...ALE ZAJEBISTE ESPERAKI !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Obejżyjcie poniższe fotki i oceńcie sami !!!
Ciekaw jestem gdzie Ci kolesie się uchowali że do tej pory nie należą do naszego Klubu ???
...ale fury mają zajebiste...
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
TEN CIEMNY MA TYLNY SPOILER OD JEDRSIKA...I MAM CHYBA DO NIEGO ADRES MAILOWY....TAK MI SIE WYDAJE...

Ps....alu w tym wisniwym jak u mnie)
 
 
Nieźle, nieźle!! Czerwonego Esperaka to jescze nie widziałem!
  
 
HALLLO!! Nie zapominajcie o moim!!

  
 
po talicach widać że to wszystko łodziaki a zdjęcia robnione chyba na Lublinku
dyshel
  
 
Rzeczywiście ciekawe stylizacje.
Spojler od Jędrasika? Czyzby napewno?
Przecież Jędrasik bierze ten spojler od firmy Cetus, też z Łodzi i dorzuca swoją marżę. I tak ze 180 zł robi się ponad 280 u Jedrasika. Porównajcie sobie obie oferty firm. Jedrasik przesle Wam nawet zdjecie spojlera, które jest tym samym, co w internetowej ofercie Cetusa .
Pozdrowienia
  
 
fajnie ze tak szybko o tym mowisz
  
 
Jest to efekt mojego prywatnego "śledztwa". Doszedłem do tego chcąc kupić spojler dla siebie parę tygodni temu. Przegladałem ofertę, porównywałem ceny i to tyle. Sprawa dotyczy tylko i wyłącznie tych niskich spojlerów na klapę. Zaciekawiony sprawą w swej naiwności . Napisałem nawet maila do Jędrasika w czym rzecz. Do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi .
Chciałem by ten post był przestrogą nie dla tych, którzy już pozakładali sobie "wspomagacze", ale dla tych wszystkich, którzy dopiero nosząc sie z zamiarem zakupu takiego spojlera i uskładali jakieś 200 zł i myslą, że mają jeszcze zbyt mało kasy na jego zakup.
  
 
TEN koles od czerwonego espero to jest gosc z mojego osiedla!!!
Ma, nie da sie ukryc ciekawe to espero silniczek 1,8, ale chyba za wiele w silniku nie zmienial. Dorwe go sciagne do klubu, obiecuje!!!
Wojtek
  
 
noo musze powiedziec ze to sie nazwya tunning espero ten wisniowy jest chyba ladniejszy... no i tuning dalej posuniety ale qurcze rzeczywiscie, jak oni sie uchowali
  
 
ja mowilem o dolnym spoilerze...(nakladka na zderzak)