Spocik warszawski 16XI - Beniaminow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy oprocz 4x4, ktos jeszcze bedzie chcial przyjechac?
  
 
czesc
Ja jestem za spotkaniem. ustalmy wstepnie godzine.Proponuje 11.00
  
 
Borgu, jakieś szczegóły... bo nie jestem na bieżąco ze Żniviarzami.


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-11-02 08:25:31 ]
  
 
Cytat:
Moze zorganizujemy w listopadzie warszawski spocik czlonkow i sympatykow 4x4. Jako miejsce proponuje tradycyjnie Beniaminow (dopoki jeszcze mozna). Dla tych co nie maja Nivek, tez zapowiadamy atrakcje - chciazby zwiedzanie fortu z latarkami w reku.



Cytuje sam siebie . A szczegoly - Beniaminow - fort w okolicach Bialobrzegow nad Zalewem Z. Niedziela 16XI godz 11 (tak proponowal Jacek - dla mnie OK). Reszta zalezy od pogody i od Was "nie offroadowcow". My troche pokatujemy swoje autka, dla Was prawdopodobnie przygotujemy (jak bedzie dla kogo) inne atrakcje . Zreszta, jak ktos tam nie byl to naprawde warto pojechac. Dojazd szosa bez problemow dla cywilnych aut.
Pozdrawiam i zapraszam
  
 
Ja się zapisuję .
  
 
Milo byloby gdyby zjawili sie jacys nie offroadowcy!!! Bo jezeli bym przyjechal to nie chce byc sam
  
 
Cytat:
2003-10-31 13:33:45, krycho pisze:
Milo byloby gdyby zjawili sie jacys nie offroadowcy!!! Bo jezeli bym przyjechal to nie chce byc sam



Będą pewnie -> Góral pewnie się sqsi On lubi ofrołd.
  
 
Ja mam kuna za daleko ponad 100ówe no i w niedziele ale jak by jakiś spocik w puszczy kampinoskiej to by była malina !!!!
A tak trzeba będzie czekać do Sulejowa

seldric
  
 
a moze Porsche Cayeene by przyjechalo? ... W sumie i tak kopare nalezaloby zamowic ...
Borgu? Ty to jednak ocipiales na oczy i mozg Ci tez padlo ...
 
 
Widziałem jedno (Prosze) na Ochocie ... super bryczka ale na asfalcik a nie teren takie śliczne było błyszczące jak moja niva z przodu




[ wiadomość edytowana przez: kacper97_Warszawa dnia 2003-11-02 19:24:08 ]
  
 
Cytat:
2003-10-31 17:11:31, Przemek67 pisze:
Borgu? Ty to jednak ocipiales na oczy i mozg Ci tez padlo ...



Nie ma to, jak neandertalski styl, to jest klasa sama w sobie... Kwiecistość formy i głębia merytoryczna mnie powala . Aż zaczynam żałować, że nie jestem w takiej zażyłości z Przemkiem, jak Boreg i Damian
Przemek -> daj sobie spokój; tutaj trudno Ci będzie znaleźć "godnego" interlokutora, idź pod jakąś podstawówkę, tam chyba łatwiej Ci będzie o partnera do rozmowy

Zdegustowany,
Mariusznia

P(i)Es:
Przemku -> naprawdę - po przyjacielsku - Ci radzę -> przeczytaj każdą swoją wypowiedź tak z 15 razy przed wysłaniem. Ja czasami coś chlapnę, czego potem żałuję, ale Ty wspinasz się na wyżyny... Ludzi jest bardzo łatwo zrazić do siebie, a dobry przyjaciel jest bezcenną rzeczą w życiu. Tutaj - Forum LKP - są naprawdę wartościowi i sympatyczni ludzie -> czy jest sens ich zrażać, jednego po drugim...? Poza tym -> świat jest wbrew pozorom mały...
 
 
hmmmm...
Krychu będziesz?
  
 
OK Krychu może będzie a reszta posiadaczy klasyków?
  
 
nie wiem jak klasyki, ale ja jestem coraz bardziej zainteresowany.
Borgu, ten dojazd cywilną drogą musi być dobry, bo ja już zmieniłem kapcie na zimowe, a one są dużo niższe od tego co miałem w Ciszycy.
  
 
Kto jeszcze z Wawy przyjedzie klasykiem? Mozna by sie umowic wczesniej i pojechac "kolumna" na miejsce!
Góral! Daj sie skusic!
Od razu mowie, ze jeszcze na 100% nie wiem czy pojade, bo 16XI to dla mnie odlegla przyszlosc i nie wiem, czy nie bede zajety.
Pozdrawiam
  
 
przecież nie powiedziałem nie...
  
 
Cytat:
2003-10-31 17:11:31, Przemek67 pisze:
a moze Porsche Cayeene by przyjechalo? ... W sumie i tak kopare nalezaloby zamowic ...
Borgu? Ty to jednak ocipiales na oczy i mozg Ci tez padlo ...


Bardzo chcialbym aby przyjechalo . Zawsze to Porsche, choc niestety juz z VW . A o charakterze tego spotkania mowilem ci wczesniej... ...wiec nie dziw sie jego formule... ...wszyscy chetni beda mile widziani... ...i ty tez.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-11-02 11:27:51, krycho pisze:
Kto jeszcze z Wawy przyjedzie klasykiem?


Jak nie uda miś się zrobić kilku rzeczy przy Niwce, to może w desperacji przyjadę osobówką-nieŁADnĄ -nieterenówką. Takim klasykiem w gruncie rzeczy -> więc PRZYJEŻDŻAJ KRYCHO Tam naprawdę można dojechać osobowym (tak mi się przynajmniej przypomina, ze droga jest OK).
  
 
A co to wogóle ma być - jakieś mistrzostwa 4x4 czy co? Nie ma tam asfaltu?
  
 
Cytat:
2003-11-03 21:58:36, janisz pisze:
A co to wogóle ma być - jakieś mistrzostwa 4x4 czy co? Nie ma tam asfaltu?


Dojazd pod same forty, wygodnym asfaltem. Na samych fortach odwazniejsi moga spokojnie wjechac osobowkami (ja wjezdzalem spokojnie Vectra i corsa bez uszczerbku dla zawieszenia ).
A co to ma byc? Spocik warszawski, poza tym pokazanie odrobinki offroldu - moze bedzie wtedy latwiej nas ofroldowcow zrozumiec .