Forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy też nie możecie się dostać na forum????

mi to się udało po kiiilku dniach cały czas wyskakuje "nie można wyświetlić ...itd"

o sssooo choziii ???


PS założyłem białe felgi.......i doszedłem do wniosku że są wieśniackie.....wiec ponownie mam kołpaki

Felgi fajnie wyglądały stojąc obok autka....na samochodzie to jush nie to samo

  
 
mozliwe ze po zmianach cos takiego cie spotkalo.

co do felg sluszna decyzja
  
 
ja do dzis niemoge normalnie wejsc na nasza strone. Wchodze na Forum przez strone Macka GT. Niewiem co jest grane moze to ja mam cos zwalone
  
 
przyznaje się do błedu....żle zrobiłem że po pomalowaniu nie założyłem ich na autko...tylko postawiłem obok.

Znajomy ma wiśniowego lanka 3d i białe felgi wyglądają naprawde ładnie....w espero coś jest nie tak...

  
 
Tomek zrob fotke jak wyglada z kolopakami i bez
  
 
Cytat:
2003-10-27 23:12:47, Tomek-Mydlowski pisze:
przyznaje się do błedu....żle zrobiłem że po pomalowaniu nie założyłem ich na autko...tylko postawiłem obok.

Znajomy ma wiśniowego lanka 3d i białe felgi wyglądają naprawde ładnie....w espero coś jest nie tak...




Bo trza bylo malowac na srebrno
  
 
żadne srebrno żadne czarno..... bez kołpaków wyglada brzydko i jush

Fotke mam ....ale nie wiem czy po zmianach można dołączać plik do wiadomości???

czy musze wrzucić go na ftp-a....a tego nie chce mi się robić

zresztą mam doła i jestem zły wszystko się krzaczy, zawaliłem kolosa....wczoraj prawie sciąłem latarnie....bo nie pomyślałem ze droga o 3 w nocy moze być zalodzona....i że 130 to troszke za dużo

Na szczescie jakoś ją ominąłem.....lusterko przeszło ok 1 cm od latarni....w wyobraźni słyszałem już buuuuum


a pomijając wszystko doszedłem do wniosku że kobieta to też człowiek......tyle że głupszy
  
 
No bo auto bez kołpaków (alu) wygląda jak 20 letni poldek, wartburg czy łada.
  
 
Tomek,
Nie przejmuj się... Końcówka roku zawsze do dupy, co do kobiet i kółek to masz rację.
Ja tam nie zakładam kołapków bo przy Granaciku to czrne łądniej wyglądają... zresztą przerabialiśmu już trn temat na forum.
U mnie osobiscie też kicha ... Od Święta Zmarłych (czyli 1 Listopada) degraduja mnie na sprzedawcę w Telepunkcie...
I będę zap..lał 10h dziennie i użerał się z zestresowanymi i krwiożerczymi abonentami. ?Jak przeżyję tydzień to dalej jakoś będzie tyle że czasem to i soboty i niedziele i święta pracujące.
Jak chcesz to odwiedź mnie w TESCO na Górczewskiej...
I głowa do góry!!!!
  
 
no ni jak nie moge wejsc tutaj przez espero.of.pl cus nie tak chyba jest