Radio B9002 Toyota Corolla Verso

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam problemy z odbiorem stacji radiowych w TNS600 B9002. Radio szuka stacji ale nic nie znajduje i ogólna cisza w eterze. Sprawdzona była antena i wynika z tego, że prawdopodobnie coś nie gra w głowicy. Czy ktoś miał taką usterkę i wie dokładnie, która to część ciągle nawala w tych radiach. Po rozkręceniu jestem w stanie wyciągnąć moduł z gniazdem antenowym. Jest on zalutowany metalowymi płytkami. Czy jest to moduł radiowy, który trzeba wymienić w całości czy można dobrać się do środka i wymienić którąś konkretną część? Czy ma ktoś dostęp do tych części?
  
 
Cytat:
2015-08-28 14:33:07, gregor77 pisze:
Witam, mam problemy z odbiorem stacji radiowych w TNS600 B9002. Radio szuka stacji ale nic nie znajduje i ogólna cisza w eterze. Sprawdzona była antena i wynika z tego, że prawdopodobnie coś nie gra w głowicy. Czy ktoś miał taką usterkę i wie dokładnie, która to część ciągle nawala w tych radiach. Po rozkręceniu jestem w stanie wyciągnąć moduł z gniazdem antenowym. Jest on zalutowany metalowymi płytkami. Czy jest to moduł radiowy, który trzeba wymienić w całości czy można dobrać się do środka i wymienić którąś konkretną część? Czy ma ktoś dostęp do tych części?

Wsadz do radia kabel okolo metra zamiast anteny , jezeli nie zacznie znajdywac stacji to zacznij szukac na allegro.W Tnsach raczej nie psuly sie glowice fm to byla przypadlosc w Corolli 120 bo glowica byla na chinskim procku LA 17 costam zreszta byl nieosiagalny.Podobno w Bielsku jest firma ktora naprawia Tnsy a przynajmniej odtwarzacze cd i dvd moze rodiowe czesci tez maja.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cześć, odświeżam temat po latach
Czy ma ktoś pomysł w jaki sposób naprawić tuner radiowy w nawigacji B9002 TNS600 ?
Nie działa tylko radio. Cisza w eterze. Nie wyszukuje żadnych stacji.
Pozdrawiam