Michno teskni- ZLOT 21-23 X. Kasina Wielka - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Smallsize, domki są, wbijaj śmiało.
  
 
Z przykrością informuję, że nie damy rady być na zlocie... Wysyłają mnie w delegację w tym czasie, także przykro mi i przepraszam za zamieszanie
  
 
no tak jak przyszło do stawiania to na delegację musi jechać
A tak na poważnie to szkoda może jeszcze coś wymyślisz czy już na 100% pewne.
  
 
nie ona decyduje niestety.
  
 
Akurat ja jeśli piszę, że przyjadę to przyjeżdżam. Także daruj sobie takie teksty.
Czasami, z przyczyn niezależnych ode mnie, muszę zrezygnować. I to jest taka sytuacja. Firma mnie nie pyta czy mogę, firma daje bilety i każe lecieć.
  
 
sie nie chwal że będziesz lecieć... bo mogła busem wysłać
  
 
Cytat:
2016-10-02 19:37:03, Paulinka pisze:
Akurat ja jeśli piszę, że przyjadę to przyjeżdżam. Także daruj sobie takie teksty. Czasami, z przyczyn niezależnych ode mnie, muszę zrezygnować. I to jest taka sytuacja. Firma mnie nie pyta czy mogę, firma daje bilety i każe lecieć.


a ruda na żartach się zna czy nie. Chyba na tyle mnie znasz, że wiesz, że ja wesoły chłopak jestem.
A nie od razu taki zimny kubeł wody, chyba wiem, że czasami nie da rady. No i proszę się nie unosić
  
 
Cytat:
2016-10-02 20:24:44, Kleszczak pisze:
sie nie chwal że będziesz lecieć... bo mogła busem wysłać




Cytat:
2016-10-02 20:43:35, tomex3 pisze:
a ruda na żartach się zna czy nie. Chyba na tyle mnie znasz, że wiesz, że ja wesoły chłopak jestem. A nie od razu taki zimny kubeł wody, chyba wiem, że czasami nie da rady. No i proszę się nie unosić


Spoko loko, wiesz PMS i te sprawy Po prostu nie dam rady i już. I tak teraz rekordowo wcześnie dowiedziałam się o wyjeździe, bo zwykle to jest max tydzień przed
  
 
Bedzie ten zlot czy nie bo galimatias piekny.. ja tam do Kasiny moge podkoczyc rsa odpalam i jade, blisko limanowa jeszcze zawias potestuje.
o takich zlotach/spotach jak w kobylej gorze, miedzybrodziu czy chocby na wyrazowie to nie bedzie juz nigdy, ja bylem nie zaluje i nie zapomne i ten kto byl to to potwierdzi. Bylo duzo innych fajnych spotow/zlotow ale te byly najciekawsze wg mnie, bo dzialo sie cos co jest zwiazane z motoryzacja, bo to forum motoryzacyjne i ludzie tego oczekuja. Ja tam na tor moge co tydzien jezdzic oby tylko byla rywalizacja i adrenalina. Ci ludzie, ten czas, nie powroca juz... zamaist laczyc to dzielicie..
  
 
Dobra prosze panstwa. Watek zaczynal sie od tego czy w ogole sa chetni na ten zlot. Chetnych bylo tak duzo, ze myslalam, ze nam domkow zabraknie. A teraz co sie dzieje ? Tak sie nie robi, budzic mu tu sie !
  
 
Gadac każdy potrafi. Działać juz nie bardzo.
Ja mam Wesoly domek .
Sąsiednie tez super sie zapowiadają.
Czekam na resztę .
  
 
Jak zwykle Ci co najwięcej krzyczeli odnośnie terminu i zlotu teraz cicho siedzą
Ale spoko damy radę z tym, że ja będę od soboty.
  
 
BaroSZ w Pt. wieczorem bedzie albo w sb. My ze slawkami raczej juz w Pt. przyjedziemy.
  
 
ja już wpłaciłem, jakiś miesiąc temu? To chyba będę. Od piątku.
  
 
Jako że zayebany jestem robotą po czubki włosów na głowie nie mogę nic obiecywać ale choćby w sobotę trzeba będzie przyjechać tego krwiopijcę spić że o wrocławiakach nie wspomnę


[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2016-10-09 18:50:18 ]
  
 
Ja przyjade w piatek, prawdo podobnie wieczorem co by Krzysiu zdarzyl % schłodzić skoro będzie wczesniej :p
  
 
Ma ktoś felgi stalowe/aluminiowe 15" 4x108 ale et 28-25? potrzebuję do citroena, z forda nie podejdą niestety, będzie ocierać. Chyba że ktoś ma takie w fordzie. Piszę tu bo zależy mi aby to przywiozła osoba na zlot. Chyba że ktoś w KRK ma to bym podjechał.
  
 
A tam otwór centrujacy fordowski nie jest za mały?
  
 
może ktoś ma z citroena ale otwór to nie problem, rozwiertakiem można zwiększyć otwór.
  
 
mam alumy z peugeota jak byś chciał tyle , że 16.