Poszerzenia VFTS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panowie, nie ma co ściemniac

potrzebuję wymiarów do zrobienia poszerzeń błotników a'la VFTS

za wszelką pomoc z góry dziękuję
  
 
mam je właśnie przed sobą, jutro lub po jutrze zmieniają właściciela więc ci jeszcze pomierzę przed wysyłką

w weekend napiszę co ile mierzy
  
 
Sobocin z tego co wiem ma kopyta do nich, może Ci udostępni
  
 
a Sobocin nie robi takich rzeczy ?

a jeśli to za ile
  
 
jakis rok temu chciał bodajże 1200 za set ale to wiem od kolegi, który szukał, więc nie jestem w 100% pewien. Musiałbyś go bezpośrednio zapytać
  
 
qrcze, za 1200 peelenów to bym je sobie wyrzeźbił z będowego pieńka i pozłocił na randach,
panowie bez przesady, kogo stac na wydatek rzędu 1200 złotych za 4 arcze i dwa spoilery,
zresztą sam wiesz Freez jak one łatwo i pięknie pękają i ile to wszystko kosztuje

dlatego chciałbym je sobie sam wyrzeźbic albo kupic "niedrogo"
  
 
pamiętam jak sprowadzaliśmy je z węgier dla fleszera ładnych paaaarel lat temu to brali za nie chyba 400zł... czyżby ceny poszły w górę?
  
 
generanie nie, po przeliczeniu z forinta na peeleny to wychodzi w okolicach 450,
ale jak policzysz transport to wychodzi około 250 za paczkę do 20 kilo
sęk w tym że nie ma aż tylu chętnych żeby to się trochę z kosztami podzieliło
a z drugiej strony z opola do budapesztu jest 500 kilo x2, no i przy moim pojeździe to daje
około 120 litrów paliwa czyli nawet 600 peelenów, więc to się dopiero nie opłaca

[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2010-11-20 09:58:28 ]
  
 
Jeśli byliby chętni, nawiązałem kontakt z firmą WolfMotor (Fleszer od nich chyba kupował poszerzenia) , cena poszerzeń wychodzi u nich 394 pln + przesyłka do Polski ~200 (lepiej opłacałoby się kupić 4 komplety ponieważ tak jak napisał Morphio do 20 kg cena wysyłki jest taka sama). Wiec wychodziłoby po 50 zł za komplet.
  
 
ja sprzedaje po 650 w polsce, ale jakby sie znalezli chetni to dla forumowiczow moge zrobić jednorazową ofertę za 500, z tym ze odbior w krakowie

[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2010-11-20 17:35:38 ]
  
 
Cytat:
ale jakby sie znalezli chetni to dla forumowiczow moge zrobić jednorazową ofertę za 500


rozumiem
do kiedy oferta ta ważna ? bo ja bym się pisał tylko odbiór muszą sobie skombinowac
ale to już moje zmartwienie
  
 
witam za 500 sprzedam bez problemu bez górnej lotki i wysle oczywiscie na koszt odbiorcy
  
 
a no to po problemie widze, że ceny w dół poszły to jak ktos chce na szybko proponuje skorzystac z oferty powyzszej
  
 
ktoś jeszcze na bodykit? jeszcze ze 2 chetnych by sie przydalo
  
 
No może i ja był bym chętny, kwestia tylko kiedy by to było? Bo teraz koniec roku i trochę krucho z kasą.
  
 
no jakos koncem roku przypuszczam ze bym jechal po nie
  
 
Ja też może bym się pisał na te poszerzenia, ale najpierw muszę znaleźć jakąś LADAcznicę, a poza tym poszukuję też kolektorów pod gaźniki Dellorto lub Webera 40.
  
 
Oczywiście mam na myśli 2107.
  
 
kolektor pod gazniki 650 pln
  
 
Dzięki, ale jak dla mnie to za drogo - chyba sobie sam dorobię.