KABLE WN gdzie kupić w okolicach KATOWIC.??? (jakieś dobre)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej wymieniłem świeczki na BRISK SILVER i co a nio dupa jak zwykle urwal mi się jeden kabelek oczywiście połatałem go jak to już mam w zwyczaju ale niestety na wolnych silnik chodzi jak stary traktor bardzo przerywa wiec najprawdopodobniej kable mają już dosyć. moje pytanie brzmi gdzie kupić jakieś dobre kable w rozsądnej cenie oczywiście muszą być na blachy nio i w jakiejś przystępnej cenie..... poradzcie.!
  
 
Ostatnio Jaco zadał mi to samo pytanie i zaoferowałem mu kabelki firmy IBRYT (dodatkowo izolowane) za cenę o ile dobrze pamiętam w okolicach 70- kilku złotych/ kpl.
Ponieważ dokładnej ceny nie pamiętam wypada zapytać Jaco, gdyż chyba gdzieś to zapisywał.
  
 
OSTATNIO MIAŁEM TO SAMO KOLEGO ....CO WIĘCEJ POKRUSZYŁA MI SIE GUMA OD TEMPERATURY !!! PRZERYWAŁ KICHAŁ ITP....W KOŃCU WYMIENIŁEM ,KOSZTOWAŁO MNIE TO CHYBA 75 ZŁ ALE MAM DOBRE KABLE Z KOŃCÓWKAMI METALOWYMI ... TERAZ CISZA SPOKÓJ RÓWNIUTKO CHODZI AŻ MIŁO SŁUCHAĆJAK CHCESZ TO CI ZAŁATWIE) POZDRAWIAM GRZEŚ JUTRO RANO JADE DO NIEMIEC,ALE POWIEDZMY KOŁO 9-TEJ 10-TEJ MOGE JE MIEĆ...JAK CO TO HENBAS MA MÓJ TEL POZDRAWIAM
  
 
Ja kupiłem w hurtownii ABC firmy JC takie jak na www.moto.sklep.pl ale taniej.
  
 
kabelki już mam 72pln ladne czarne na angielskich przewodach zobaczymy jak dlugo wytrzymaja.!!!!
  
 
Cytat:
71 zł. Kable firmy MedBryt silikonowe, ponoc chwalone przez użytkowników modelu 2.0.



To cytat z wypowiedzi Speedera na temat kabelków.
  
 
Cytat:
2003-10-23 22:38:46, Adminek pisze:
[..] muszą być na blachy


Nie kapuję co to znaczy? Chodzi o metalowe końcówki?