Tak dalej byc nie moze!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Problemy z wejsciem na nowa strone klubowa przez www.espero.of.pl zywo przypominaja mi klopoty ze starym forum.
Gdyby to zalezalo od Lasombry to pewnie juz dawno by dzialalo ale widac nic nie da sie zrobic.
Czy coroczna skladka czlonkowska na wykupienie www.espero.pl rzeczywiscie jest dla Was tak wysoka? 244zl : 33 = 7,4zl!! Moze przeprowadzmy ankiete?
Albo chociaz alias zmienmy na jakis zapewniajacy bezawaryjny dostep.
Sprawa o tyle pilna, ze warto by cos ustalic przed zamowieniem naklejek.
  
 
Ciekaw jestem co na to wszystko Lasombra a przede wszystkim reszta klubowiczów. Czy też macie podobne trudnosci? U mnie wszystko jest w porzadku, bez zadnych problemów strona pracuję. Jesli jednak wiekszość orzeknie o takiej potrzebie oczywiscie wyrażam zgodę na stosowne opłaty. Racja Ptaszyna to dobry temat na ankietę. Chyba że bedą problemy z głosowaniem . A co zrobisz gdy okaze się, że jako jedyny masz problemy? Zrobimy na Ciebie zrzutkę?
  
 
Wiesz, teraz np otwiera sie wszytko ladnie ale z racji stalego lacza odwiedzam stronke dosc czesto i uwierz mi, ze ten alias jest bardzo awaryjny! To moze sposob na ograniczenie ilosci moich postow!! ale niestety na samo forum wchodze czesto tez przez http://motonews.pl/forum/?op=fvf&f=17
  
 
Nie ulega watpliwosci, że jesteś w dziedzinie postów prawdziwym przodownikiem pracy .
A co na to inni?
  
 
Cześć, od pierwszych moich dni na "nowym forum", wchodziłem nań przez stronkę Lasombry, od paru dni przez .of.pl i zrobiło się wołowato. Mam dostęp do stałego łącza i adres wpisany w ulubione ale chodzi wolno i nie zawsze kupuje posty.
popieram Ptaszynę, zastanówmy się nad naszą własną stronką.
Pozdrawiam Jacek(carbol).
  
 
Tak, to fakt, przez tamta nazwe zawsze wchodzilo sie szybciej i menu z lewej zawsze sie pokazywalo. Po wejsciu przez .of.pl pokazuje sie wszystko ale nie przyciski, na ktore czasem trzeba dlugo poczekac albo odswiezac.
  
 
Jesli w czyms Wam to pomoze mozecie korzystac z adresu http://espero.motonews.pl
  
 
hehe a jak tam nagrania?
  
 
przesuniete na pozniejszy termin, bo musze zajmowac sie forum

oczywiscie - zart ale jeszcze troche czasu uplynie

ale off topic ....

juz sobie ide
  
 


ZARAZ, ZARAZ PANOWIE !
"www.espero.of.pl" to tylko i wyłącznie adres strony co nie oznacza że strona znajduje się na serwerze "www.of.pl" !!!
Zobaczcie na moją stronę "www.gajer.of.pl" która za każdym razem chodzi bez problemowo - dlaczego? Ponieważ jest ona umieszczona na serwerze Onetu a "www.gajer.of.pl" to tylko sam adres do mojej strony...
To że nasza stronka pracuje kijowo to zasługa tego że Lasombra umieścił ją na serwerze "interii". Przypatrzcie się co wyświetla wam się w dolnym pasku przeglądarki: "...trwa pobieranie strony z www.interia....bla bla bla..."
Rozwiązanie jest tylko jedno - nie trzeba zmieniać adresu strony - wystarczy wżucuć stronkę na jakiś porządny serwer!


BEZPROBLEMOWO PRACUJĄCA MOJA STRONKA NA "OF"-ie
  
 
Nie no, Łukasz, o co Ty nas posadzasz...
Wiemy co to jest alias i wiemy gdzie jest stronka umieszczona ale kiedy wchodzisz (wchodziles do soboty) wpisujac http://www.lasombra.republika.pl/index.html ladowalo sie o niebo szybciej niz uzywajac aliasu http://www.espero.of.pl/
  
 
...no i ja właśnie o tym mówię !!!
Jeśli wchodziłeś przez "www.lasombra.republika.pl" to strona ładowała się z serwera Onetowskiego, więc otwierała się szybciutko !
...a gdy wchodziłeś przez "www.espero.of.pl" to stronka ładowała się z serwera interii no i ładowała się tak a nie inaczej...
  
 
Aaa to przepraszam najmocniej! Czyli jednak trzeba nakrzyczec na Lasombre!!
BTW Nie moge przeczytac nic na dolnym pasku przegladarki bo kozystam z trybu pelnoekranowego... (F11)
  
 
no dlaczego od razu krzyczeć panowie panowie, nie przesadzajcie z takimi okresleniami a tak po za tym to szykuje soe doprzeprowadzki bo internetia rzeczywiscie jest hmmm ch.. hmm zła
ale o wszystkim w topicu moim
a tak BTW to zgadzam sie ze placenie za porzadny adresik i serwer nie jest glupie ale na razie poczekajmy... za moze 6 miesiecy albo moze na gwiazdke zrobmy sobie prezent