KJS Nocny - Gliwice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To kto jedzie oglądać bo startuje chyba tylko pasiu.
  
 
nie wiem jaką mam zmiane ale w soboty w tym miesiącu i niedziele pracuje wszystkie, czasem i po 16 h, więc jan ie dam rady jechac nawewt pooglądac
  
 
A kiedy?
Może ja bym pojechał.
26 prawdopodobnie jadę do lublina
Tam to mają próby. Prawie 0 słupków i jakie widowiskowe - prześlę Ci Layer foto relację w tym tygodniu.
A wpisowe 40 zł

pzdr
a.
  
 
Nocny jest 25.X, jutro na stronie będzie dokładne info.
  
 
No to musze sobie jakas lampka skołować na nocny ... jakaś czołówka bedzie chyba git, a może kierowca wyposaży auto w maly świecący drobiazg ?? No tam w Lublinie super to wpisowe, bo tu jak sie nazbiera w ciągu roku kasy za te wpisowe to może lepiej wypożyczyć seja i poszaleć w lesie calą noc

P.S> świecące neony odpadają , ale lampka pod podwozie może być
  
 
Może to kogoś zainteresuje:
Pilot na nocny poszukiwany!

Ja z Filipem jadę oglądać na "nocną" pętle.
  
 
Mimo, że oglądałem tylko nocny, to i tak było super.... ale żałuje bardzo, że nie mogliśmy tam wystartować ( na początku wsumie nie miałem nic przeciwko ) . Thx chlopaki za luksusowy dowóz Borewiczem (FSO Tapczan) na miejsce no i sorek za drzwi, które już chyba nigdy nie będą używane, chociaz to nie ja z tyłu przez wiekszość drogi siedzialem

P.S. szkoda, że żadnej czapki nie kupilem hehe

pozdro i cześć jak czapka
  
 
Cytat:
sorek za drzwi, które już chyba nigdy nie będą używane, chociaz to nie ja z tyłu przez wiekszość drogi siedzialem



Ja siedziałem z tyłu ale wychodziłem lewymi drzwiami
Ale spoko, w tym aucie niektóre rzeczy same sie naprawiają
Szkoda że pasiu nie mógł wystartować, tym bardziej że znaleźliśmy fajną "bazę noclegową" hehe
  
 
TU FILIP

No i zapomnieliscie o "Pasi" ktora wreszcie odnalazła swojego Pasia. Mam nadzieje ze beda zyli długo i szczesliwie
  
 
No fakt, zapomnieliśmy mu o tym powiedzieć, ale co on ma gadania :p ? Dowie się na ślubnym kobiercu ( lepiej późno niż wcale ).
P.S.
Pasiu i Pasia nie zapomnijcie poprosić Fila i Marka, żeby pod kościół podwieźli Was Boreiczem, tylko uwaga, nie wychodźcie tylnimi prawymi drzwiami, bo one mają chwilowy "trouble"