Kupiłem opony dębica frigo 185/64 R14 za 175 PLN/sztuka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poprzedni właściciel latał na Dunlopach...
  
 
Ja jeździłem jak kupiłem. Fajnie się zachowywały na suchej drodze. Ja mu gaz, a one się ślizgały jakby po lodzie jechały. Na mokrej podobnie.
  
 
U mnie te kumho powinny gdzies w piwnicy zalegac od paru lat, jak bede mial duuuuzo wolnego czasu to pewnie je zaloze i je SPALE!!!, tylko zalatwi sobie jakas cyfroweczke i zrobie zdjecia z palenia gum
  
 
Cytat:
jak bede mial duuuuzo wolnego czasu to pewnie je zaloze i je SPALE!!!, tylko zalatwi sobie jakas cyfroweczke i zrobie zdjecia z palenia gum


wypas
  
 
RICO w Gdyni śniegu mało albo krótko leży dlatego powinieneś być zadowolony z wyboru Kormoran Snowpro.
  
 
ja jezdzilem cala zime na Kormoranach SnowPro s100 i uwazam ze sa to nienajlepsze gumy...
niestety nie ma sie co ludzic ze mozna kupic tania gume i najlepsza!

moga byc male roznice miedzy kormoranem a debica, ale
miedzy kormoranem a pirelli jest przepasc... taka jak w cenie

tak samo z letnimi mialem Dunlopy SP9 i zamienilem na najtansze Barumy Brilantisy... i zgroza w deszczu.. a i na suchej tez jest do bani...

wiec przestrzegam jesli masz hankoka i kupisz debice to bedziesz
zadowolony... lecz jak jezdziles na np Conti i kupisz Kormorany to mozesz sie zalamac...


Errata: nie "Kormoran SnowPro S100" tylko "Kormoran Winter S100". Za pomylke przepraszam

[ wiadomość edytowana przez: Lee dnia 2003-11-17 16:46:09 ]
  
 
A ja przestrzegam przed zakupem w hipermarkecie. SuperLuxOferta w Hypernovie - Dębica 185/65/14 - 212 zł!!! Ogłupieli. Wprawdzie za każde wydane 99 zł dają 5l płynu do spryskiwaczy - czyli można dostać 40l - akurat na jakąś imprezę . Oczywiście montaż kapci jest jak oni to ujmują "bezpłatny" - trzeba tylko zapłacić drobne 10 zł za wyważenie. Oferta dla niedorozwojów!
  
 
A ja dzisiaj kupiłem Fulda Kristall Montero 175/70/R14 na giełdzie za 155 zł sztuka + 8 zł założenie i wyważenie. I powtórze to co już wcześniej pisałem:wszyscy ale to wszyscy łącznie ze sprzedającymi i kupującymi odradzają Barumy zimowe, letnie mają trochę lepszą opinię. Mam nadzieje że dokonałem dobrego zakupu.
P.S.
Cena tych opon na www.baloon.pl to 177 zł na opony.com.pl 179 zł, skąd oni biorą te ceny
  
 
Tomek_L uwazam ze to b.dobry wybor...
Rozmawialem, czytalem, ogladalem, macalem no i prawie wachalem...
i uwazam ze Fulda to dobra guma, ogolnie jest chwalona.
Ja juz na 98% jestem zdecydowany na Fulda Supremo.
To jest ich najnowszy produkt.

Bralem jeszcze do porownania w tej cenie: BFgoodridge Winter G,
a ciut drozsze Michelin Alpin A2 i GoodYear UG6.

BFGoodridge odrazaja wykonaniem, te resztki z odlewow.. .fujjj
No i bierznik wydaje sie byc za malo agresywny... ksztalt wg mnie
nie jest idalny do odprowadzania duzej ilosci wody czy ciapluchy,
jaka wystepuje na drogach polskiej zimy.

A Miszelinki i GY jednak za drogie jak na moj budrzet...
  
 
A ja kupiłem używane 4 koła za 250,- od gościa, u którego kupiłem Esperaka. Tak gwoli prawdy, to powinien mi wtedy te koła wrzucić jako dodatek do auta.
-felgi fabryczne stalowe od Espero, a na nich Dębica Frigo 185/70/R14. Stan opon bdb, felgi pordzewiałe nieco - już są ładnie pomalowane "młotkowym" hammeraitem.

--
Pozdr.
Wiesiek (Maestro)
  
 
Ja mam u siebie Dunlop i nie wiem jak sie na nich jezdzi bo jeszcze nie jezdzilem zima esperakiem