Potrzeba pomoc we Wrocławiu!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Potrzebna mi pomoc we Wrocławiu. Studiuje tutaj no i moja przepiękna Omega stała tydzień nie ruszana, a dziś nic nawet kontrolki się nie świecą. Wyssało akumulator, nie wiem czy to dobrze dla tak wyssanego palić ją z kabli, więc szukam pomocnej dłoni z prostownikiem, nawet dowioze akumulator tramwajem, najlepiej jutro... Dostane nowy akumulator ale to bedzie koło przyszłej środy a ten potrzeba mi podratować...
  
 
Zadzwoń, nr na priv
 
 
Odgrzewam ten bo nie ma sensu pisać nowego. Znowu potrzebuje pomocy we Wrocławiu.

Szukam kogoś z OP-COMem lub OPELSCANNEREM, potrzebuję zczytać błędy. Omega na trasie z Sandomierza zgłupiała. Wkręca się na obroty ładnie, przy dużych obrotach lata żwawo, a jak sie rusza z niskich lub jedzie na niskich szarpie i przerwa. Usterek może być wiele, także najpierw chcę zczytać błędy. A ha przy okazji - dzieje się tak i na benzynie i na gazie. Wolne obroty są dobre. Od dwóch miesięcy zwraca mibłąd sondy ale nie działo się nic z nim. Teraz nie chce mi się sprawdzać błędów na spinacz, bo różne cuda wychodzą jak się człowiek pomyli.
  
 
elm327 na bluetooth mogę Ci pożyczyć, powinno dać radę odczytać błędy i je skasować. Wyspecjalizowany sprzęt do diagnostyki opli ma gość na Krakowskiej bodajże, za stacją LPG taką, Robert bodajże ma na imię.
  
 
Hmmm właśnie nie wiem czy moją Megi zczytam elmem. Ale fakt spróbuje, elma mam w kole naukowym także dziękuje! I dzięki za info po Juwenaliach podjadę!
  
 
mam opcoma, ale jestem 50km od wrocławia w kierunku wałbrzycha
  
 
Jeśli nic nie ogarnę ELM'em to wpadnę na OP-COM'a