Honda Civic 1.4 90KM 16V vs Acc Pojedynek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Ostatnio jak pytalem o sugestie na dziale Japaneese Performance, pare osob udzielilo mi rad w stylu..."dostaniesz i to duzo", niemniej zdarzyly sie tez pozytywne komentarze, za co jestem wdzieczny
Wiec wyscig ustalwilismy. na wstepie--> kierowca nie byl du...a, jezdzi dobrze i szybko. Wiekszosc zgromadzonych ludzi twierdzila "Przestan, jemu za Honda zasuwa jak...., nie masz szans dostaniesz pare dlugosci.
No wiec postanowilem ze sprobuje.

Ustawili nas na drodze kolo dealera Mercedesa. Na poczatku i na koncu stali ludzie.

I zaczelo sie. 1 --> rowno, 2---> rowno, 3--> rowno !!!!
jak dojechalismy okazalo sie ze REMIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No ale przeciez chlopcy z Hondy sie nie poddaja. Wiec zrobilismy powtorke.

I znow 1--->Acc z przodu, 2---->rowno, 3---->Honda z przodu minimalnie (czyt. moze ze 4cm!!! nie do uwierzenia co?)

Ludzie, ktorzy jeszcze przed chwila proponowali mi wyscig z jakims z ich slabszych CIF'ow nagle zmiekli. Po obejrzeniu jak Hyundai chodzi, wielu zrezygnowalo z proby sil!!.
Oczywiscie przed wyscigiem pojawily sie komentarze w stylu "Wypusc te koreanskie konie HAHAHA", ale na mecie to ja sie cieszylem widzac ich zrzedniete miny. No bo przeciez nie dostalem o pare dlugosci!!
Z bardzo dobrym humorem wrocilem do domu, po to aby wam to opisac.

Ps. Honda dysponowala 16V, Acc(moj) 12V, Honda 90KM, JA ok 88-90KM, no i Hondzia byla lzejsza o jakies 40kg (nie liczac kierowcy).

Przepraszam, wstawilem text z forum Streetracing. (Za duzo bylo opisywania).

POZDRAWIAM HTG !!!!!!!!!!!!
  
 
tak 3mac...koreanskie konie nie sa gorsze
  
 
gratulacje i tak trzymać (patrzeć na mój avatarek)
  
 
Teraz juz wiem na pewno ze nie sa!!!
Chlopaki waga niewiele odstajemy, a silniczki powiem ze sa zyleta !!!!!1

Nic tylko sie cieszyc. Jestem dumny z mojego samochodu.
  
 
ja jestem dumny z mojego autka i napewno go nie sprzedam tylko go sobie zostawię i mumifikuję żeby wnukom pokazać
  
 
GRATULACJE.Wiem co to znaczy pokazac klase pewniakom,dlatego Paq dobrze Cie rozumiem.Dobre samopoczucie i dodatkowo chluba dla HTG .Zasypia sie z usmiechem na twarzy i rano budzi w dobrym humorze Ja swoim scigalem sie kiedys z civicem sedanem z 93r.On mial 1,5 i ja tez,z tym ze ja gaznik+gas a on wtrysk i benzyna.Do 120 wyprzedzil mnie o dlugosc maski.
  
 
no moje gratulacje fajnie to slyszec

Mam dodatkowe pytanko (bo nie wchodze na forum sr.pl) czyj to byl civ ??

pozdr
  
 
CIF byl znajomego z Sosnowca. Czyli swojskie klimaty