ENERGY GAZ POLSKA - opinie na temat...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie,
poszukuję dobrego warsztatu (czytaj sprawdzonego ) żeby zainstalować instalację gazową do mojego toczydełka.Przewertowałem już Forum od deski do deski i mam pewne typy polecone na naszym forum. np.

ENERGY GAZ POLSKA
ul. Ostrobramska 75
Warszawa

Co koledzy na to? każda informacja mile widziana

Pozdrawiam
Tomek


[ wiadomość edytowana przez: Bigtom74 dnia 2006-05-08 20:20:02 ]
  
 
byłem u nich raz zapytac sie o ceny gazu do merca 190 2.0 to koles z bytnio nie był rozgarniety. ogolne wrazenie zle. gdzes na forum czytałem ze kolesiowi zle załozyli gaz
  
 
na wyścigach na 1/4 mili wystawiają od dłuższego czasu uturbioną hondę civic - auto śmiga nieźle, to chyba dość dobra rekomendacja...
samochód ten jeździ tylko i wyłącznie na gazie.
  
 
20 kwietnia w swojej maszynie zakładałem u nich V generację JTG. Jak na razie wszystko jest OK. Mogę ich polecić.
  
 
DAWNO TEMU PISALIŚCIE PANOWIE POLECAJĄC TEN WARSZTAT. JA ROBIĘ TO TERAZ, GDYZ JESTEM OBECNĄ ICH KLIENTKĄ. JESTEM USTATYSFAKCJONOWANA ICH PROFESJONALIZMEM I RZECZOWYM PODEJŚCIEM DO PRACY.
  
 
zakład dobry, sprawdzony, może to dziwnie zabrzmi, ale rodzinny- cała moja familia się u nig gazowała i teraz serwisuje mechanicznie. Dobrzy, fachowi, a malutkie podknięcia się każdemu się zdarzają, grunt aby się z klasą zachować i Klienta załatwić pozytywnie. Tak jest właśnie z nimi. Nigdy poważnie się na nich nie ściekłem hahah
  
 
Adres się trochę zmienił bo teraz jest to Ostrobramska 38a a nie 75, na szczęści oni sami się nie zmienili, profesjonalny serwis i montaż, znają się na rzeczy, do tego mogą się pochwalić ogromną galerią swoich montaży - http://egp.pl/galeria.htm na oko to tam jest ponad 500 samochodów
  
 
ODRADZAM. Uważałem ich kiedyś za dobrą firmę - do czasu, aż coś poszło nie tak. Popełnili błąd podczas naprawy, który dla mnie skończył się unieruchomieniem auta w trasie. Błędy się przytrafiają i tyle. Firma klasę jednak pokazuje właśnie w takich sytuacjach. Tu zaś szefuńcio pokazał swoje prawdziwe oblicze. Gdy tylko zorientował się, że będzie to reklamacja, momentalnie zmienił ton, stał się opryskliwy, nie miał czasu, musiał uciekać, itp. Reszta była równie żałosna - nieodbieranie telefonów, nieoddzwanianie, nieodpisywanie na maile i SMSy. Do dziś nie wiem jaka właściwie była jego odpowiedź na naprawę, którą zrobili tak, że przetrwała całe 60 km. Gdyby szefuńcio miał ustosunkować do mojej opinii, to zapewne napisałby, że w jego firmie takie błędy nie występują, że klienci próbują oszukiwać, że przyczyny mogły być różne, niezależne, że mechanik wykonał należycie, zgodnie ze sztuką, ą, ę, zapewniamy, gwarantujemy, itp, itd. I ta metoda jakoś tam działa, Wam również ciężko byłoby powiedzieć jak było rzeczywiście i kto pisze prawdę. Ale jakże to jest irytujące, gdy stoi się na poboczu, ma się przed oczami urypany element i pana szefa na linii, który mówi "niemożliwe....". I do tego ta świadomość, że nawet na forum ciężko będzie go obsmarować, bo tu też napisze "niemożliwe". W sądzie zaś powie, że klient celowo coś uszkodził po naprawie, aby wyłudzić odszkodowanie. To mniej więcej ten poziom. Z takim charakterem po prostu trzeba trafić do branży mechanicznej, albo do budowlanki czy też remontówki. W większej firmie byłby atrakcją, pewnie nawet nie umiałby się zachować. Po tych doświadczeniach przestałem uważać EnergyGaz za prawdziwą firmę. To raczej firemka, w której wiele zależy od humoru kierowniczka - podobnie jak w warsztacie przysłowiowego pana Kazia. Tu różnica jest taka, że pan Kaziu jest kierowniczkiem, pracuje z Heńkiem, Józkiem oraz Waldusiem i razem udają firmę. Ba, nawet usilnie promują się w mediach tematycznych i społecznościowych. Jakoś im to wychodzi, ja niestety dałem się nabrać. Ale to jednak kozą podszyte, lepiej unikać zawczasu. Z innych rzeczy, które wcześniej się uzbierały, ale osobno nie były godne opisywania. EnergyGaz montowało mi zawór gazu przy wlewie paliwa. Miałem kiedyś słuczkę i ten element karoserii był naprawiany. Panowie od blacharki zostawili mi ładne zdjęcie prezentujące jak to EnergyGaz zamontowało ten zaworek - woda ciekła przez niego po wewnętrznej stronie blachy. Druga rzecz - w aucie mam monitoring: lokalizacja, rejestracja dźwięku, obrazu, itp, itd. Nie widać tego, uruchamia się automatycznie. Po feralnej naprawie obejrzałem film z jej przebiegu. Nie było widać co robili przy instalacji, ale nagrały się rozmowy pracowników. Bluzgi na lewo i prawo, nabijanie się z klientów zaraz po ich wyjściu - na równie wulgarnym poziomie i zupełnie bez powodu. Do tego komentowanie rzeczy ze schowków. Ogólnie żenujący poziom.
  
 
A ja polecam EGP, kumpel rok temu robił tam samochód, wprawdzie tylko naprawiał drobną usterkę bo samochód kupił już z gazem, ale załatwili mu to od ręki i nie zdarli też z niego zbyt mocno. Bał się trochę podstawić tam furę bo jest sporo negatywnych opinii o tym miejscu, ale pozytywnie się rozczarował.
  
 
Dołączam do pytania, ale chciał bym coś w lublinie. Zbieram informacje już od 3 dni i chyba skorzystam z warsztatu samochodowego poniżej:

„Power Car Service” Rafał Jaskuła
ul. Osmolicka 44
20-523 Lublin

adres www tutaj

Korzystał ktoś ?