Avensis t22 d4d ciężko odpala

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Mam problem z Avensis t22 2.0 td 110km.Mianowicie auto cięzko odpala zarówno jak silnik jest zimny i ciepły choć jak jest mocno nagrzany to odpala jeszcze ciężej.Dodam że silnik pracuje równo,nie kopci.Kilku mechaników juz oglądało i każdy rozkłada ręce.W ostatnim warsztacie mowili ze silnik gubi cisnienie na listwie wtryskowej i mogą byc wtryski ale nie maja pewności więc nie będą wymieniać skoro może to nie pomóc.Blędów na komputerze żadnych.
Ktoś ma jakieś sugestie gdzie może być problem ,w jakim kierunku szukać?Albo polecić jakiś warsztat w woj śląskim, który zna sie na tych silnikach?
  
 
Cytat:
2016-07-01 19:01:10, Yaca5 pisze:
Witam.Mam problem z Avensis t22 2.0 td 110km.Mianowicie auto cięzko odpala zarówno jak silnik jest zimny i ciepły choć jak jest mocno nagrzany to odpala jeszcze ciężej.Dodam że silnik pracuje równo,nie kopci.Kilku mechaników juz oglądało i każdy rozkłada ręce.W ostatnim warsztacie mowili ze silnik gubi cisnienie na listwie wtryskowej i mogą byc wtryski ale nie maja pewności więc nie będą wymieniać skoro może to nie pomóc.Blędów na komputerze żadnych. Ktoś ma jakieś sugestie gdzie może być problem ,w jakim kierunku szukać?Albo polecić jakiś warsztat w woj śląskim, który zna sie na tych silnikach?



Kurde mam to samo. Założyłem właśnie temat.
  
 
Cytat:
2016-07-05 14:58:26, marcin0218 pisze:
Kurde mam to samo. Założyłem właśnie temat.


Niema co rozkladac rak tylko zrob test .
Podepnij tester toyoty ustaw w dataliscie tylko obroty silnika i ciśnienie paliwa.odepnij wtyczki wtryskow i krec rozrusznikiem około 15 sekund Zanotuj jakie sa obroty silnika i jakie jest ciśnienie paliwa.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer