SuperSprint X elim.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak powszechnie wiadomo 15 listopada jest na Fiacie kolejna eliminacja SS. Założyłem tak wcześnie ten temat ponieważ mam nadzieję że stawi sie na starcie liczne grono zawodników z TGR.
Tak więc kto się wstepnie pisze na start?
  
 
póki co powoli robie auto, i JEŻELI sytuacja finansowa ( w tym miesiącu przegląd, OC, rata za migomat plus wydatki związane z dzieckiem i domem) a wypłaty jeszcze nie dostałem, a dostane za niecały miesiąc przepracowany we wrzesniu, powiedzmy za wiekszą połowe miesiąca, pozwoli mi na wydanie ponad stówki na start... 85 wpis plus paliwko i takie tam, to ja sie pisze na to że próbuje wystartować, no chyba że kolejna wypłata będzie wczesniej niż 20-go, bo kolejną będe miał za pełny miesiąc plus nadgodziny.

Artur nr.2: za 2-3 tyg ma albo powinno mu się urodzic dziecko, więc nie wiem jak i kiedy i czy on da rade, wiadomo że nie oże wtedy sobie fruwac tu i tam bo może jego żoncia właśnie rodzić lub być w szpitalu, więc nie obiecuje zq niego nic, wiem że chciałby pojechac, obecnie zmieniliśmy u niego klektor wydechowy na kolektor z ritmo, i uszczeke pod glowicą, chcieliśmy jeszcze ssący zmienić i gaxnik dwugardzielowy z ritmo ale brakło $$.
Pozostaje potem dorobić do kolektora jakis uklad wydechowy bo tamtrn furvzał przy kolektorze.


także wszystko sie wyjasni u nas na dniach.
niewiadomo jeszcze czy ja lub on nie będziemy po nocce lub akurat w pracy.
jedno jest pewne, jeżeli będe mial wolne, lub nie będe po nocce, będe mial przeglad i oc, oraz około 150 zł w kieszeni na luźny wydatek STARTUJE
  
 
witam ja bedę startował na pewno ,kiedy można potrenować na torze
  
 
Potrenować można, tylko trzeba załatwić karetkę i straż.
Musimy mieć odpowiednią ilość chętnych osób aby taki trening miał sens. Mam tu na mysli względy finansowe oczywiście.
  
 
Jeżeli nic sie to tego czasu nie zmieni, i samochód nie bedzie miał zadnych kaprysów to startuje

Aro: mam nadzieje, że sie pościgamy!!
OZ: mam nadzieje, że mnie zapilotujesz
  
 
Filip no cieżko bedzie, bo 14 mam iśc na osiemnache do kumpla, a wlaściwie do trzech wiec drugi dzień bedzie na KApCiu , ale jeśli fajny kubeł wstawisz, to istnieje możliwość, że nie wróce domu na czworaka . Cieżko bedzie uzbierać 30 osób, ale gdyby się zrobiło głośno o tym, to czemu nie, przecież z całego śląska ludki i nie tylko moga przyjechac
  
 
O ktorej zaczyna sie pierwszy przejazd???
  
 
Ktoś startuje? Filip wystartuje jak sprzęt nie odmówi posłuszeństwa w ostatniej chwili no i jak wreszcie wypłatę dostanie. Możem zgadamy się na jakąś godzinę i znowu wszyscy pojedziemy spod "DATY"?
  
 
Wyjazd na SS o godz. 07.40 spod "DATY" ul.Dąbrowskiego 23
  
 
chopoki, żałuje że ie oge startowac, ale trzymam za wasz wszystkich kciuki!
  
 
Zapraszam do ogladniecia tego co udalo mi sie zarejestrowac na X eliminacji SuperSprintu http://www.ndi.htc.net.pl/~djrook/rajdy/rajdy/
  
 
Chyba 45min przeglądałem te zdjęcia na moim modemie hehe
Następnym razem mogłyby być w ciut mniejszej rozdzielczosci ale dobre i to Polecam zdjęcie 27 o ile dobrze pamietam
  
 
Wyniki, zdjęcia, komentarze z SuperSprintu (hoga).