Wszyscy witamy Krzyśka-Diackona !!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wrócił nam chorąży !!!
WITAMY
  
 
Pan chorąży na czas zdążył
Witamy na starych śmieciach
  
 
No patrzcie, chwilę był i się zmył
  
 
Żona mu nie pozwala
  
 
Witam wszystkich.
Niestety jeszcze jako gość, coż przeprowadzka i remont mocno sie przeciaga, mieszkamy katem u rodziców, a do stałego łacza tez jeszcze daleko (sam nie wiem czy neostrada czy propozycja kablarza?). Mam jednak nadzieje, że mnie jeszcze pamietacie , zreszta nie moge sie doczekac powrotu na forum, a moje zaległosci czytelnicze siegaja juz kilku tygodni. Esperak ok troche jezdze miedzy "starym " miastem a moja nowa siedzibą i sprawuje sie bez zarzutu, choc ostatnio cos zaczeło metalicznie stukać jakoby przy lewym przednim kole, dziwny objaw bo trwa przez kilka dni a jak sie uspokoi to jest cisza przez kilka nastepnych, raczej przy dziurawych drogach objawy sie nasilaja, byłem u tego gościa mojego od zawieszeń sprawdził wszystko i niby ok, zasugerował badanie na "trzesaczce" i wymiane poduszki silnika - tej po lewej stronie patrzac pod maskę, gdy to nie pomoze to podejrzewa uszkodzenie amortyzatora - Zoltar akurat mam Alko . To na tyle.
Podziwiam zmiany na forum, niestety strony nie udało mi sie na razie obejrzeć
Pozdrawiam Wszystkich którzy mnie pamietaja i Wszytskich Nowych.
Zapowiadam szybki mój powrót.
  
 
Dzięki chłopaki, ale ja wrociełem dopiero teraz na stałe, kurs się skończył, a ja mam nadzieję że będę często bywał na forum, jak naraziemam kupę spraw do załatwienia
A więc ave wszystkim
  
 
Witaj
  
 
Mnie na szczęście pod koniec listopada przenoszą do rezerwy . Tak wię nie będę miał wątpliwej przyjemności poznania jak się służy ojczyźnie.


Maciej75? Nie kojarzę takiego nicka .
Chociaż zaraz zaraz.
Coś mi zaczyna świtać. Był chyba taki koleś na forum, ale to w czasach gdy jeszcze nie musiałem się golić .
  
 
Dobre Martinez
Zawsze miałem Cię za starszego goscia, a Ty z tym goleniem wyjechałeś
Ale prawdą jest że na forum czas szybciej płynie i coś co miało miejsce miesiąc temu wydaje się zamierzchła przeszłością
Pozdrawiam
  
 
Martinezz to spoko gość!
jeśli nawet nie wie co to wojo to i tak odpali z dwururki! hehe
Martinez!!!!! żałuj rezerwa to dopiero wojo!!!!!
pozdro wicio