Witam wszystkich !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka , mam na imię Darek i właśnie zapisałem się do waszego klubu TGR , a wszystko dzięki mojemu kumplowi Arkowi
Pozdro........ ALL
  
 
No witam i zachęcam do częstego pisania postów
  
 
yo, fajna bryczka, będziesz z nami trenował?
  
 
Jasne że będe , złoje wasze fiaciorskie pupska
  
 
jednym słowem musze przyśpieszyc budowe bolida

PS: nie wie ktoś gdzie leży tanio silnik z ritmo 1.6 16V? skrzynie 5-tke juz se znajde sam )
  
 
Jak coś zauwaze dam ci znać , a ile kasiury chcesz przeznaczyć na zakup takiego motorka?
  
 
wogóle to chciałbym inny motor, ale do ritmo spokojnie dokupie przednie zawieszenie na szrocie, które u mnie powedruje wraz ze skrzynia na tylną oś, a do innego silnika znów trzeba inwestować w inna skrzynie, i inny zawias żeby duzo nie kombinowac.
Kumpel ma do sprzedania silnik 2.0 L z hondy prelude coś ponad 130 km, wraz ze skrzynia , na dwóch gajzerach, i całą elektroniką, ale są padnięte panewki, a boje sie że jak będzie coś więcej to sie zakopie w silniku japońca z kosztem częśći, a po drugie skąd wezme znow zawieszenie....... dlatrego wybór padł wpierw na ritmo 1.5 na skrzyni piątce, ale on ma w zalezności od wersji 75 lub 85 km, a ritmo 1.6 ma 100
a jak to sie mówi od przybytku głowa nie boli, najbardziej to mi zależy wpierw na starej budzie z malucha która MUSI miec minimum 25 lat, z papierami, która posłuży mi jako baze do budowy bolida.
ceny silnika? różnie w zależności od stanu i wyekspoatowania.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc

[ wiadomość edytowana przez: _Arti_ dnia 2003-10-27 23:38:23 ]
  
 
Cytat:
najbardziej to mi zależy wpierw na starej budzie z malucha która MUSI miec minimum 75 lat



Arti miał na myśli minimum 25 lat, wyszło trochę inaczej
  
 
Arti co do silnika polecałbym coś z europejskiej branży najlepiej niemieckiej lub włoskiej w brud części i przedewszystkim tanie a japońskie bebechy owszem dobre jak są nowe ale używki są strasznie drogie
  
 
Najlepiej Fiatowskie, najtańsze i najwięcej na szrotach.
  
 
Fiatowskie do malacza to podstawa ale jak ktos ma pojęcie i przedewszystkim chęci oraz kasiure to można wkomponować coś bardziej rasowego np 1.8 G60 z vw oczywiście, widziałem takiego malacza z takim motorkiem - bajera
  
 
Dzięki takim ludziom jak Arti ożyje dawna B-gruba i tak trzymać!!!