Spocik warszawski 16XI - Beniaminow - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ok ale czy to będzie spot ład czy jakieś mistrzostwa wszystkich terenówek(jakieś jeepy czy inne)?
  
 
Spot Lad i innych zaprzyjaznionych pojazdow nie tylko 4x4.
  
 
a to porsze też bedzie bralo udział?
  
 
No to jest jeszcze do konca nie potwierdzone
  
 
A czy trzeba tam płacić za wjazd czy parking jakis?
  
 
Borgu może napisz co i jak ....gdzie sie spotykamy i czy sie spotykamy ....
może jakaś mapka dojazdu ......
godzina i co zabrać ....

  
 
Poczekajmy do jutra - bedzie znana dokladniejsza prognoza pogody. Na razie nie wyglada ona zbyt dobrze. Mysle, ze powinnismy sie spotkac w sobote ze wzgledu na pogode - powiedzmy ok 10.30 w M1 Marki. Ale, jezeli wiekszosc bedzie miala pracujaca sobote to w niedziele o tej samej porze. Napiszcie jak Wam lepiej pasuje.
  
 
Cytat:
Poczekajmy do jutra - bedzie znana dokladniejsza prognoza pogody. Na razie nie wyglada ona zbyt dobrze.

Czyzbys przypuszczal, ze Niva w rzece bedzie dryfowac i jak poczuje oddech wiatru czy tez moze i nie daj boze El Nino , to poplynie jak samotny bialy zagiel? ...
Rozumiem zatem, ze nie tylko pilot ale i sternik by sie wtedy przydal.

to pozdrawiam, jak mowi moja zaprzyjaniona "pani sklepowa" ze sklepu na rogu wydajac reszte ...

p67,

 
 
u mnie sobota odpada pracuje .. w niedziele z miłą chęcią się wybiore
spotkanie pod M1 pasuje ...godz. 10.30 też moze być
więc ja jestem za niedzielą
  
 
Cytat:
Czyzbys przypuszczal, ze Niva w rzece bedzie dryfowac i jak poczuje oddech wiatru czy tez moze i nie daj boze El Nino , to poplynie jak samotny bialy zagiel? ...
p67,



Czytaj dokladniej posty . Kacper pisal co ma zabrac... . Po MW juz pewnie wiesz, ze ekwipunek zalezy od pogody .
Co do terminu to ustalamy go na niedziele.
 
 
Tylko ja i Góral ma być nie-niwą?
  
 
Qrczę -> zapodajcie jakiś plan dokładniejszy (kiedy, skąd wyruszamy, etc.). Z góry dzięki .
Trochę miś się pokomplikowało, bo na niedz. przełożył nam termin kafelkarz, który ma u nas do wykonania małą pracę i muszę to wszystko spróbować jakoś zaplanować w czasie. Mam nadzieję, że uda miś się dołączyć choć na chwilę .

Anonimowy Mariuszniamniam
 
 
i mapkę w paintbrushu chociarz...
  
 
Panowie, wiec jak wyglada sprawa jutrzejszego spotu?
Przyjezdza ktos w ogole?
Dajcie jakies info!
  
 
Górala nie będzie, bo ma 39 gorączki, leży w wyrku przyryty pod sam nos i się kuruje. W poniedziałek do przacy iść musi.
Może następnym razem.
  
 
Góral - kuruj się
Ale leż - a nie siedź przy kompie
A co"zażywasz"???
Ja zwykle poprawiam sobie "samopoczucie " gdy jestem chory gorącym piwem z sokiem malinowym - działa krótko, ale człowiek przynajmniej przez chwilę czuje sie lepiej:0
Polecam i szybkiego powrotu do zdrowia życzę
Paweł
  
 
Czyli jeszcze jak Krycho nie pojedzie to tylko ja byłbym nieniwą?
Nie wiem czy pojade.
  
 
Góral -> zdrówka życzę !!! Szkoda, że Ciebie nie będzie...
Ja też lekko chory jestem, ale jeszcze jakoś funkcjonuję...
To jak z tym jutrzejszym spotkaniem będzie? Aktualne? O 11.00? Gdzie, na miejscu, czy przy M1? Etc.
Nie wiem, czy miś się uda dotrzeć (MoK/Mistrz od Kafelków zaczyna od rana i okaże się wtedy, czy będę go mógł zostawić, czy jednak będzie wymgał permannetnego męskiego nadzoru... ), ale spróbuję.
 
 
To byłem ja, Anonimowy Mariusznia oczywiście.
 
 
To chyba nic jednak nie ma, albo tylko dla wtajemniczonych...
Mariuszniamniam