XVI Zlot LKP 2017 - 15-17/09 - Sulejów - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Emde, co wyszło z Tomkiem?
  
 
Generalnie Tomek zmienił ostatnio pracę i, jak sam nakreślił, jest dość mocno zabiegany. Do tego doszły mu jeszcze remonty. A większość wie jak to jest z remontami - prawie zawsze wyskakuje coś "ekstra"...

Jedyny możliwy termin dla Tomka to końcówka lipca - 28-30 lipca. Ale i to nie jest w 100% pewne. Więc co wy na to ? Pasuje większości. Wtedy można by poprosić kolegę, żeby spróbował nas "zmieścić" w swoim grafiku.

Jest też jeszcze jedna propozycja Tomka, żeby zlot zrobić na spokojnie po wakacjach tj. we wrześniu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Mi pasują terminy Tomka.
  
 
Cytat:
2017-07-02 22:13:40, emde pisze:
Generalnie Tomek zmienił ostatnio pracę i, jak sam nakreślił, jest dość mocno zabiegany. Do tego doszły mu jeszcze remonty. A większość wie jak to jest z remontami - prawie zawsze wyskakuje coś "ekstra"... Jedyny możliwy termin dla Tomka to końcówka lipca - 28-30 lipca. Ale i to nie jest w 100% pewne. Więc co wy na to ? Pasuje większości. Wtedy można by poprosić kolegę, żeby spróbował nas "zmieścić" w swoim grafiku. Jest też jeszcze jedna propozycja Tomka, żeby zlot zrobić na spokojnie po wakacjach tj. we wrześniu.


To już lepiej we wrześniu skoro termin lipcowy nie jest pewny .pzdr
  
 
Ja też byłbym bardziej skłonny pojawić się we wrześniu. Zobaczymy co na to reszta.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Może być. Ważne, żeby w tym roku.
  
 
zdecydowanie wolę we wrześniu
  
 
Czemu nie, wrzesień - OK, ale zróbmy to w jakichś normalnych warunkach. O tej porze kampingi są pustawe, ceny niższe bo po sezonie i można zrobić zlot jak ludzie, z zakwaterowaniem w domkach, tym bardziej że we wrześniu pogoda może być różna.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wrzesień całkiem spoko
  
 
mi to obojętne, pod warunkiem że będę miał czym przyjechać
kobita i tak będzie mnie maltretować o wyjazd
  
 
Cytat:
2017-07-06 07:09:55, morphio pisze:
mi to obojętne, pod warunkiem że będę miał czym przyjechać kobita i tak będzie mnie maltretować o wyjazd


Chce jechać z Tobą czy nie chce Cię puścić???

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Jeśli kiedykolwiek moja przyszła żona nie puści mnie na zlot, pierwsze co zrobię to wystąpię o rozwód. Serio. Wiadomo, związek lub małżeństwo to kompromis (szeroko rozumiany) ale, jak mawia Andrzej, bez przesady. Związek ma być wzajemnym wydobywaniem najlepszych cech u zakochanych, małżonków a nie zwyczajnym "duszeniem się". Nie można dać się przywiązać do smyczy gdzie tym samym kobieta lata sobie w w najlepsze do przyjaciółek... Kiedyś moja była nie chciała, żebym jechał na Węgry. Koniecznie chciała, żeby pojechał do niej, do Olsztyna. No cóż, ładny jest ten Budapeszt.

Wracając do tematu, większość jest za wrześniem. OK, w takim razie wracamy do tematu za jakiś miesiąc, półtora i ugadujemy szczegóły.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jak weźmiesz ślub, to potem pogadamy.
  
 
Cytat:
SzokoLada pisze: Jak weźmiesz ślub, to potem pogadamy.


i jak będziesz miał małe dzieci
Cytat:
andrzej_krakow pisze: Chce jechać z Tobą czy nie chce Cię puścić???


zazwyczaj chce jechać ze mną a jak ja nie chce to się zaczyna
  
 
Cytat:
2017-07-07 07:33:25, emde pisze:
Jeśli kiedykolwiek moja przyszła żona nie puści mnie na zlot, pierwsze co zrobię to wystąpię o rozwód. Serio. Wiadomo, związek lub małżeństwo to kompromis (szeroko rozumiany) ale, jak mawia Andrzej, bez przesady. Związek ma być wzajemnym wydobywaniem najlepszych cech u zakochanych, małżonków a nie zwyczajnym "duszeniem się". Nie można dać się przywiązać do smyczy gdzie tym samym kobieta lata sobie w w najlepsze do przyjaciółek... Kiedyś moja była nie chciała, żebym jechał na Węgry. Koniecznie chciała, żeby pojechał do niej, do Olsztyna. No cóż, ładny jest ten Budapeszt. Wracając do tematu, większość jest za wrześniem. OK, w takim razie wracamy do tematu za jakiś miesiąc, półtora i ugadujemy szczegóły.


