Pokrowce na siedzenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym upiększyć ŁADną za pomocą pokrowców . W sklepie tuningowym mają kontakt do zakładu szyjącego na zamówienie pod konkretny rodzaj siedzeń. Koszt około 150zł. W innym zakładzie tapicerki samochodowej wołają 300zł deklarując jednocześnie, że tkanina gruba, przepikowana, nie marszcząca się itp. Słyszałem, że pasują pokrowce szyte do siedzeń żuka, takie do kupienia w hipermarkecie. Dajcie znać gdzie niedrogo możnaby takie pokrowce pozyskać za rozsądna cenę (do 100, góra 120zł). Aha, nie chodzi mi o takie z "misia". I jeszcze jedno: łada jest granatowa, a oryginalna tapicerka beżowa (imituje skórę - paru się nabrało).
  
 
no niestety my przed zlotem też musimy do naszej samarki jakieś pokrowce skombinować bo stan szczególnie tylnej kanapy woła o pomstę
no i coś zrobic trzeba z pekniętą na pół tylną półką
  
 
ostatnio w makro była promocja pokrowców tego samego producenta, który robi słynne koszulki na fotele. komplet łącznie z zagłówkami na całe auto to 70pln.
  
 
Ja gdzieś mam - praktycznie nową - niebieską "koszulkę na 1 przednie siedzenie (drugą wydałem znajomemu). Kupiłem toto do ŁADnej Łaciatej Niwki, ale zaraz potem zmieniłem całe siedzenia i przestało to być potrzene. Jest to ten lepszy rodzaj "koszulek" (z pianką pod spodem, etc.). Jakby ktos chciał, to mogę poszukać... (oddam za darmo oczywiście). Na zdjęciach wnętrza Łaciatej widać trochę te pokrowce.
  
 
Cytat:
2003-03-19 11:11:49, Góral pisze:
ostatnio w makro była promocja pokrowców tego samego producenta, który robi słynne koszulki na fotele. komplet łącznie z zagłówkami na całe auto to 70pln.




Do ładnej 2107 z fotelami lotniczymi ???
  
 
U mnie od nowości były pokrowce. Od frontu były z takiego beżowego misia, a od tyłu ze skaju. Tylna kanapa była cała w misiu

Jakiś rok temu wszystko to wywaliłem i w aucie jest o wiele jaśniej i przyjemniej no i ten podłokietnik!!!

Odstapiłbym ci moje pokrowce, ale juz sa mocno zużyte i przetarte - szczególnie ten z fotela kierowcy. Uzywam ich jak oddaje auto do mechanika lub blacharza.

Pozdrawiam

PS. Moje pokrowce były robione na zamówienie w 88 roku Nie umieli tylko w tym zakładzie zrobic tego bajeru na podłokietnik.
  
 
Cytat:
2003-03-19 11:56:54, Mariusznia pisze:
potem zmieniłem całe siedzenia i przestało to być potrzene.



a jakie teraz masz siedzenia ???
od innej Nivki czy z jakiegoś innego auta ???

Konrad (zapomniałem się zalogować )
 
 
A ja pokrowców nie lubię
Moim marzeniem są podgrzewane fotele ze skórzaną tapicerką,elektryczną regulacją wszystkiego co mozliwe,muszą być tez wygodne i szerokie jak w autach amerykańskich
pzdr Grzesiek
  
 
Do codziennej jazdy to chyba raczej niebardzo,o ja to wtedy ledwo z nich wylazłem,więc nie napiszę że byłem zachwycony.Do rajdów owszem sa idealne.Ja rajdowiec nie jestem,chociaz kto wie,bo zamierzam zapisac się na eliminacje Rajdu Młodych organizowanego przez Peugeota
  
 
a mnie się najbardziej podobają kubły
jak mnie bastek na zlocie przewiózł to sie zakochałem - straszliwie toto jest wygodne
  
 
W Świętochłowicach (ul. Dworcowa) jest zakład w którym szyją pokrowce na siedzenia samochodowe, nawet nietypowe. Kiedyś się pytałem to w zależności od materiału to ok 100 - 150 pln. jak znajdę telefon to ci podam.

  
 
Cytat:
2003-03-19 12:23:29, Anonymous pisze:
a jakie teraz masz siedzenia ???
od innej Nivki czy z jakiegoś innego auta ???
Konrad (zapomniałem się zalogować )



No więc Konradzie Anonimusie mam siedzonka z cieńkiego autka (CC/Seicento) -> jak już kiedyś pisałem znalazłem źródełko tanich szrotowych części do Fiata pod Warszawą i stamtąd powiozłem je hen do Poznania, a tam dobrzy ludzie zamontowali toto w miejsce rozklekotanych oryginałów .
  
 
Na giełdzie w Mysłowicach jest jedno fajne stoisko.Za pokrowce z misia na cztery siedzenia,nawet z nadrukiem LADA na kazdym krzyczeli mi ok.100-120zł.Niestety nie mam na razie kasy.Mój ojciec kupił sobie takiego typu pokrowce do cytryny i prezentują się super.

Syvo!Mam jedną koszulkę w kolorze blue,jeszcze z mojego malucha,która mogę Ci odstąpić,bo założyłem sobie czerwone.
Będziemy się widzieć w sobotę,więc wezmę ją ze sobą.
  
 
OK. Dzięki za info? Na koszulkę reflektuję. Musimy kiedyś skoczyć na giełdę pokukać na bryczki .
  
 
OK!Bardzo chętnie.
Ja na giełdzie jestem co niedziela.W Mysłowicach,bądź w Gliwicach,także nie ma problemu.
Do zobaczenia.
Pozdrowienia od magika.
  
 
zobacz: allegro.pl/show_item.php?item=11477100

Pozdrawiam/Józek/Dębica
  
 
Czy ktoś z użytkowników Ład 110 wie czy do tego samochodu da sie dopasowac pokrowce od jakiegoś innego auta bardziej popularnego na polskim rynku, czy trzeba szukać specjalnie do Łady 110?
  
 
czy do lady 2103 pasuja pokrowce od fiata 125p??
  
 
Cytat:
Czy ktoś z użytkowników Ład 110 wie czy do tego samochodu da sie dopasowac pokrowce od jakiegoś innego auta bardziej popularnego na polskim rynku, czy trzeba szukać specjalnie do Łady 110?


Mam ten sam problem z dobraniem pokrowców do swojej 111.Szukałem na różnych stronach netu i nic.
Chętnie podłączę się do powyższego pytania
  
 
Pokrowce do 110 są do kupienia we Wrocławiu, jak kolega chce mogę się dowiedzieć o cenę i załatwić jakiś namiar na sklep. Osobiście nie lubię pokrowców i uważam, że należy je zakładać w ostateczności, czyli jak już nie można niczym doprać tapicerki.

Cytat:
Mam ten sam problem z dobraniem pokrowców do swojej 111.Szukałem na różnych stronach netu i nic.
Chętnie podłączę się do powyższego pytania