IQ - ktoś się bawił???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
??????
fajna zabawa......

  
 
Nie chwaląc się

55 pkt. = 141 IQ.

  
 
Hehe w necie wystarczylo sobie wiek najstarszy wybrac i sie ma o wiele wiecej punktow ( mlodzi maja trudniej )
  
 
Tomeeek wynik 133 jest niemozliwy w twojej grupie wiekowej...
chyba ze masz powyzej 35 lat
wiec twoj odpowiednik wiekowy to 119
  
 
haha a niby czemu niemozliwy lasombra?? moze nie dla wszystkich..fakt przy innym wieku jest tylko inny prog punktowy
  
 
Qbaj ja nie twierdze że ten wynik jest niemożliwy dla Tomka!!
Sam uważam że ten caly test IQ TVN to niestety BigBother.. wręcz żałosne jak szumnie i licznie przyszli akotrzy a potem nikt się nei pochalwił

chodzi mi o to że jak oglądałem sobie tabelke żeby sprawdzić ile miałem wyników pozytynych to nie ma w grupie wiekowej w któej jest TOmke i Ja wyniku takiego jak "133" i jest on wylacznie dla ludzi powyzej 35 lat!
oczywiscie pisze tylko o tescie.
  
 
Lasombra ja rozumiem co masz na mysli ale twierdze ze nie masz racji..dla kazdej grupy wiekowej max wynik byl taki sam tylko inny byl przelicznik ilosci poprawnych odpowiedzi na wysokosc IQ.. (analfabetyzm funcjonalny??) niestety nie moge pochwalic sie swoim bo robilem rodzinnie przy tv wiec wynik nie jest miarodajny
  
 
Krotko - dla mnie ten test to rowniez Big Brother, w troche innym wydaniu. Nawet manuela byla
  
 
Tacy twardzi byliście? Spróbujcie się w TYM teście.
  
 
qbaj.... chodzi o to ze w tej grupie wiekowej w ktorej jest tomek wyniki sa przede wszystkim parzyste
  
 
sa prawie tylko parzyste albo wylacznie parzyste ta grupa wiekowa z ktroej pochodzi ten wynik to emeryci
ale jak ktos sie staro czuje