Norwegia i Holandia planują zakacać sprzedaży aut spalinowyc

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor 
 2017-02-20 12:52:02

Temat, który wraca jak bumerang czyli auta elektryczne. W Polsce tego nie widać, ale w Europie jest ich coraz więcej, tak samo jak stacji ładowania.

Na dodatek jak przeczytałem w artykule ABB: http://www.abb-conversations.com/pl/2017/02/samochody-elektryczne-to-juz-motoryzacyjna-rewolucja/ są kraje w Europie jak Norwegia, Holandia czy Niemcy, ktore chcą zakazać sprzedaży aut spalinowych i nie jest to temat jakiejś odległej przyszłości!

Jak się zapatrujecie na takie sprawy jak auta elektryczne? Czy tak ma wygladać motoryzacja w przyszłości czy raczej nie wypali?
2017-02-21 09:07

2017-02-20 15:37:27

Ja to widzę tak, że teraz Mirki i Janusze będę dzierżawić wszelkie puste przestrzenie w miastach, by mieć gdzie złom trzymać z zachodu, bo auta będą takie tanie, że będą je wozić pociągami, a nie lawetami.
W Polsce szybko taki zakaz się nie pojawi, bo ludzi nawet na nowe auto spalinowe nie stać, więc co dopiero na elektryka. xD

-----------------
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2018-09-24 10:38

2017-07-17 18:18:12

Wydaje się, że auta elektryczne to rzeczywiście konieczna przyszłość chociażby z powodu ograniczonych zapasów paliw. Myślę, że jeszcze za wcześnie jest na tego typu decyzje. Na pewno jak było wspomniane wcześniej w Polsce szybko się to nie pojawi
2017-07-17 18:14