8sekund

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wy sie smiejecie z 8s a ja znam go i on tyle wlasnie ma biale 1.5
co robil nie wiem
 
 
Nie wierzę!!!
albo ma TURBO I podtlenek bo jedno bez drugiego tyle nie da!
Acha Turbo od 9000 do 13000 zet a podtlenek to kuuupa kasy.
Axha TURBO to tylko od GRABOWSKIEGO!!! :))))))))
pozdrawiam Wicio (Maćku)
  
 
to może Wam doniosę że od dzisiaj moje Espero 1,8 ma 8,8s do setki.....bez żadnego dopalacza... szczegóły będa..
  
 
Witam

MaciekGT. Moje gratulacje... Mowiles kiedys ze chcesz kupic kolektor taki jak ma Tomek. Ja chyba bym swoj pchnal, bo kroi mi sie robiony na zamowienie. Jak kolo nie sciemnia to kilka konikow moze by sie udalo wyrwac...

Wicia: Co do turbo to mysle ze by starczylo... A i cena nie musi byc taka jak piszesz. (regenerowana turbina, inna firma i nawet w 5k PLN mozna sie zmiescic)


Kuba
  
 
Tak piszecie co ile kosztuje i kto co wymienil. Samochod Macka GT, to podejrzewam, cenowo pewnie bije taki seryjny z 2 razy jak nie wiecej...
Robert
  
 
Czesc

Nie jest chyba jeszcze tak zle z Macka autem .
Ale np. mam firme ktora za 3.5 kPLN robi "GT", walek Schricka
i chip w naszej furce (mowie o 8V) . Do tego kolo zamachowe 300 PLN i wydech (nad tym cigle pracuje. Jest bardzo dobra firma pod Nowym Saczem nazywa sie Vigo).
Powinno byc 150 kM (z 2 litrow)
Gosc mowi ze z tego silnika mozna wyciagnac 170-180kM ale to juz kosztem niskich obrotow i ewentualnych innych niespodzianek (np. urwanie polosi)
Ogolnie ja juz zbieram kase. W przyszlym roku do Rudnik bede dobrze przygotowany. (Jak kasa pusci to jeszcze NX dorzuce a wtedy ponad 200 kM na pare sekund !!!).

Dla prawdziwych hardcorowcow jest silnik 2.0 Turbo z Calibry. Z cipem i kilkoma modyfikacjami 280 kM !!!
Mozna miec calkiem tanio najszybsze Espero na swiecie. Koszt powinien sie zamknac < 10 kPLN

Kuba


  
 
Cytat:
2002-09-30 15:57:51, rjsunset pisze:
Tak piszecie co ile kosztuje i kto co wymienil. Samochod Macka GT, to podejrzewam, cenowo pewnie bije taki seryjny z 2 razy jak nie wiecej...
Robert



E bez przesady..... GT 1500zł, wydech 500zł, kolektor dolotowy razem z kołem 800zł... i to wszystko dało mi 118kM i 177Nm oraz 8,8 do setki. Cała reszta to mniej lub bardziej zbędne gadżety lub troszkę lepsze części eksploatacyjne. A silnik nie jest w żadnym stopniu sztucznie wysilony a jedynie odetkany... jeszcze wiele przed nim możliwości...

PS.Jadżwin jestem chętny na kolektor może nawet z rurą jeśli sprawna... (ostatnio cos znalazłem za 150zł więc mnie stać na to)

[ wiadomość edytowana przez: MaciekGT dnia 2002-09-30 21:35:52 ]
  
 
No pewnie Maćku najprościej, najszybciej i co najważniejsze najlepiej to się robi we własnym warstcie!!!
pozdrawiam Wicio, bez agresjii ))
  
 
Wicio ja tam za wszystko płacę!!!! Oficjalnie dementuje podejżenia że Chojnacki to moja rodzina..... pierwszy raz poznałem gościa jak musiałem zapłacić 1500zł za GT