Lasia-lada 2107 by Lachon - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ładnie
Ciekawy jestem jak z dokładnością wymiarową nowych drążków, które kupiłeś.
Ja całe szczeście zostawiłem sobie stare i bede je regenerował bo niestety nowe wyroby nie trzymają się wymiarów, rozbieżności do 2cm
  
 
Powiem ci Grzesiu że mierzyłem przykładając do każdego starego i różnica była że 3mm i to chyba tylko w dwóch sztukach reszta zgadzała się z wymiarami to nie było tak zle.A stare sztuki też zostawiam pójdą do wyczyszczenia i na półkę.
  
 
Taka sytuacja w garbatym lampka sie swiecila w kabinie hehe











A propo znalazlem tak wiazke nie bede pytal do czego metoda prob i bledow pokazalo mi ze to swiatla przeciwmgielne ale jest tylko z jednej strony wiazka i w kazdym kablu jest prad na odpalonym silniku i wlaczonych wszystkich swiatlach


  
 
Nic się nie pochwalisz ?
  
 
Emde mowisz o siemiorce
  
 
No tak, pokaż co tam zmajstrowałeś ostatnio.
  
 
No dobra



narazie tyle
  
 
Wzorek prawie jak na starych, radzieckich TAXI.

Nawet fajnie to wyszło, grunt, żeby teraz robiąc coś więcej nie przekombinować.
  
 
Siemiorka znowu w garażu po skończeniu prac nad przyczepka. Ale przy mrozie ostatnio musiałem rozebrać cylinderek od sprzęgła bo tloczek się nie cofnął gdy sprzęgło wcisnalem. Pół godzinki roboty i wszystko na chodzie. I w cieplutkim garażu. Hehe
  
 
Wiec tak witam bardzo !
Po poczytaniu postow u golda zmotywowalem sie do ruszena troche u mnie bo dawno mnie niebylo . Troche sie robilo i robi sie ciagle . Zalozony zostal centralny zamek z otwieranym bagaznikiem oddzielnie na pilota, roleta na tylna szybe i nakretki do kol (nie aluminiowa tylko kuta stal ).













Aktualnie musze przemalowac prog bo farba zeszla. Wczoraj udalo sie zakupic silnik 1.7i z nivy z kompletnym osprzetem i instalacja. Wiec bedzie sie robilo dalej.

[ wiadomość edytowana przez: Lasia dnia 2018-05-11 16:06:26 ]
  
 
Co to za kowal montował centralny?
  
 
Ja montowałem szoko. Wiem że ci się podoba. Hehe
  
 
a z ciekawości - ile taka przyjemność Cię wyszła?
  
 
Ja mam podobne mocowania w kombi
Taki zestaw kosztuje +/- 100 peelenów w hurtowni czy na alledrogo.
Jedyną rzecz na którą trzeba zwrócić uwagę to przejście kabli przez słupek/drzwi. W naszych autach jest mało miejsca między tymi elementami i często kable się łamią, trzeba to przerobić odrobinkę
  
 
Centralny kosztował 125 zł z wysyłką.
  
 
U mnie niestety nic sie nie dzieje😕lada ostatnio odpalana i akumulator ladowany .
  
 
Oooo żesz jak dawno tu nie byłem. Robi się trzeba odświeżyć.