Wymiana szyb wladimirec T25

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, proszę o pomoc lub poradę osoby które już to robiły, nie szukam teoretyków mianowicie postanowiłem pod remontować swojego władimirca T25, miał zmurszałe uszczelki szyb przez które leciała woda. kabina wymalowana, szyby całe, uszczelki kupione z klinem i płaszczem prawie jak orginał (firmy ,,e-szyby" )-niestety z metra. Czy znacie może panowie kogoś kto by się podjął takiej fuchy???? jestem z woj. lubuskiego(Świebodzin). Nadmieniam że już niby specjaliści próbowali i się poddali bez rezultatu. Ogólny sposób tez mi jest znany montażu szyb w ciągniku. Za mądre podpowiedzi dziękuję z góry
  
 

Одень уплотнительную резину на стекло чтобы концы сошлись верху стекла и потом ставте на место в проём кабины придавливая стекло к проему постепенно заводите отверткой уплотнение на место при опредиленой сноровке стекло ставится как минимум 10 минут установив стекло в проём заводите уплотнительный клин также начиная сверху щель под клиин разжимайте широкой атверткой или специальный кадычок для чтобы вставлять клин в основном всё
  
 
Cytat:
2016-12-05 23:04:00, bartixr pisze:
Одень уплотнительную резину ...



To ja może spróbuję trochę to przeredagować, dodać znaki przestankowe w miejscach, w których wydaje mi się, że powinny być... Bo tak, to się słabo czyta
Szoko, sprawdź ...

Одень уплотнительную резину на стекло, чтобы концы сошлись вверху стекла. Потом ставте на место в проём кабины. Придавливая стекло к проему, постепенно заводите отверткой уплотнение на место при определённой сноровке. Стекло ставится как минимум 10 минут. Установив стекло в проём, заводите уплотнительный клин. Начиная сверху щель под клин, разжимайте широкой отверткой или специальным калачиком для того, чтобы вставлять клин в основном. Всё.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-12-06 12:06:53 ]
  
 

dziekuję radunio, prawie bezbłędnie
  
 
chyba czas zacząć sie uczyć rosyjskiego bo jak w każdym temacie zaczniecie tak odpisywać to już nic się tu nie dowiem....
  
 
ja tak samo hehe
  
 
Cytat:
2016-12-07 09:16:03, Broda240z pisze:
chyba czas zacząć sie uczyć rosyjskiego bo jak w każdym temacie zaczniecie tak odpisywać to już nic się tu nie dowiem....


Kto zna języki ten ma wyniki. A rosyjskiego rzeczywiście warto się nauczyć.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 

wsio haraszo, tylko Gienek spotjerałsja