Jaka instalacja do Ssangyong Rexton 2.3?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc szukam dobrej sprawdzonej instalacji do rextona 2.3. Jaką polecacie? Jaka cena i spalanie? pozdro
  
 
cześć, sprawdź sobie oferte u chłopaków z EuropeGas, mają dedykowane instalacje pod ssangyongi, z salonu wyjeżdzają nawet z takimi
  
 
Witam, niedawno z ojcem szukaliśmy właśnie gazu do jego rextona i z polecenia znajomego pojechaliśmy do EuropeGasu, musze przyznac ze mają podejście do klienta, wszystko nam zostało wytłumaczone bardzo dobrze. Szybko założony gaz, ojciec zadowolony a jego akurat ciężko zadowolić
  
 
Podbijam opinie, zakładam, że panów, ale moge sie mylic Akurat jestem z okolic Białegostoku i miałem okazję montować w EuropeGasie instalacje, ale do Leona 1.4tsi kod silnika CZCA 125km i szczerze polecam
  
 
Cytat:
2023-06-29 20:20:57, MichalAz1499 pisze:
Podbijam opinie, zakładam, że panów, ale moge sie mylic Akurat jestem z okolic Białegostoku i miałem okazję montować w EuropeGasie instalacje, ale do Leona 1.4tsi kod silnika CZCA 125km i szczerze polecam



A cos wiecej o tej instalacji bylbys w stanie powiedziec, ile gwarancji jaki sterownik, reduktor i jak się sprawuje? sam rozglądam się właśnie za zaufanym gazownikiem i jakims gazem do swojego 1.4 tsi
  
 
Cytat:
2023-06-30 18:04:09, kaczorekQ pisze:
A cos wiecej o tej instalacji bylbys w stanie powiedziec, ile gwarancji jaki sterownik, reduktor i jak się sprawuje? sam rozglądam się właśnie za zaufanym gazownikiem i jakims gazem do swojego 1.4 tsi



Sterownik to Eg injecto, reduktor Eg premo. Gwarancja to 2 lata, cała instalacja ma u mnie gdzieś z mniej wiecej rok, przejeżdżone 47 tys km i zero awarii czy problemów. Mogę polecić z pełną świadomością to miejsce, godne zaufania