Kupiłem opony dębica frigo 185/64 R14 za 175 PLN/sztuka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...z założeniem i wyważeniem. A jak jest u Was ?
  
 
Podobnie - +/- 10 zł różnicy. A najdrożej jest na www.opony.com.pl
  
 
Witam
Jestem umówiony na zakładanie zimówek Barum Polaris 2 za 185 zł za sztukę. Cena wraz z założeniem i wyważeniem.
Pozdrawiam
  
 
[QUOTE] Witam
Jestem umówiony na zakładanie zimówek Barum Polaris 2 za 185 zł za sztukę. Cena wraz z założeniem i wyważeniem.
Pozdrawiam
[QUOTE]

To bardzo dobra cena - gdzie jest ten zakład Wiciu????
  
 
Cytat:
2003-11-03 20:27:52, -JACO- pisze:
[QUOTE] Witam
Jestem umówiony na zakładanie zimówek Barum Polaris 2 za 185 zł za sztukę. Cena wraz z założeniem i wyważeniem.
Pozdrawiam
[QUOTE]

To bardzo dobra cena - gdzie jest ten zakład Wiciu????


To nie Witek JACO

Zmylił Ciebie Avatarek...

Cena masz racje... Bardzo dobra Oponki również
  
 
Cytat:
To nie Witek JACO

Zmylił Ciebie Avatarek...



Faktycznie

Chyba Wicio powinien wnieść pozew do sądu
  
 
A ja jezdze na Kormoranach SnowPro, zna ktos?
  
 
Cytat:

A ja jezdze na Kormoranach SnowPro, zna ktos?




Ja miałem komplet nowych SnowPRO w Polonezie - super opony - poważnie - dobra mieszanka, świetny bieżnik.
  
 
To swietnie, bo zalozylem tydzien temu i balem sie jak beda sie sprawowac zima, ale skoro sa ok no to na zime jestem przygotowany.
  
 
Cytat:
2003-11-03 22:29:36, RICO__ pisze:
ale skoro sa ok no to na zime jestem przygotowany.



Jaką zimę? Dzisiaj przecież była wiosna, i jutro będzie, i tak co najmniej do weekendu. Jednak z zimowymi kapciami poczekam do grudnia.
  
 
heh, ja wole byc szybszy od pierwszego sniegu, zauwazylem ze juz dosc duzo ludzi jezdzi na zimowych kapciach.
  
 
Ja odrazu kiedy nadchodziła pierwsza zima po kupieniu Esperaczka, kupiłem opony FIRESTONE i felgi do nich. Opony te 6 lat temu kosztowały mnie 180 zł. za sztukę, a felgi nowe kupowałem po 90 zł sztuka. Poskładano mi to i wyważono za 40 zł. Teraz jak nadchodzi sezon zimowy wymieniam całe koła. Na tych oponkach jeździ mi się bardzo dobrze, choć są nieco głośniejsze. Dopuszczalna prędkość na nich jak przeczytałem w instrukcji to 180 km/godz.
  
 
Cytat:
2003-11-03 22:54:14, RICO__ pisze:
heh, ja wole byc szybszy od pierwszego sniegu, zauwazylem ze juz dosc duzo ludzi jezdzi na zimowych kapciach.



Ano jeździ. Zrobiło się minus 2 czy 3 stopnie to poustawiali się w kojelki do serwisów oponiarskich. Ja aż tyle nie jeżdżę, aby nagle musiał mieć zimowe kapcie, a pozatym dla mnie 2 osoby do sklepu/zakładu to kolejka, a 3 osoby to tłum... i tym sposobem na letnich kapciach doczekam wiosny
  
 
Dlatego oponki i przeglady robie w norauto, tam sie umawian przez telefon na dokladna godzine i nie ma kolejki
  
 
Norauto... a jak się na wsi mieszka to można co najwyżej wybierać między panem Gieniem, Mieciem, a Rysiem i tyle.
  
 
A czy ktoś z was stosuje opony całoroczne? Jeśli tak to jakie?
  
 
Cytat:
A czy ktoś z was stosuje opony całoroczne? Jeśli tak to jakie?



Wiesz jak to jest - nie pojeździsz szybko ani w lato ani w zimę....
To już chyba lepiej cały rok na letnich - przynajmniej przez 8 miesięcy pojeździsz jak trzeba.
  
 
JACO, Barumy Polaris 2 można za taką cenę można założyć na ul.Wrocławskiej 4 (Bemowo) w firmie MP-TYRES.
Pozdrawiam
  
 
JACO: pytałem ze zwykłej ciekawości bo sam na takich jeżdżę.
Wiadomo, że nie są pewnie tak dobre jak zestaw zimówki + letnie, ale mimo wszystko o przynajmniej kilka klas lepsze od seryjnych hankooków.
  
 
hehehe a ja zadam pytanie, kto jezdzi to tych imitacjach opon KUMHO, u mnie byly fabrycznie, a u was?