Fotoradary - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No cóż.

A miałem zabezpieczeyć samochód na zimę.....
  
 
Miras trzymam kciuki..... dziś protest taxiarzy... pewnie bedziesz miał duuużo roboty.
  
 
Tak, tym wprawdzie się na codzień zajmuję, ale aktualnie przebywam na 30-to dniowym urlopie.

I SIĘ KURDE LENIĘ.

Pozdtawiam
  
 
Cytat:
On się zaczerwienił i powiedział, że jesteśmy kumplami po fachu i krzywdy nie chcemy sobie zrobić. Nie wiem co miał na myśli ale zabrakło mi słów.



zastanawiałem się i zastanawiałem i za Chiny Ludowe nie mogę wykombinować co on miał na mysli - tu chyba musi zadziałać detektyw (Zoltar) Rutkowski (cos dzis mam dobry nastrój).
  
 
heh u mnie fotoradary poodwracali w druga strone, trzeba bylo uwazajac jadac do Auchana a teraz bedzie trzeba uwazac jadac z Auchana
  
 
Cytat:
2003-10-23 20:17:05, miras pisze:
Zadzwoniłem do Szydłowca, żeby zapytać się co z moi mandatem.


Nie kapuję. Sfotografowali cię we Wsoli a po mandat pojechałeś do Szydłowca? To by raczej podpadało pod naszą radomską drogówkę.

A swoją drogą to bardzo często właśnie tam ustawiają fotoradar. Zresztą na dwupasmówce już w rejonach rogatek Radomia (jadąc od strony Warszawy) radziłbym zdjąć nogę z gazu bo bardzo często polują tam w cywilnych samochodach na "jeleni".
I jeszcze taka mała ciekawostka. Jak zobaczycie w tamtych okolicach czarne audi a6 (nowy model) to będzie duże prawdopodobieństwo, że w środku będą siedzieć niebiescy . Tak więc nie każda audica siedząca wam na zderzaku oznacza dresów chcących się ścigać .
  
 
A w okolicach Katowic radzę uważać na srebrną borę
  
 
A w okolicach Rzeszowa grasuje śliwkowy Mondeo.
I jakby kto jechał z Wawy to mogą mu pstryknąć fotkę 4 km przed Rzeszowem w miejscow Zaczernie przy "migającym" przejściu dla pieszych.

Pozdr.
Wiesiek (Maestro)
  
 
Na ulicy Powsińskiej w Warszawie uważajcie na Vectrę B -błekitna perła metalic - fotoradar na pokładzie.
  
 
u mnie niebieskie polo, pomalowana w barwy policyjne xara picasso, ciemne chyba sliwkowy mondeo i kiedys białe vento
  
 
Hej Martinez. Cyknęli mnie we Wsoli a dzwoniłem do Szydłowca, bo tam właśnie mam zarejestrowane autko (na teściówkę).Teściówka ich pouczyła, że ja użytkuję strzałę i podała telefon. Myślę, że to jasne.

Na 'Jeleni" w W-wie polują moi kumple np. i tu uwaga - bordowym esperaczkiem. W samej Stołecznej są co najmniej 3 sztuki. Jeden oznakowany reszta operacyjne.

Pozdrawiam.
  
 
Rzeczywiście wszystko jasne. Musiałem mieć jakąś pomroczność, że wsześniej nie zaskoczyłem
  
 
Sorki, że odgrzebuje stary wątek ( wyszukiwarka ), ale ma ktoś może do zapodania aktualną stronę z listą fotoradarów?
  
 
Octavia SZOK !!!
  
 
W Bydgoszczy dwie ładne Octavie z videoradarami jeżdżą, ale ostatnio Straż Wiejska sprawiła sobie czerwoną Skodę Fabię z fotoradarem, który potrafi robić zdjęcia w ruchu!!! Jedziesz sobie spokojnie przekraczając dozwoloną prędkość, ona jedzie z przeciwka i za kilka dni ładna widokówka ląduje w skrzynce na listy. Czy to z przeciwka, czy za nimi... nie ma zmiłuj się, fotkę masz. Może oczywiście stanąć na poboczu i nastrzelać parę ładnych fotek. A odróżnić ją można po tym, że w atrapie ma wstawiony talerz radaru. Beznadziejnie to wygląda, ale zauważyć trudno. W środku oczywiście kamerka i aparatura. Najlepsze było stwierdzenie jakiegoś ważniaka z Ratusza... "nie kupujemy drugiego takiego auta gdyż nie nadążamy z wysyłaniem wezwań".
  
 
A czy wogóle Straż Miejska może kontrolować prędkość ruchu ?
Mnie się zawsze wydawało, że to Policja jedynie może pilnować prędkości a Straż może co najwyżej blokade na koło założyć jeżeli źle zaparkujemy. Przynajmniej w Sosnowcu nie spotkałem się żeby Straż Miejska stała z radarem......
  
 
A widzisz tak sie składa , że niestety mogą są tylko niejasne przynajmniej dla mnie sytuacje/ tzn ja to rozumie tylko chciałbym praktykę zobaczyć tego bo nie będe sie z policją kłócił i strażą miejską choć wszyscy pracujemy w mundurze i powinniśmy sobie niby pomagać --- nie zawsze tak jest ? prawne ze względu na to , że w zasadzie po zmianie miejsca fotoradarów powinna nastąpić legalizacja ponowna fotoradarów .... i jeszcze jedna sprawa wszyscy przekonują , że samorządy powinny kupować fotoradary , co prawda nie stać ich na to bo koszty są duże ale firmy je wynajmują i kasują od mandatu 100 zł biorą 40 zł
Zgodnie z Art. 12 Ustawy z dnia 29.08.1997r. o strażach gminnych D.U. Nr 123 poz. 779
funkcjonariusz Straży Miejskiej może: Obserwować i rejestrować przy użyciu np. kamery wideo lub tzw. fotorejestratora obrazu zdarzeń w miejscach publicznych

[ wiadomość edytowana przez: jaro331 dnia 2005-11-13 13:10:58 ]
  
 
Nie wiem, czy taka mapka gdzieś już była, w każdym bądź razie ja nie widziałam, więc wrzucam. Jeśli była to trudno

mapa fotoradarów
  
 
Proponuje podczepic posta w glownym.

Te z mojej okolicy i tam gdzie często jeżdżę się zgadzają.

Dwóch brakuje: Słupno i Niegów. Ostatnio robią tam kaskadowe kontrole więc zrobiło się wesoło. Wczoraj trzymali naraz 6 samochodów i kierowcy czekali w kolejce na swoją kolej .
Jeden obrabiał a drugi łapał kolejnych i do kolejki

Od 28.03 gdzieś na trasie do Wyszkowa ustawili puszkę tylko nie wiem gdzie...
  
 
Cytat:
2006-03-30 13:10:42, rafau pisze:
Proponuje podczepic posta w glownym.



NIEEEE!!

Juz jest za duzo popodczepianych topicow, starczy. Wystarczy wklepac na google fotoradary i wyskakuje sporo stron