Strajk Włoski na myjni??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oddalem autko do mycia na tej samej myjni co zawsze.
A pan umyl je cale bardzo wolnymi i dokladnymi ruchami, splukal, obejzal, umyl jeszcze raz ze szczegulnym uwzglednieniem kilku miejsc, rownie wolno i dokladnie. Znow splukal, potem zebral wode nie tylko z szyb ale i z dachu, hehe, myc nie umierac!
  
 
a co to za szczególna myjnia - i dlaczego masz takie względy u tego pana?
  
 
Przy skrzyzowaniu Włókniarzy i Obywatelskiej. To musial byc strajkWłoski bo samochod obok byl myty rownie dokladnie.
  
 
Ja raczej nie mam za duzo kasy na myjnie ... Wiec czekam na ladniejsza pogode i sam sobie umyje dokladnie i nawoskuje!!!!
Robert
  
 
tez tam kiedyś umyłem samochód i to był ostatni raz tak spartaczyli robotę
ale teraz mieszkam w drugim końcu miasta i wcale nie żałuję
  
 
Ja tylko uznaję mycie ręczne!!! Autormaty mnie denerwują i nie mam do nich zaufania. Dlaczego???? Otóż, jeszcze przed Espero miałem Forda Sierrę z 1988 roku, silniczek 2.0 - całkiem, całkiem się zbierał itp. (fajny był). Kiedyś pojechałem na mynię do ESSO i po tym zauważyłem na drzwiach ślady - rysy kołowe na drzwiach przednich zarówno z lewej jak i prawej strony. Wiecie od czego??? Od szczotek do kół!!!!!!!!!! Maszyna się lekko pomyliła i zamiast przednich kół wyfroterowała mi przednie drzwi!!!!!! Mały szczegół co nie?!
Od tamtej pory unikam myjni automatycznych, a jeśli już jestem zmuszony szybko umyć samochód udaję się do w miarę sprawdzonych myjek.

Pozdrawiam
Maniuta
  
 
Myjnia myjni nierówna. Zawsze myłem samochód ręcznie, potem woskowanie, czyszczenie w srodku itd. Na to potrafił zejśc praktycznie cały letni dzień. Ale do czasu.
Tzn od kiedy otworzyli w Poznaniu pierwszą myjnie tunelowo-tekstylną korzystam z jej usług.Podwójne mycie aktywna pianą, gorący wosk, suszenie, mycie podwozia i to wszystko mozna obserować przechodząc za szkłem wzdłuż przesuwanego pojazdu. Narazie bez uszkodzeń auta, zdarza się delikatnie złozone lusterko . Ale to tylko maszyna więc kto wie? Najbardziej wyobraźnia pracuje w momencie suszenia - gdyby ten przyrząd nie utrzymał stosownej odległości np. w okolicy dachu? .
Poza tym tekstylne myjki nie zostawiają charakterystycznych dla szczotek zarysowań lakieru.
Polecam więc coś takiego chociaż na próbę.