugiej sztuki, a dwie mi niepotrzebne. Dodatkowo oczywiście gazetka, a nawet otworzony blistr.

Ewentualnie mógłbym się też pozbyć podstawek i pudełek-blistrów z Samochodów PRL-u, ale nie wiem ile bym za to mógł chcieć, żeby opłacało mi się bawić w ich sprzedawanie, no i żeby ktoś jednak chciał je kupić. Znalazłem zastosowanie do kilu z nich i dla pozostałych też by się znalazło, więc nie zależy mi na tym jakoś szczególnie, by je sprzedać, ale może komuś bardziej na nich zależy. Trzeba podać cenę, wiec niech będzie, że zaporowo 10 zł za jeden zestaw, tylko w razie czego muszę zobaczyć czy mocowań i śrubek nie zgubiłem.

Zastanawiam się też nad sprzedaniem Łady Nivy z Samochodów PRL-u, którą mam zamkniętą jeszcze w blistrze, ale to raczej przyszłościowo, bo nie jestem pewny. Chyba bez problemu kupicie ją poniżej ceny, która mogłaby mnie przekonać. Miałem jej (z bólem) nie kupować, ale przyszła mi jeszcze w prenumeracie i nie mogę się zdecydować, co z nią zrobić więc to tylko tak, bez oferty. Inaczej mówiąc, jak zabraknie mi kasy na coś, na czym mi będzie bardziej zależeć, to dorzucę ją do oferty.