Rozpoczęcie sezonu LKP 2022

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie... i panewki.

Czas na nowo tworzyć chlubną historię LKP. Rzucam śmiały pomysł aby od bieżącego roku spotykać się dwa razy do roku - rozpoczęcie sezonu i zlot właściwy.



A więc:
- jest pomysł aby spotkać się na rozpoczęcie tego sezonu
- termin - kwiecień, EWENTUALNIE majówka
- miejscówka: no, tu jest póki co, pole do popisu dla Was...

Myślałem o:
- okolice zamku Czersk k. Warszawy
- okolice Kazimierza Dolnego
- parking pod zamkiem Chęciny k. Kielc
- ew. inna miejscówka.

NAJWAŻNIEJSZA kwestia jest następująca: robimy jednodniowego, sobotniego (niedzielnego) spota czy rozkładamy to na dwa (trzy) dni weekendu ? Ustalając miejscówkę brać pod uwagę + - środek Polski czy olać to wg zasady "kto ma być i tak będzie".

Zachęcam gorąco do dyskusji i przelania tutaj własnych przemyśleń.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja jestem za całym weekendem.🙂
  
 
A jaką proponujesz miejscówkę ?

Kolega od 2104 z Rawy Mazowieckiej w razie czego jest w stanie ogarnąć miejscówkę na dwa dni. Rawa to +- centralna część Polski także chyba nikt nie byłby poszkodowany.

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2022-02-03 10:21:15 ]
  
 
Kielce czy okolice Kazimierza Dolnego mi odpowiadają Czym bliżej Bieszczad tym lepiej

A tak poważnie,
Byle to nie było na przełomie kwietnia i maja bo mam zawody balonowe w tym czasie. W innych terminach mi pasuje

Ewentualnie mogę jeszcze polecić na wschodzie Polski miejscowość Radawa (okolice Jarosławia). Są bardzo fajne warunki na zlot tylko położenie dla osób z zachodu nie zbyt korzystne

[ wiadomość edytowana przez: Leopard74 dnia 2022-02-03 22:05:55 ]
  
 
Zobaczymy. Podkarpacie zostawiłbym jednak na inną okazję. Choć z chęcią widziałbym tam jakiś spot/zlot LKP. Byłem w tamtym roku i tereny na "dziewicze" spotkanie są mega.

Co do rozpoczęcia - muszę popytać jeszcze kilka osób. O szczegółach poinformuję tutaj odpowiednio wcześniej.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Chęciny super pomysł, no i cały weekend.
  
 
to będzie jednocześnie otwarcie i zamkniecie sezonu 2022.....chętnie sie z wami spotkam ale znając życie bedą tłumy......o ile cokolwiek dojdzie do skutku...pozdro
  
 
Cytat:
2022-03-23 14:04:55, alinixhi pisze:
to będzie jednocześnie otwarcie i zamkniecie sezonu 2022.....chętnie sie z wami spotkam ale znając życie bedą tłumy......o ile cokolwiek dojdzie do skutku...pozdro



Drogi kolego.... wiadomo ze klub motoryzacyjny to ludzie go tworzący, a co za tym idzie, pewna więź z daną marką. A Ty nas tu po całości falą pomyj....



Nikt nie chce zwady, ale szanujmy się trochę.
  
 
i po co ja sie odezwałem..nie krytykuje ani waszych pojazdów ani tych którzy cokolwiek wnoszą swą osobą do LKP...wpis który publikuje Glod został użyty w zupełnie innym kontekście...a odnośnie zlotu to wybaczcie ale z roku na rok jest coraz skromniej...tyle i tylko tyle sprostowania ...pozdrawiam
  
 
TERMIN ROZPOCZĘCIA SEZONU: 24 (23-24) kwietnia 2022

Do końca tygodnia będzie podana miejscówka. Rozmawiałem z kilkoma osobami i, jak zwykle, każdy chciałby spot (zlot) najlepiej pod swoim blokiem/domem.

Więc miejscówką będzie (szeroko rozumiane) centrum Polski. A czy będą to jego zachodnie, północne, wschodnie czy południowe - rubieże wyjdzie na dniach.

Oczywiście mile widziane propozycje ciekawej miejscówki. MOŻE to być okolica jeziora z miejscem na zaparkowanie aut i tym podobne miejsca.

W kontakcie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
TERMIN ROZPOCZĘCIA SEZONU: 24 (23-24) kwietnia 2022

Do końca tygodnia będzie podana miejscówka. Rozmawiałem z kilkoma osobami i, jak zwykle, każdy chciałby spot (zlot) najlepiej pod swoim blokiem/domem.

Więc miejscówką będzie (szeroko rozumiane) centrum Polski. A czy będą to jego zachodnie, północne, wschodnie czy południowe - rubieże wyjdzie na dniach.

Oczywiście mile widziane propozycje ciekawej miejscówki. MOŻE to być okolica jeziora z miejscem na zaparkowanie aut i tym podobne miejsca.

W kontakcie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jeżeli nic się nie wydarzy to będę.
I tutaj informacyjnie jak ktoś jeszcze z Podkarpacia by jechał to dajcie znać w "konwoju" zawsze raźniej, ewentualnie jak ktoś chciał by jechać a nie ma sprawnej Łady to też na trasie z Krosna mogę zabrać.
  
 
UWAGA !!!

Zmianie ulega data spotu. Spotykamy się oficjalnie 1 maja 2022 roku w Rawie Mazowieckiej na parkingu przy Media Expert (Reymonta 7a). Potem, w zależności od liczby uczestników, pojedziemy na dalsze atrakcje. W planach m.in. ognisko/grill, przejazd kawalkadą aut, punkt spotterski/fotkowy itd.

Myślimy też na ewentualnym sobotnim wieczorkiem integracyjnym. Szczegóły zostaną podane w tym wątku.

Pełna MOBILIZACJA ! To będzie fajna przygoda.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A "my" to kto?
  
 
UWAGA !

Kolega Michał załatwił miejscówkę na grilla, będzie też jego kolega fotopstryk i jest szansa na fajne fotki, także przyszykujcie ładnie autka.

PS Ktoś pisze się na integrację dzień wcześniej ? Wiem, że Daniel od Kaliny przyjedzie dzień przed właściwym spotem. My z Czarkiem też dumamy nad tym.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3