Dlatego drogi Emdeszku , ja nie szukam kobitki na siłę bo jak dojdzie co do czego to tylko jej gderanie słychać
  
 
Dobra, dobra 😄

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2017-07-07 07:33:25, emde pisze:
Wracając do tematu, większość jest za wrześniem. OK, w takim razie wracamy do tematu za jakiś miesiąc, półtora i ugadujemy szczegóły.



Wracając do tematu uważam że nie ma co czekać do końca sierpnia tylko ustalić wszystko jak najszybciej bo znowu do niczego nie dojdzie.

pytanie nr 1 - wrzesień, OK ale kiedy - ja sugeruję 8-10 lub 15-17
pytanie nr 2 - gdzie? Ja jednak proponuje jakiś kemping, o tej porze domki powinny być wolne i ceny również posezonowe. Dodatkowo warto by ustalić takie miejsce i termin jako stały na coroczne zloty, wówczas można liczyć docelowo na odwiedziny zaprzyjaźnionych ładziarzy z innych klubów. Jeżeli okolice Częstochowy - to proponuje Poraj, dla okolic środka Polski - może to być Sulejów
Analogicznie jak Węgrzy maja Soltvadkert, Czesi Mnihovo Hradiste itp. W Polsce np dawniej był np. wspomniany już Sulejów.
Zresztą myślę że w takim przypadku można by również przyciągnąć innych polskich ładziarzy których jednak trochę jest. No ale tak jak pisałem wielokrotnie - musi być jakiś standard sanitarny. Bo u Tomka (przy ogromnej sympatii dla niego) jest wesoło i klimatycznie ale to miejsce na imprezę samców i to na max kilka aut i niestety nie jest to miejsce rozwojowe w w/w kierunku.
No chyba że kładziemy lage na rozszerzenie formuły naszych spotkań/zlotów.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Witam,

Ponieważ nic się nie dzieje a termin biegnie wraz z kilkoma osobami ( michalwlo, emde, morphio, Astro2107) postanowiliśmy wziąć się za temat i ruszyć naprzód. Po wczorajszych konsultacjach telefonicznych i wieczornym czacie ustaliliśmy jak poniżej:

I. Termin zlotu: 15-17 września
II. Miejsce zlotu: Sulejów k/Piotrkowa Trybunalskiego), ośrodek Dresso – ten sam w którym były zloty LKP w 2003 i 2004 roku.


Chcemy docelowo aby ten termin i miejscówka były stałymi miejscami zlotów LKP. zaletą jest to że jest on prawie w środku Polski.

Adrian ( Astro 2107) ma w ciągu najbliższych kilku dni podjechać tam i rzucić okiem jak to wygląda w realu, czy ośrodek nie podupadł w ciągu ostatnich kilku lat i czy nie jest to jakiś slums. Wówczas zrobimy jakąś rezerwację.

Co do kosztów – jestem w trakcie korespondencji mailowej w właścicielem/managerem osrodka i kształtuje się to na poziomie 35 PLN/ za osobę/ za dobę – czyli koszt 2 noclegów to byłoby około 70 PLN od osoby – wydaje się że do zaakceptowania. Miejsce na grilla jak najbardziej jest.

-Andrzej_krakow
-Emde
-Michalwlo
-Astro2107
-Morphio

Z tego co koledzy relacjonowali mi online – chętni są też Broda240z i Cezary – czyli z czymś można już ruszać. Pewnie ktoś jeszcze się dołączy, wiem że Estończycy tez pytają o termin. Blisko tez mają koledzy z Częstochowy.

Planujemy zarezerwować na razie 3-4 domki 6-osobowe, ale tu czekamy jeszcze na deklaracje kto jeszcze byłby chętny. Zresztą to i tak po sezonie więc jeżeli byłaby potrzeba (gdyby frekwencja dopisała ponad normę) to raczej nie byłoby problemu z dobraniem kolejnego, a jak nie to można się zagęścić w tym co będziemy mieli zabukowane.

Jak już wszystko będzie potwierdzone - zajmiemy się jakimś planem zlotu i atrakcji.



-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2017-07-14 08:59:37 ]
  
 
Na wstępie gratuluje przedsięwzięcia, i wziecia organizacji tego zlotu na Siebie.

Nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego chetni na zlot wypisani wczesniej, nie zostaja ujeci w nowej lokalizacji spotu? Przeciez bylo wiecej chetnych! Chyba, ze juz kontaktowales sie z reszta klubowiczów w sprawie ich obecnosci

  
 
Kolega z Częstochowy informuje, że raczej się pojawi. Nie składam w tej chwili jednoznacznej deklaracji, bo może być różnie, ale i miejsce i format może być.
Pozdrawiam.