ZLOT FEFK na Roztoczu 21-23 kwietnia.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To zaczynamy, zlot odbędzie się tydzień po świętach. Muszę mieć listę osób które chciałyby przyjechać na zlot. Koszt za jedną noc nie powinien przekroczyć 40-45 złotych.
Muszę wiedzieć ile osób przyjedzie mniej więcej abym mógł zrobić rezerwację i zebrać zaliczkę, postaram się duży plac aby można było postawić namiot/nocleg dla osób które zdecydują się w ost. chwili.
W sobotę planowany jest aktywny wypoczynek w postaci spływu kajakowego a jak będzie padało to zwiedzanie okolicy autami.
Zlot odbędzie się w okolicy miejscowości Susiec.
Za tydzień będę jechał pytać o miejsca.
  
 
Po świętach to może być marnie z frekwencją
  
 
rok temu było podobnie.
Czemu roztocze? - wcześniej padała taka propozycja.
Czemu ten termin - każdemu pasuje inny termin więc zdecydowano o konkretnej dacie a od weekendu majowego jest już sezon i nie będzie wolnych miejsc.
  
 
Piszę się na 70%, jak nic nie wypadnie będę.

Za raz sklepie info na główną.
  
 
My się piszemy na 100%!



Może nawet cabsa do tego czasu się odpali

[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2017-03-13 18:51:59 ]
  
 
Do przemyślenia. Ale podałbyś szczegóły ośrodka, zdjecia?
Przekonaj Mnie!
  
 
Jeżeli chodzi o ośrodki to nie mogę na razie nic powiedzieć, w niedzielę pojadę popytać na miejscu. Nie dawno powstało dużo nowych ośrodków wczasowych, pojadę do jednego z nich i popytam, porobię zdjęcia i dowiem się wszystkiego.
Opcji mam kilka. Nowoczesne ośrodki, w jednym budynku albo w starej chacie. Nie wiem jak cenowo dokładnie ale przedział 40-50 cebulionów od osoby.

Szykujcie paszporty to w lecie zrobimy kolejny zlot we Lwowie, ceny od 350 zeta za dwa dni z noclegiem. Autobus który zabiera na wycieczkę jedzie z kilku miast w Polsce.
  
 
23 ja odpadam. Przed ostatnia kolejka ligi ... później do 20 maja jestem otwarty.


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2017-03-14 17:33:34 ]
  
 
Hej.
Najbliższy zlot odbędzie się w Gorajcu koło Cieszanowa.
Jest to mała miejscowość gdzie jest daleko do miasta, do najbliższego sklepu. Mamy za to dużo lasów i zielonych łąk ale łatwy i prosty dojazd 50 minut od zjazdu z autostrady a4
Chutor Gorajec
Mamy miejsce na ognisko, pole namiotowe i fajne pokoje.
W czasie soboty możemy:
-pojeździć rowerami zwiedzając stare opuszczone cmentarze, cerkwie, uzdrowisko Horyniec, bunkry linii mołotowa.
-gotować obiad razem z paniami z koła gospodyń wiejsckich które opowiedzą nam o tradycji, gotowaniu(nauczą gotować) i ciekawe anegdoty.
-zielarz poprowadzi wykład wraz z próbą ziół, oprowadzi nas po okolicy albo pojechać z nim po okolicy gdzie opowie nam o historii regionu.
-spływ kajakowy

Koszt noclegu wynosi 40 zł. od osoby, gdyby ktoś się zdecydował w ost. chwili to mamy do dyspozycji pokój 20 osobowy w cenie 20 zł od osoby lub pole namiotowe.
Dodatkowe atrakcje musimy zamówić wcześniej(wystarczy kilka dni), obiady ok. 16 zł. od pań z KGW.

Chutor na FB

Zaliczkę proszę wpłacać na konto:
79 1020 5385 0000 9402 0037 1252
Leszek Woszczak
W tytule wpisać nick i ile osób.

Proszę się zadeklarować ile osób będzie.


[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2017-03-14 20:16:34 ]
  
 
20-osobowy pokój?
  
 
Ciekawy pomysl,ciekawe miejsce. Tylko termin dla mnie do niczego.
  
 
Będziemy na 100%



P.S. Zaklepuję dwuosobowy pokój z dużym łóżkiem

[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2017-03-15 10:05:57 ]
  
 
1.Kleszczak i Zozol
2.Paulinka i Marcin
3.Metis i Karolina
4...
  
 
A można oprócz obiadów wykupić sobie śniadania?
  
 
nie wiem. Bliżej terminu będę się dowiadywał.
  
 
szkoda wielka, po raz pierwszy od 2009r nie będziemy na zlocie,we środe przed zlotem ide na operacje barku i jak mówi lekarz nie bedzie możliwosci zasiąść za kierownicą przez okres 1-3 miesiący.Sledze przygotowania przedzlotowe.
  
 
A widzisz Michał, 8 km od zlotu jest uzdrowisko z borowiną i wodami leczniczymi.
  
 
1.Kleszczak i Zozol
2.Paulinka i Marcin
3.Metis i Karolina
4. ...



Niestety bez Kruszyny...


[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2017-03-20 20:03:11 ]
  
 
Coś słabo z zainteresowaniem...
  
 
Ja jestem zainteresowany ale termin średnio mi pasuje. Czy będę mógł jechać dowiem się dopiero około 10 kwietnia.