Fotki - Strona 140

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
  
 
  
 


Ciekawe który to rok ?
  
 
Ale gówno

  
 
  
 
Takie cudo miałem niedawno w rękach:



  
 
emde odpowiedz na Twoje pytanie:





1976 год. Вариант глубокой модернизации BA3-2101 (проект 2101-80, дизайнер В. Пашко. Такой, к примеру, могла стать «шестёрка». Образцы не изготавливались

ten projekt ciekawy:
  
 
koledzy jadąc na rajd 2 lata temu widzieli takie cudo:



  
 

i w Ładzie wygodnie i na ładzie wygodnie:



czyli wyższość 5-ki nad 7-ką.
  
 
Matryce z tłoczni poczciwego poloneza trafiły na złom:



trochę tego było...

  
 
Łady już nie mam ale nadal lubuje się w sowieckich maszynach
Mi-14PŁ startujący z lotniska w Darłowie uchwycony czasem 1/25s

  
 
Takie oto ciekawe miasteczko zwiedziłem w wakacje :
https://picasaweb.google.com/107205037048024112380/LipniazkaOpuszczoneMiasto

[ wiadomość edytowana przez: ROZPOR dnia 2014-02-09 20:59:03 ]
  
 
https://picasaweb.google.com/107205037048024112380/LipniazkaOpuszczoneMiasto

Cześć ROZPOR. Oglądałem twoje fotki wczoraj na FB. A możesz wyjaśnić przyczynę opuszczenia miasta ? To dosyć ciekawa sprawa a ze zdjęć wynika, że było to stosunkowo niedawno.

PS Kocham takie klimaty.

Pzdr.
  
 
Prosta sprawa. W ZSRR była tam "jakas fabryka" po czym wraz z upadkiem związku radzieckiego upadła i ona. Ludzie nie mieli pracy więc zaczeli się wynosić do innych miast... Śladem po nich są tylko te bloki oraz wielki pusty teren po fabryce.
  
 
Myśmy mieli jechać w tym roku do Bornego Sulinowa/Kłomina ale ponoć tam sytuacja robi się normalna, część bloków wyremontowano, część chyba wyburza się już i nie jest już tak "dziko" jak kiedyś...

A w międzyczasie w Rosji...



28 milionów !!!
  
 
Taka ciekawostka w cywilnym Porcie Lotniczym

  
 
Drodzy Ładowicze, wiecie może coś na temat takich owiewek?

Czy jest to jakiś wyrób rosyjski, czy może dawne polskie rzemieślnicze, giełdowe czy może firmowe produkty? Widziałem kilka zdjęć Ładzian z takimi owiewkami, ze 2 na tablicy jakiś czas temu. Bardzo mi się podobają i chciałbym sobie takie sprawić
  
 
No to mamy problem. Takich trudno sobie sprawić. Ale można kupić polskie HECO, HEKO?, Są inne, ale są nawet na 4 drzwi.
  
 
Zgadza się, polska firma HEKO, jest też coś jak LIDER-KRISPOL *LINK*, bartixr może sprowadzić też komplet z rosji takich na 4 drzwi, no ale takie ogromne na szybę są bajeranckie i z epoki. Jak gdzieś znajdę taką Ładę na jakimś portalu aukcyjnym to napiszę petycję o sprzedanie mi samych owiewek